Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos suknelės kaina

Labukas 4u.gif

Ieškau ieškau čia kainų, bet vos kur ne kur sutinku, lygtai sukneliu kaina nebūtų svarbi.. o jei ir randu paminėtą kainą - tai akys ant kaktos iššoka blink.gif kiek gi tos suknios kainuoja???? (Nuoma, turiu galvoj) Pati ruošiuosi greitu laiku apsilankyti salonuose, bet trankytis po visą miestą ir užėjus, paklausus kainų iš kart išeit - visai nesinori. Apskritai kokios kainos Vilniuje, kokios Kaune? Čia pasiskaičius aiškėja, kad suknios nuomotis gali tekt važiuoti į Kauną ne tik del kainu ar aptarnavimo, bet ir del pasirinkimo platumo cry.gif ?
Atsakyti
Didmiesčiuose tai tikrai brangiau. Mano pazistama nuomavosi Kėdainiuose suknele uz 200 ir dar šukuoseną padarė. Ir tikrai graziai atrode biggrin.gif
Atsakyti
Priklauso kokios usknelės tu nori. Ar geresnės medžiagos, prabangesnės ir t.t. Mano sukneles nuoma kainuoja 1400 Lt. Cia Vilniaus "Dianos" salone. Bet verta - kokybė puiki. Keliuose salonuose mačiau sukneles ir už 600-800 lt, bet man jų medžiagos tikrai nepatiko.
Priklauso, ko ieškai ir kiek gali išleisti. 4u.gif
Atsakyti
As issinuomavau Vilniuje uz 800lt
Atsakyti
Mano kainuoja nuoma 1500Lt Klaipėdoj.
Atsakyti
Na kai as ieskojau Kaune, tai nuo 600 už nuomą siūlė, buvo ir uz 200, bet patikek kaip ji atrode
Atsakyti
sveikutes. as savaja nuomuojuosi Kaune, kaina 700 Lt. Beje, jau kazkurioje kitoje temoje esu rasiusi. Kad bent Kaune, atejus i salona pirmas ar antras klausimas buna "kiek zadate pinigu skirti suknelei?"(cia mano asmenine patirtis 5 salonuose). As buvau pasiruosus skirti iki 800 Lt. Viename salone man pasiule viena tokia suknele, kuri man nelabai patiko. Po menesio tame paciame salone, tai paciai dienai, kaip ir as ieskojau ir ta pacia suknele kur man siule, viena pazystama issinuomojo uz 1200 lt. nes nuejusi leptelejo, kad tiek pinigu zada suknelei skirti.
Taigi, paneles bukite budrios.

P.S. Tas pats yra is su puokstemis ir su tortais. tik leptelk, kad vestuvems reikia - tai vien tik uz zodi "vestuves" kaina pakyla.
Atsakyti
mano Vilniuje, kaina apie 1200 Lt. (jei nauja tai 1500 Lt.)
Atsakyti
QUOTE(zuika/puika @ 2005 05 18, 09:21)
sveikutes. as savaja nuomuojuosi Kaune, kaina 700 Lt. Beje, jau kazkurioje kitoje temoje esu rasiusi. Kad bent Kaune, atejus i salona pirmas ar antras klausimas buna "kiek zadate pinigu skirti suknelei?"(cia mano asmenine patirtis 5 salonuose). As buvau pasiruosus skirti iki 800 Lt. Viename salone man pasiule viena tokia suknele, kuri man nelabai patiko. Po menesio tame paciame salone, tai paciai dienai, kaip ir as ieskojau ir ta pacia suknele kur man siule, viena pazystama issinuomojo uz 1200 lt. nes nuejusi leptelejo, kad tiek pinigu zada suknelei skirti.
Taigi, paneles bukite budrios.

P.S. Tas pats yra is su puokstemis ir su tortais. tik leptelk, kad vestuvems reikia - tai vien tik uz zodi "vestuves" kaina pakyla.


Aš irgi nuomojausi Kaune. Mokėjau 1000 Lt, nors sakė, kad šiaip prašo 1200 LT. Bet pavyko nusiderėti. biggrin.gif Tik nežinau ar iš tikrųjų 1200 prašydavo, ar čia tik man taip sakė... unsure.gif Anyway, dabar jau to nesužinosiu turbūt... g.gif
Atsakyti
Aga, šita jau supratom, kad žodžio "vestuvės" vartoti nevalia! tongue.gif

daba jau susidarau šiokią tokią nuomonę, labai ačiu už greitus atsakymus 4u.gif

tik va dar bėda - man norėtųsi trumpos suknutės.... blush2.gif žinau, kad dauguma nuotakų griežtai nusistačiusios - kaip?? per vestuves?? trumpa??!! blink.gif blink.gif

o matėt Agnės iš Tv Pagalbos vestuves, arba aktorės Baukutės? Aš asmeniškai seilę varvinau - Dieve, kaip gražu!!! Ypač Baukutės, nereali suknutė, tos rugiagėlės plaukuose... wub.gif niu man pasirodė viskas idealu, bet kaip suprantu salonuose ir apskritai trumpų vestuvinių suknelių - stygius sad.gif ar apskritai galima rasti salonuose?
Atsakyti
Aga, šita jau supratom, kad žodžio "vestuvės" vartoti nevalia! tongue.gif

daba jau susidarau šiokią tokią nuomonę, labai ačiu už greitus atsakymus 4u.gif

tik va dar bėda - man norėtųsi trumpos suknutės.... blush2.gif žinau, kad dauguma nuotakų griežtai nusistačiusios - kaip?? per vestuves?? trumpa??!! blink.gif blink.gif

o matėt Agnės iš Tv Pagalbos vestuves, arba aktorės Baukutės? Aš asmeniškai seilę varvinau - Dieve, kaip gražu!!! Ypač Baukutės, nereali suknutė, tos rugiagėlės plaukuose... wub.gif niu man pasirodė viskas idealu, bet kaip suprantu salonuose ir apskritai trumpų vestuvinių suknelių - stygius sad.gif ar apskritai galima rasti salonuose?
Atsakyti
Mano suknelė 1300lt kainuoja, žiūrint kiek tu gali sau leisti ant tos suknelės.O dėl trumpos tai nežinau, manau geriausia tokiu atveju siūti.
Atsakyti