Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 9, kiekvienam po paparčio žiedą

prisidėsiu prie palinkėjimų -
spalvingo, turiningo, sodraus rudens mums visoms ir mūsų artimiesiems
4u.gif
user posted image

adis, dėkui už nuotraukas - ne tik praskaidrino nuotaiką ir sužadino smalsumą, bet dar ir pametėjo minčių kaip patobulinti kitais metais planuojamą "istorinį" maršrutą Lenkijos pajūriu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upsikaz: 01 rugsėjo 2008 - 15:29
Su rugsėjo 1-ąja 4u.gif

Paskaičiau apie jūsų nuoskaudas dėl artimųjų šmėstelėjimo šioje temoje su negatyviom žinutėm... Buvau ir aš tokia šmėstelėjusi... Ir labai atsiprašau, jei kuriai nors sukėliau nors krislelį dvejonės, silpnumo. Patikėkit, nelengva būti ir toje kitoje barikados pusėje - liginiukų artimaisiais. Jautiesi lyg kaltas būtum dėl to, jog tu gyveni, jog tau neskauda, jog kažką praleidai, kažko nepastebėjai ir laiku nepadėjai...
Žaviuosi jumis visomis, jūsų stiprybe, jūsų optimizmu ir tikrai iš visos širdies linkiu jums sėkmingo sveikimo. Gal todėl ir tapau nebylia šios temos dalyve... Pasiskaitau, kaip jums sekasi, pasidžiaugiu už jus visas, o savo skausmą ir gedėjimą tyliai vakarais į pagalvę išverkiu.

Ir iš tiesų, mielosios, nebijokite tokioms priklydusioms kaip aš mandagiai parodyti nuorodas į kitas forumo temas. Žinokit, kai sunku, griebiesi ir šiaudo... O jūs tikrai neturite būti tuo šiaudu.

Sėkmės Jums visoms dar kartelį ir sudie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armina: 01 rugsėjo 2008 - 20:41
user posted image

Su grazia svente visas Mokytojas!!!! Pas mus (Vokietijoj) shios sventes nera.. o gaila... grazu budavo...
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2008 09 02, 00:00)

Su grazia svente visas Mokytojas!!!! Pas mus (Vokietijoj) shios sventes nera..  o gaila... grazu budavo...


Sveika,Pinacea,
Ačiū už sveikinimus.Kur dingote?Ir kaip laikosi Jūsų mamytė?Tikiuosi,kad viskas gerai.Galite parašyti ir į AŽ.
Atsakyti
Sveikutės (ir besveikstančios) 4u.gif 4u.gif

Šiandien pargrįžau po atostogų į darbą (po tikrų atostogų į tikrą darbą). Jaučiuosi puikiai ir noriu, kad tai dar tęstųsi.

Adis, Tavo prisakymą įvykdžiau: Juodkrantėje įmečiau akmenuką į Baltijos jūrą už jus. Kitą akmenuką įmečiau už jus, Gabija. Trečią akmenuką mečiau už likusius. O patį gražiausią už save mirksiukas.gif Tą patį padariau Estijos pajūryje. O va, prie Ignalinos ežerų ir pamiršau - bet tai tik parodo gerą atsipalaidavimą.

Džiaugiuosi, Adis, gerais jūsų tyrimų rezultatais. Vieną savo atostogų savaitėlę ir aš buvau pašventusi eiliniam ketvertiniam patikrinimui. Mano gydytoja atostogavo, tad taikiau pas kitą, o patekau pas trečią. Nieko blogo nesužinojau. O gero - gavau siuntimą kaulų sintigramai. Tikiuosi užsidėti dar vieną pliusiuką ir panaikinti dar vieną nerimo minusiuką.
Pasidariau "pilną komplektą" kraujo tyrimo. Smagu, kad vis mažėja CA15-3. Nors nežinau, koks jis buvo prieš operaciją - pirmą tyrimą pasidariau jau po pilno gydymo, bet šis žymuo po truputį mažėja. Į ribas neįtelpa tik ALT, AST, GGT, LDL ir cholesterolis. Bet dar neišsiaiškinau, kas jie tokie ir kurioj vietoj dėl jų turi skaudėti biggrin.gif

