Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 9, kiekvienam po paparčio žiedą

QUOTE(arune @ 2008 06 30, 11:18)
Aš bandžiau. Gėriau metus laiko po pirmo gydymo. Atsimenu,kas mėnesį kainuodavo apie 700 lt. Visą mamos parduotą sodą "suvartojau"... unsure.gif

Noriu paklausti,ar pajutote tų vaistukų poveikį? Ar nežadate vėl kartoti? Ir ką išvis šiuo metu vartojate bendrai būklei ir gerai savijautai palaikyti? Aš galvoju apie Helixor vartojimą,bet gydytoja patarė tik po chemoterapijos viso kurso,nors rašo kad juos galima vartoti ir chemoterapijos ir spindulinės terapijos metu. Europoje labiausiai gydytojų skiriami Šveicarijoje,Austrijoje ir Vokietijoje.
Taip pat noriu pakausti ar neutrofilai ir granuliocitai yra vienas ir tas pats?Kaip tie neutrofilai žymimi?Ir dar noriu paklausti ar Xeloda yra chemoterapinis vaistukas ar skiriamas kaip pagalbinis gydymui.Na,niekaip iš anotacijos nesuprantu.Visoms mergaitėms gero vakaro.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 07 01, 21:47)
Kaip tie neutrofilai žymimi?

Neutrofilai kraujo tyrimuose dažniausiai žymimi NEUT (% - procentinė išraiška, # -kiekinė). Jie gali būti bendroje grupėje prie leukocitų (WBC), nes yra sudėtinė šių dalis. Chemija lašinama, kai neutrofilų kiekis nemažesnis 1,5. Šiaip "leidžiama" nukristi iki 0,5.
Atsakyti
Atsiprašau, gal žinote kaip laikosi Linartina, buvusi Kareen? blush2.gif Taip ilgai neprisijungia, neramu man unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabija. @ 2008 06 29, 22:58)
Labas
išgirdau apie vaistą metastazių profilaktikai-Wobe-Mugos E.
kaina įspūdinga 100 tabl-540 lt

http://www.vaistai.l...word=Wobe-Mugos

Gal kas yra bandęs?
Ar tikrai gerai ir kiek tokių pakuočių reikia.Vienos-dviejų manau neužtektų , o jei gerti metus  tai ...


Geriame jau metus laiko, tik ne konkrečiai šitą enzymų praparatą, o amerikietišką, tą, kur rodo Zo Vi nuorodoje. Tas, kurį geriame beveik dvigubai stipresnis, o kainos amerikietiškų žymiai mažesnės. Jo poveikis labai įvairus - ir imunitetą reikalingą kelia, reguliuoja daug ką. Kadangi daugiau dalykų geriame, sunku atskirti konkrečiai jo poveikį, bet savo sistema patenkinti. Vienas iš poveikių, dėl kurio ėmėme vartoti yra toks (pasakysiu paprastais žodžiais, kaip amerikonai aprašo populiarioje literatūroje): vėžinės ląstelės apsisaugo nuo imuniteto ląstelių - "kilerių" apsigaubdamos baltyminiu apsauginiu barjeru - ty imuniteto ląstelės jų neatpažįsta, kaip nesavų, be to, nepraeina per baltymą. Organizme baltymus tirpina tik tt kasos fermentai, ty enzymai. Jų žmogaus organizme natūraliai nepakanka, kad pilnai sudalyvauti virškinime, ir dar tirpinti šituos apsauginius baltymus. Todėl enzymų terapijos esmė - geriant juos dideliais kiekiais, padėti organizmui "nuginkluoti" vėžinių ląstelių apsaugą ir leisti vaistams kovotojams (pvz B17, ar pačiam imunitetui) prieiti ir jas naikinti. Todėl geriant enzymus logiška laikytis čia taip pat siūlomų dietų be mėsos, kitų baltymų, nes tuomet jie sunaudojami mėsai tirpinti. Be to, amerikonai daktarai rekomenduoja juos vartoti kuo toliau nuo valgymo, (o ne prieš pat, kaip čia matau anotacijoje) kad jie tirpintų ne maisto baltymus. Kiekiai siūlomi vartoti - didžiuliai. Mes vartojame 12, dabar 9 tabletes per dieną (tik jos stipresnės už Wobe-Mugos E kapsules). Aš manau, kad verta vartoti, jeigu greta to kažkaip stiprinate imunitetą ar kitaip kovojate. Gydytojai mūsų šviesesni (kurie skiria nors kiek laiko naujienų paskaitymui) rekomenduoja enzymus labiau dėl lengvesnio chemoterapijos pernešimo, o jų skepsis ,manau, labai susijęs su kaina - pora pakuočių už tą tūkstantį be sistemos tikrai nieko nepakeis... Ką siūlau, tai - nustoti finansiškai remti Lietuvos farmacininkus...
Beje, daugelyje natūropatų sistemų, knygų minimi enzymai, kaip vartotini.
Papildyta:
QUOTE(rasų lanka @ 2008 07 01, 22:47)
Noriu paklausti,ar pajutote tų vaistukų poveikį? Ar nežadate vėl kartoti? Ir ką išvis šiuo metu vartojate bendrai būklei ir gerai savijautai palaikyti? Aš galvoju apie Helixor vartojimą,bet gydytoja patarė tik po chemoterapijos viso kurso,nors rašo kad juos galima vartoti ir chemoterapijos ir spindulinės terapijos metu. Europoje labiausiai gydytojų skiriami Šveicarijoje,Austrijoje ir Vokietijoje.
Taip pat noriu pakausti ar neutrofilai ir granuliocitai yra vienas ir tas pats?Kaip tie neutrofilai žymimi?Ir dar noriu paklausti ar Xeloda yra chemoterapinis vaistukas ar skiriamas kaip pagalbinis gydymui.Na,niekaip iš anotacijos nesuprantu.Visoms mergaitėms gero vakaro.


