Įkraunama...
Įkraunama...

Anekdotas, o ne gimdymas :)

Nu vat cia skaitau neiprastu gimdymu ir vietom net idomu buvo kuo greiciau skaityt kas ten toliau, stipri mamyte tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visom už gražius žodžius 4u.gif Na, tikrai nebuvo labai smagu pasiekti gimdymo namus su 10 cm atsidarymu biggrin.gif Bet iš tikrųjų kai žinai, kad nieko kito nelieka, tai ko gero ir tas skausmas būna kitoks smile.gif Kai namie užeidavo sąrėmiai, tai vyrui pasiskųsdavau, kad skauda, o kai atsidūriau kitokioje situacijoje, tai kam tu ten prisiskųsi biggrin.gif Vistiek niekas nepasikeis, tik laiką gaiši smile.gif
Atsakyti
Keiti, saunuole thumbup.gif wub.gif
ale vos vos suspejai i savo gimdyma biggrin.gif
Atsakyti
Nu nerealu 4u.gif
Atsakyti
Na va čia, tai Mamytė thumbup.gif , Mamtyė iš didžiosios "M" thumbup.gif Šaunuolė thumbup.gif sekmės Jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Keiti ... cray.gif wub.gif soske.gif supermama.gif first.gif
Atsakyti
Kažkas nerealaus bigsmile.gif mane kai vežė gimdyti, man ant galinės sėdynės sunku buvo sėdėti, o čia dar pačiai šitiek nuvairuoti bigsmile.gif negaliu patikėti bigsmile.gif

Tu tikra šaunuolė 4u.gif kad sugebėjai šitek ilgai išnešioti, kai toks sunkus nėštumas buvo, ir kad taip šauniai pagimdei 4u.gif sėkmės tau ir tavo vaikučiams, tegul auga dideli ir stiprūs 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandrulia: 25 birželio 2008 - 09:46
šaunuolė Keiti 4u.gif

sveikinimai mažiukui su pirmuoju mėnesiadieniu wub.gif
Atsakyti
Keiti, 4u.gif kai man labai skaudes per saremius prisiminsiu tave, kaip tu didvyriskai atlaikei viska ir zinosiu kad skausmas praeis ir turesim savo stebukla glebyje thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui dar kartą smile.gif
Pati labai džiaugiuosi, kad išnešiojau bent iki 33 sav. Šiandien mažiukui mėnuo, sveriam apie 2 kg smile.gif
Dar prisiminiau, kad važiuojant į KMUK buvo kvaila mintis šovusi, kad reikia nuvažiuoti iki vyro darbo ir jį pasiimti lotuliukas.gif doh.gif Bijojau, kad nespės į gimdyma doh.gif Bet dėkui Dievui, kad ta mintis ir liko nerealizuota, nes tada visu 100 proc. būčiau gimdžiusi mašinoje vyrui priimant... Matyt pati stresinė situacija priverčia taip kvailai galvoti biggrin.gif
Atsakyti
Keiti, žavėtis tavim tik lieka wub.gif wub.gif Man skaitant silpna buvo... smile.gif
Sėkmės jums, aukit ir stiprėkite 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
bet ir kantrumas tavo 4u.gif sveikinu 4u.gif
Atsakyti