Visas pragaras pradėjo grimsti užmarštin. Nors nesujaučiu taip gerai, kaip prieš metus. Bet žymiai geriau, nei prieš pusmetį. Tikiuosi, kad liga duos dar kiek atsipūsti. O gal visai mane pames tongue.gif

Stiprybės visiems: ir ligoniukams, ir sveikstantiems, ir šalia jų esantiems (jūs mums reikalingi) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 09 01, 21:10)
Sveika,Pinacea,
Ačiū už sveikinimus.Kur dingote?Ir kaip laikosi Jūsų mamytė?Tikiuosi,kad viskas gerai.Galite parašyti ir į AŽ.

Aciu, rasu lanka, kad rupinates... 4u.gif 4u.gif Esu kiek pradingus, nes darbe nemazai rupesciu, o ir namie problemos - darbe shiandien buvo aukshti sveciai, o man etiketas ne galvoj, nes dukruzei umus ausu uzdegimas,plysho bugnelis eilini karta, tai tik apie namus galvojau...o vakare bedirbdamas vyras ranka susilauze. doh.gif doh.gif ... Zodziu, kasdieniai rupesciai... Ish mamytes yra naujienu, bet rytoj darysis kaulu sintigrama, tada bus gal kiek aishkiau.. ryt parashysiu... dabar einu pabandyt pamiegot. Neramu, nes jau kelnta naktis labai blogai miegu, jauciu ir fizinia ishsekima.... Gal ir orai taip veikia, pas mus sekmadieni 30 shilumos buvo, shiandien tik 16 doh.gif

Kaip Jusu mamyte jaucias? Kaip pirma rugsejo praejo?
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2008 09 02, 00:29)
Aciu, rasu lanka, kad rupinates... 4u.gif  4u.gif Esu kiek pradingus, nes darbe nemazai rupesciu, o ir namie problemos  - darbe shiandien buvo aukshti sveciai, o man etiketas ne galvoj, nes dukruzei umus ausu uzdegimas,plysho bugnelis eilini karta,  tai tik apie namus galvojau...o vakare bedirbdamas vyras ranka susilauze. doh.gif  doh.gif ... Zodziu, kasdieniai rupesciai... Ish mamytes yra naujienu, bet rytoj darysis kaulu sintigrama, tada bus gal kiek aishkiau.. ryt parashysiu... dabar einu pabandyt pamiegot. Neramu, nes jau kelnta naktis labai blogai miegu, jauciu ir fizinia ishsekima.... Gal ir orai taip veikia, pas mus sekmadieni 30 shilumos buvo, shiandien tik 16  doh.gif

Kaip Jusu mamyte jaucias? Kaip pirma rugsejo praejo?

Ačiū,šventė praėjo puikiai.Mamytė jaučiasi taip pat neblogai.Nuotaika gera,apetitas geras.Darbelių didelių nedirba.Bet daug skaito.Priiminėja drauges.
Oi,kad tik taip būtų visą laiką rolleyes.gif Už savaitės važiuosime sekančiai chemijai.
Tiesa,dar patinusi ranka ,bet manau,gal susitvarkys. victory.gif
Mieloji,saugokit save,nes darbas žmogų puošia,bet kai jo perdaug... doh.gif Rūpestėlių Jums irgi netrūksta.Sveikit visi ir stiprėkit. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Armina, visai Jūs nešmėkštelėjusi, o mes čia tam ir esame, kad rūpestėliais pasidalintume. greitai grįžkite į aktyviųjų gretas mirksiukas.gif

rasų lanka, kaip smagu skaityti apie geresnę Jūsų mamytės sveikatą 4u.gif kiek dar likę chemo seansų?