Xelodą vartojome. Tai nauja geriama chemoterapija, alternatyva pagrindinei. Patogiau vartoti, nes nereikia vaikščioti į stacionarą. Skaičiau daktarų teorinius svarstymus, kad labiau galbūt suveikia dėl to, kad poveikis ne smūginis, o nuolatinis - ty 2 savaites geria kasdien, kelis kartus per dieną. Tačiau pašaliniai poveikiai didesni - nusilpsta labai plaštakų, pėdų oda.
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 07 02, 15:17)
Atsiprašau, gal žinote kaip laikosi Linartina, buvusi Kareen? blush2.gif  Taip ilgai neprisijungia, neramu man unsure.gif

Ir man neramu. unsure.gif Kiekvieną dieną pasižiūriu, ar nebuvo prisijungusi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietėlė @ 2008 07 03, 00:05)
Geriame jau metus laiko, tik ne konkrečiai šitą enzymų praparatą, o amerikietišką, tą, kur rodo Zo Vi nuorodoje. Tas, kurį geriame beveik dvigubai stipresnis, o kainos amerikietiškų žymiai mažesnės. Jo poveikis labai įvairus - ir imunitetą reikalingą kelia, reguliuoja daug ką. Kadangi daugiau dalykų geriame, sunku atskirti konkrečiai jo poveikį, bet savo sistema patenkinti. Vienas iš poveikių, dėl kurio ėmėme vartoti yra toks (pasakysiu paprastais žodžiais, kaip amerikonai aprašo populiarioje literatūroje): vėžinės ląstelės apsisaugo nuo imuniteto  ląstelių - "kilerių" apsigaubdamos baltyminiu apsauginiu barjeru - ty imuniteto ląstelės jų neatpažįsta, kaip nesavų, be to, nepraeina per baltymą. Organizme baltymus tirpina tik tt kasos fermentai, ty enzymai. Jų žmogaus organizme natūraliai nepakanka, kad pilnai sudalyvauti virškinime, ir dar tirpinti šituos apsauginius baltymus. Todėl enzymų terapijos esmė - geriant juos dideliais kiekiais, padėti organizmui "nuginkluoti" vėžinių ląstelių apsaugą ir leisti vaistams kovotojams (pvz B17, ar pačiam imunitetui) prieiti ir jas naikinti. Todėl geriant enzymus logiška laikytis čia taip pat siūlomų dietų be mėsos, kitų baltymų, nes tuomet jie sunaudojami mėsai tirpinti. Be to, amerikonai daktarai rekomenduoja juos vartoti kuo toliau nuo valgymo, (o ne prieš pat, kaip čia matau anotacijoje) kad jie tirpintų ne maisto baltymus. Kiekiai siūlomi vartoti - didžiuliai. Mes vartojame 12, dabar 9 tabletes per dieną (tik jos stipresnės už Wobe-Mugos E kapsules). Aš manau, kad verta vartoti, jeigu greta to kažkaip stiprinate imunitetą ar kitaip kovojate. Gydytojai mūsų šviesesni (kurie skiria nors kiek laiko naujienų paskaitymui) rekomenduoja enzymus labiau dėl lengvesnio chemoterapijos pernešimo, o jų skepsis ,manau, labai susijęs su kaina - pora pakuočių už tą tūkstantį be sistemos tikrai nieko nepakeis... Ką siūlau, tai -  nustoti finansiškai remti Lietuvos farmacininkus...
Beje, daugelyje natūropatų sistemų, knygų minimi enzymai, kaip vartotini.
Papildyta:
Xelodą vartojome. Tai nauja geriama chemoterapija, alternatyva pagrindinei. Patogiau vartoti, nes nereikia vaikščioti į stacionarą. Skaičiau daktarų teorinius svarstymus, kad labiau galbūt suveikia dėl to, kad poveikis ne smūginis, o nuolatinis - ty 2 savaites geria kasdien, kelis kartus per dieną. Tačiau pašaliniai poveikiai didesni - nusilpsta labai plaštakų, pėdų oda.

tom paciom bedom gyvenu segu pati velyva stadija siuo metu esu po antros operacijos ir naudoju enzymus wobe-mugosE man bent savijauta pagerejo galiu valgyti , po visu gydymo kursu man jau sunkiai iprkami bandysiu tuos amerikietiskus. man dar rekomendavo ir užsipirkau kordicepsus čia yra FOHOV kiniečių preparatai. yra inernetinis puslapis http:www.fohow.com as sutikau žmoniu kuriems padejo kainos nemažos bet ne tokios kaip enzymai kainuoja.nusiunti išsamia gydytojui, kuris toje firmoje dirba ,ligos aprasyma ir nurodo kokius vaistus naudoti . gal atsilieptu kas yra naudoje kordicepsus.vaistai pagaminti is kinietisku žoliu. tad visiemslinkiu geros dieneles ir sveikatos,dovanokit ,kad cia taip isibroviau.
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 07 02, 16:17)
Atsiprašau, gal žinote kaip laikosi Linartina, buvusi Kareen? blush2.gif  Taip ilgai neprisijungia, neramu man unsure.gif



QUOTE(Gili Gelmė @ 2008 07 03, 06:57)
Ir man neramu. unsure.gif  Kiekvieną dieną pasižiūriu, ar nebuvo prisijungusi. doh.gif


Parašykite asmeninę žinutę, sužinosit... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 07 03, 09:08)
Parašykite asmeninę žinutę, sužinosit... smile.gif

Kokiu būdu perskaitys AŽ, jei neprisijungia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(puregina @ 2008 07 03, 06:59)
tom paciom bedom gyvenu segu pati velyva stadija siuo metu esu po  antros operacijos ir naudoju enzymus wobe-mugosE man bent savijauta pagerejo galiu valgyti , po visu gydymo kursu man jau sunkiai iprkami bandysiu tuos amerikietiskus.

Savijauta pagerėjo praėjus gydymui ir be papildų. Galiu valgyti viską. Atrodo, jokio gydymo ir nebuvo. Reikia laiko atsigavimui. Man net keista kaip Jūs nebijot vartoti papildų, kurie yra tokie kontraversiški?

Pasiskaitau komentarus internete, bijo žmonės studijinių tyrimų, kur tikrai gera medicininė ir diagnostinė priežiūra, teigia, kad nenori būti eksperimentiniais triušiais, bet nebijo visokių papildų. Kam jie? Ką duoda? Ar tikrai stiprina, o ne atvirkščiai – ardo Jūsų imunitetą? Aplamai, kas tas imunitetas? Aš įsivaizduoju, kad tai labai sudėtinga mūsų organizmo dalis, bendru pavadinimu. Iki galo neiaški. Lygiai kaip ir pasąmonė...iki galo neaiški, nei jos veikimas, nei jos valdymas.

Papildai – tai komercija, dideli pinigai ir reklama, kurią tikrinate ant savęs...
Papildyta:
QUOTE(Gili Gelmė @ 2008 07 03, 10:20)
Kokiu būdu perskaitys AŽ, jei neprisijungia? g.gif


Na aš gaunu pranešimą į el. pašto dėžutę, kad yra asmeninė žinutė supermamose, tada ir pasižiūriu.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 07 01, 21:47)
Taip pat noriu pakausti ar neutrofilai ir granuliocitai yra vienas ir tas pats?Kaip tie neutrofilai žymimi?


Apie kraują.

