Įkraunama...
Įkraunama...

Negražiausias automobilis

QUOTE(Gloris @ 2010 06 08, 09:34)
Negražiausias - prie kurio mūsų savamoksliai meistriukai prilipdo neva tiuninginius elementus. Klaikuma.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Site @ 2010 07 07, 08:37)
man baisios šitos:


šmaikštaujate?
Atsakyti
Fiat multipla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Site @ 2010 07 07, 11:37)
man baisios šitos:

lotuliukas.gif tai kokios tada grazios? turbut apkalbetoji user posted image
Atsakyti
Man negraziausi mazi automobiliai schmoll.gif Kadangi megeja didesniu gabaritu,tai visi maziukai ,2 duru,man negrazus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(fanufane @ 2010 07 20, 23:31)
šmaikštaujate?


Ne, kodėl turėčiau? Labai nepatinka man bmw stilius, tik kelis gražius man bmw žinau. Tai bumeris, bmw 6 seriojos ir 8.

QUOTE(Etama @ 2010 07 25, 22:16)
lotuliukas.gif tai kokios tada grazios? turbut apkalbetoji user posted image


Ne smile.gif gražus Infiniti QX56, Renault fluence, Safrane ir visos jo modifikacijos, Espace nuo III kartos, Caddilac Escalade ir dar daug daug daug kitų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Site: 27 liepos 2010 - 22:01
QUOTE(Etama @ 2010 07 25, 22:16)
lotuliukas.gif tai kokios tada grazios? turbut apkalbetoji [img]

Man negraži schmoll.gif

QUOTE(jurgaska @ 2010 07 27, 15:01)
Man negraziausi mazi automobiliai schmoll.gif Kadangi megeja didesniu gabaritu,tai visi maziukai ,2 duru,man negrazus schmoll.gif

Na, yra vienas dalykas, kaip mašinos išlaikymas. Man, asmeniškai irbgi patinka didelės mašinos, kaip: VW Toureg, Toyota Avensis, Audi Q7 ir tt. O galiu sau kolkas leist tik Toyota Yaris, dviejų durų
Atsakyti
man irgi dauguma bmw negražūs. nepatinka labai didelės mašinos. itin negražūs smartai bei dauguma universalų a la katafalko stiliaus. man asmeniškai labiausiai patinka hetčbekai, bet priklauso nuo modelio.
Atsakyti
WV GOLF.
Papildyta:
QUOTE(Atogrąža @ 2010 07 07, 23:34)

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaska @ 2010 07 27, 15:01)
Man negraziausi mazi automobiliai schmoll.gif Kadangi megeja didesniu gabaritu,tai visi maziukai ,2 duru,man negrazus schmoll.gif

Alfa Romeo MiTo, Citroen DS3, Mini Cooper irgi negrazus? Truputi didesni dviduriai Alfa Romeo Brera, BMW 3 Coupe, Audi TT, Volvo C30, Peugeot RCZ ar Porsche 911 irgi baisus?
Atsakyti
Visi FIAT, RENAULT, PEUGEOT, CITROEN ne tik negrazus bet ir tragiskai pagaminti. Net tokie dalykai kaip raktai nusukti ratus, luzta.
Atsakyti
QUOTE(qwerty2k @ 2010 07 21, 12:20)
Fiat multipla smile.gif

doh.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti