Įkraunama...
Įkraunama...

Nupiešė gale laiško širdelę krauju

QUOTE(Niurzgike @ 2008 07 05, 17:25)
Geriau paklausk ko jis nežino doh.gif  biggrin.gif

bet neatsako, matyt nezino, arba fantazijos pritruko g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu tai tikrai nenormalu tokie dalykai linkes berniukas i kazkokias psixozes blink.gif
Atsakyti
nemalonu teisiog butu man. nenoreciau bendrauti po to.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 28, 14:47)
Ne. Jis iš nevilties.



Kad butelis ištuštėjo? g.gif
Atsakyti
siurpoka, kaip siaubo filme. kas per daug, tas nesveika g.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2008 06 24, 12:07)
man nelabai normalu tokie dalykai ax.gif ..kraujas,sunki muzika..fantazijos..zodziu vaikinas biski ne is musu zemes  cool.gif

man but keista toki laiska gaut smile.gif
tiesa pasakius tokio net nenoreciau doh.gif
Atsakyti
Mesciau toki laiska lauk, nes kraujo neapsakomai bijau scare.gif Ir siaip nemalonu butu liesti popieriu, ant kurio yra kraujo.

Nekokia is manes vampyre... tongue.gif
Atsakyti
o dieve kaip baisu... tai koki kita karta laiska parasys?? jei jau dbr toki parase doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2008 12 03, 18:55)
o dieve kaip baisu... tai koki kita karta laiska parasys?? jei jau dbr toki parase doh.gif


Kitą kartą atsiųs dovanėlę, pvz.; supakuotą kaip didelį saldainį, o ten nupjautas pirštas bigsmile.gif
Atsakyti
begciau kuo toliau nuo tokio "romantiko"...man geriau geles, ar saldainiai prie laisko biggrin.gif
Atsakyti
Siaip gal reiktu gilintis, kodel jis ja krauju nupiese...
Atsakyti
Toks laiškas mane suglumintų, prisipažįstu, bet nemanau, kad labai bjaurėčiausi. Pirmiausia apsvarstyčiau galimas tokio poelgio priežastis, ypač jei žinočiau jį mane mylint. Tuomet paklausčiau kodėl taip padarė ir laukčiau intriguojančio atsakymo, kuris galėtų nuvyti nors kokias abejones. Jei jam pavyktų - likčiau sužavėta.
Atsakyti