Neutrofilai yra granuliocitų dalis. Vienuose kraujo tyrimuose yra nurodoma neutrofilai, kituose granuliocitai. Priklauso nuo kraujo tyrimui naudojamo aparato. Pvz. Šiauluose man nustato granuliocitus, o KMUK – neutrofilus ir lapelyje vienur rašo GRAN – granuliocitai, kitur NEUT. – neutrofilai. Jeigu atidžiai pasižiūrėsite mano nuorodoje procentinę kraujo, tiksliau granuliocitų, išraišką, pamatysite, kad granuliocitus sudaro:
Neutrofilai 57-70%
Eozinofilai 2-4%
Bazofilai 0,5-1%
pagal procentinę išraišką eozinofilų ir bazofilų masės procentinė dalis nedidelė, todėl granuliocitai ir neutrofilai praktiškai yra beveik vienareikšmė informacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 03 liepos 2008 - 10:04
QUOTE(puregina @ 2008 07 03, 07:59)
tom paciom bedom gyvenu segu pati velyva stadija siuo metu esu po  antros operacijos ir naudoju enzymus wobe-mugosE man bent savijauta pagerejo galiu valgyti , po visu gydymo kursu man jau sunkiai iprkami bandysiu tuos amerikietiskus. man dar rekomendavo ir užsipirkau kordicepsus čia yra FOHOV kiniečių preparatai. yra inernetinis puslapis http:www.fohow.com as sutikau žmoniu kuriems padejo kainos nemažos bet ne tokios kaip enzymai kainuoja.nusiunti išsamia gydytojui, kuris toje firmoje dirba ,ligos aprasyma ir nurodo kokius vaistus naudoti . gal atsilieptu kas yra naudoje kordicepsus.vaistai pagaminti is kinietisku žoliu. tad visiemslinkiu geros dieneles ir sveikatos,dovanokit ,kad cia taip isibroviau.


Vartojame skystą kordicepsą Fohow firmos - jį vartoja sportininkai, nes nepriskiriamas dopingo preparatams, o poveikis apčiuopiamas. Tik jį reikia onkolog ligoniams didelėmis dozėmis gerti - po vieną-du flakonus per dieną. Tai tikrai nepigu - žymiai daugiau, nei enzymai. Šiaip , pirmiausia išbandėme kordicepso visokį poveikį su sveikais šeimos nariais - labai gera skubi priemonė sunegalavus, pašalus, pan.
Atsakyti
[quote=adis,2008 07 03, 11:26]
Savijauta pagerėjo praėjus gydymui ir be papildų. Galiu valgyti viską. Atrodo, jokio gydymo ir nebuvo. Reikia laiko atsigavimui. Man net keista kaip Jūs nebijot vartoti papildų, kurie yra tokie kontraversiški?

Pasiskaitau komentarus internete, bijo žmonės studijinių tyrimų, kur tikrai gera medicininė ir diagnostinė priežiūra, teigia, kad nenori būti eksperimentiniais triušiais, bet nebijo visokių papildų. Kam jie? Ką duoda? Ar tikrai stiprina, o ne atvirkščiai – ardo Jūsų imunitetą? Aplamai, kas tas imunitetas? Aš įsivaizduoju, kad tai labai sudėtinga mūsų organizmo dalis, bendru pavadinimu. Iki galo neiaški. Lygiai kaip ir pasąmonė...iki galo neaiški, nei jos veikimas, nei jos valdymas.

Papildai – tai komercija, dideli pinigai ir reklama, kurią tikrinate ant savęs...

Aš įsitikinusi, kad didžioji komercija - pasaulinių farmacijos kompanijų kuriami produktai - jų verslas fantastiškas, o naujų vaistų efektai įvertinti juokingais sakiniais, kad "išgyvenamumas padidėja... dienomis ar mėnesiais". Beveik viskas pasaulyje, kas parduodama yra vienokia ar kitokia komercija, bet aš linkusi pirkti iš tų, kurie siūlo gyvenimą, o ne kelis mėnesius. Vyrui medikai davė mažą procentą vilties, o kai paklausiau, kaip jį padidinti, atsakė, kad jie nevaldo svertų! Tai priklauso nuo medicinai nesuprantamų priežasčių, būktai, organizmas "sudėtingas", egzistuoja atsitiktinumas. Tai kaip aš galiu jais pasitikėti?? Leisti tik jiems gydyti? Tai jų prognozės juk ir yra jų statistika! Jie tik tiek pagydo. Juk tai laikoma vienareikšmiai nepagydoma liga, tik bandoma prailginti gyvenimą.
Imunologiją medicinos studentai studijuoja kiek laiko? Pusmetį, metus? Tikrai nedaugiau penkių... po valandą-kitą per savaitę(čia labai optimistiška). Kiekvienas suinteresuotas tikrai gali išstudijuoti ją ir tuomet ne aklai pasitikėti kažkokiais papildais, mediagomis, o suprasti, svarstyti, rinktis, nuspręsti, apsispręsti, kaip sąmoningas sprendėjas.
Kokie bebūtumėte kiti skeptiški kiti kas nors, aš įsitikinusi, kad galima išgydyti vėžį net ir 4 stadijos. Be garsių optimistinių pasakojamų bei istorijų, žinau ir kelis realius, savo aplinkos tokius atvejus. Tai įkvepia.
Atsakyti