Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas - 8tema

Man LANCOME HYPNOSE labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LAPUTĖ: 28 birželio 2008 - 09:44
o as dar kart noriu pasidziaugt STILA lash boost primer thumbup.gif jau savaite naudoju, ir zinokit super- bet kuris tusas ant jo graziai atrodo- net ir patys skysciausi ir nekenciamiausi mano turimi tusai ant sito primeriuko atrodo super- tikrai galesiu sunaudot visas savo nemegstamas atsargas tongue.gif ir laikosi tusas ant jo labai gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illiusion81: 28 birželio 2008 - 16:54
QUOTE(Vitulka @ 2008 06 26, 14:01)

Aš irgi nemažai girdėjau gerų atsiliepimų apie šitą tušą, bet jis gerokai brangesnis nei kiti pv. lancome, dior ir pan. Pati kažkaip užsimaniau jo, be bijau, kad jis sudžius po kokių 3 mėn. g.gif kiek laiko jau naudoji jį?
Atsakyti
as tai naudoju 2 tusus, kai darau pilna makiaza su seseliai tau dazau MF dramatic Look, nes labai tankina blakstienas, tai labai graziai akys atrodo, o kai tiesiog pasidazau kasdieniskai tai Loreal lash architect, labai faina su juo blakstienos pasiilgina ir tokios atskiros tampa, tokios labai i akis krentancios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buse @ 2008 06 29, 15:39)
Aš  irgi nemažai girdėjau gerų atsiliepimų apie šitą tušą, bet jis gerokai brangesnis nei kiti pv. lancome, dior ir pan. Pati kažkaip užsimaniau jo, be bijau, kad jis sudžius po kokių 3 mėn. g.gif kiek laiko jau naudoji jį?

kurgi jis jau taip gerokai brangesnis? Šiaip atvirkščiai, pigesnis lyg. Aš turiu paprastą tą pirmą versiją ir lyg jie nesiskiria pernelyg, nebent pigentų intensyvumu. Tai va, anas man atlaikė daugiau nei pusmetį, paskui buvo pakeistas į kitą, dabar išsitrauktas ir naudojamas labai puikiai, metai kažkur jau. Keisiu tik dėl higienos sumetimų.
Atsakyti
o aš vakar nusipirkau forume išgirtą Max Factor MasterpieceMAX. ir įstojau į didelių jo gerbėjų gretas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 29 birželio 2008 - 16:18
QUOTE(lisik @ 2008 06 29, 17:17)
o aš vakar nusipirkau forume išgirtą Max Factor MasterpieceMAX.  ir įstojau į didelių jo gerbėjų gretas  biggrin.gif    thumbup.gif

o as priesingai biggrin.gif galvojau kazka is Rimmel pabandyt, bet susigundziau MF Masterpiece MAX doh.gif man mano blakstienas betkuris turetas nebrangus tusas geriau padazydavo unsure.gif isskyrus Avon biggrin.gif kai savaitej karto pasinaudot tusu kaip ir uztenka, tai man tik papigiaiska pirkt ir teapsimoka ...... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2008 06 29, 17:29)
o as priesingai  biggrin.gif  galvojau kazka is Rimmel pabandyt, bet susigundziau MF Masterpiece MAX  doh.gif  man mano blakstienas betkuris turetas nebrangus tusas geriau padazydavo  unsure.gif  isskyrus Avon  biggrin.gif  kai savaitej karto pasinaudot tusu kaip ir uztenka, tai man tik papigiaiska pirkt ir teapsimoka ......  unsure.gif



o kuo nepatiko MAX ? smile.gif man tai labai graziai atskyre blakstienas, visi kiti tusai daugiau ar maziau sulipindavo.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Geismas @ 2008 06 26, 14:28)
Vitulka inmesk foto su šiuo tušu ax.gif  Ir be jo  ax.gif  Kiek jis kainuoja? Kur pirkai? rolleyes.gif

braškėse pirkau, 66 lt kaštavo ax.gif
atėjo šviežias rolleyes.gif
neišdažyta
user posted image

dažyta
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 06 29, 20:01)
braškėse pirkau, 66 lt kaštavo  ax.gif
atėjo šviežias  rolleyes.gif
neišdažyta
user posted image

dažyta
user posted image



oho, kokias grazias blakstienas padaro !!! bigsmile.gif wub.gif matyt reikes uzsakyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2008 06 29, 17:42)
o kuo nepatiko MAX ?  smile.gif  man tai labai graziai atskyre blakstienas, visi kiti tusai daugiau ar maziau sulipindavo....  ax.gif


as kazkaip tikejaus, kad tankios israiskingos blakstienos atrodys, taciau schmoll.gif ir man sukibdo doh.gif bet gal kad tusas sviezut sviezutelis, reiks padziovint truputi mirksiukas.gif vat bandziau siandien ant Maybelline ir paskui perbraukiau su MF ir rezultatas thumbup.gif kolkas man jis nesiskiria nuo pigiausiu unsure.gif
QUOTE(Vitulka @ 2008 06 29, 20:01)


vaizdas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 06 29, 20:01)
braškėse pirkau, 66 lt kaštavo  ax.gif
atėjo šviežias  rolleyes.gif
neišdažyta
user posted image

dažyta
user posted image

davai negundom naujais pirkiniais doh.gif biggrin.gif
Atsakyti