Pinacea, puikus paveikslėlis bigsmile.gif

kaip sudėtinga po vasaros taip anksti keltis doh.gif
Atsakyti
Tiesiog... ax.gif
http://www.delfi.lt/...php?id=18388418
Atsakyti
QUOTE(Teta @ 2008 09 02, 00:16)
Sveikutės (ir besveikstančios)  4u.gif  4u.gif

Šiandien pargrįžau po atostogų į darbą (po tikrų atostogų į tikrą darbą). Jaučiuosi puikiai ir noriu, kad tai dar tęstųsi.

Adis, Tavo prisakymą įvykdžiau: Juodkrantėje įmečiau akmenuką į Baltijos jūrą už jus. Kitą akmenuką įmečiau už jus, Gabija. Trečią akmenuką mečiau už likusius. O patį gražiausią už save  mirksiukas.gif  Tą patį padariau Estijos pajūryje. O va, prie Ignalinos ežerų ir pamiršau - bet tai tik parodo gerą atsipalaidavimą.

  4u.gif


Labas
Dėkoju už akmenuką.Aš kaip tik svarstau kur prašyti sanatorinio kelialapio į Druskininkus ar Palangą, kadangi mums procedūrų nedaug , tai pasivaikščioti norėčiau prie jūros.

user posted image

O čia linkiu sėkmingo skrydžio Tetai ir visoms , kurios tikrai pasveiks.
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2008 09 02, 09:22)
rasų lanka, kaip smagu skaityti apie geresnę Jūsų mamytės sveikatą 4u.gif kiek dar likę chemo seansų?

kaip sudėtinga po vasaros taip anksti keltis  doh.gif

4u.gif Sveika,upsikaz,
Kai mamytei gerai,tai ir mums visiems gerai. thumbup.gif Kartais užsimirštame apie mūsų "problemėlę" visiškai.Mamytei liko 2 chemoterapijos kursai.Po to nežinom,kas bus.Gydytoja sakė,kad reiktų būtinai padaryti pertrauką.Na,kai baigsim,tada ir žiūrėsim. ax.gif

Taaaaip,pereiti į kitą režimą tikrai sunku.Norisi miegoti meškos miegu. hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(*gitana* @ 2008 09 02, 12:09)

ax.gif Kiekvienas pranešimas,straipsnelis ar net šiaip nuogirda suvirpina širdį.
Tikrai tikiu (kartais net atrodo,kad žinau),kad tas "daiktas" kada nors bus nugalėtas visai... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 02 rugsėjo 2008 - 16:57
Mano mamytei nueme chemija bigsmile.gif bigsmile.gif Tiesa pasakius net nezinau ar dziaugtis ar verkt. Mat kiti du radiologai paneige vienos "pasiputusios" radiologes (pasiputus, nes mamyte turejo savaite laukti atsakymo, ka shiaip padaro per valanda, o kai susitikus perdave, dar burbtelejo piktai, kad laika gaishina doh.gif ) ish Kauno kliniku ishrasha, kad kepenyse yra metastaziu. Ju (vienas ish onkologines ligonines, kitas ish kliniku, bet vaiku skyriaus) nuomnone, kepenyse yra tik vienas darinys, jis metastazems neiprastoj vietoj, o daryta punkcija(i kuria niekas nekreipe demesio) buvo neigiama. Darysim vel pakartotinai punkcija kita savaite.

Kaulu scintigrama shiandien parode krutinkaulio srityje pora zidinuku, kaip kad ishrashe rashoma, "galima mts" - taciau tai toj pacioj vietoj, kur mamyte reanimavo priesh du menesius, ir krutinkaulis buvo keliose vietose luzes. Gydytojas sako, kad kaulu fraktura taip pat matoma scintigramoj, kaip ir mts. Taip kad vel nera 100% doh.gif
Dabar gydymas tolimesnis hormonais (arimideksu)... mano mamyte sako, jei ishsiaishkins, kad kepenyse ner pikto darinio, ir hormonu negers... Ash jai siulau bet kokiu atveju darini operuoti, tuo labiau, kad yra operuojamoj vietoj.

Shiuo metu musu kieme vel sviecia saule bigsmile.gif bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti