Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas - 8tema

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 09 25, 17:58)
Pirkau Akropoly prieš 6 valandas už 89 smile.gif Nemanau, kad kaina taip galėtų skirtis...

Nu zinok man irgi keista,gal pacios konsultantes nezino,bet rimtai sake 99 lt.
Atsakyti
tai gal paziurejo, kad gerai "jamamas" tai pabrangino...pries kokias pora valandu lotuliukas.gif
Atsakyti
Gavau megineli Tarte "lights camera lashes" tuso - nu man vienas is fainuoliskiausiu kada nors turetu: blakstienas padaro dideles, tankias, ryskias. Svarbiausia, kad uztenka keliu pabraukimu ir blakstienos grazios (nors is prigimties tokiomis pasigirt negaliu). Vienintelis minusas, kad yra neatsparus vandeniui.
user posted image

O del naujojo Givenchy ir as jau spejau susigundyt doh.gif Tai dabar laukiu atkeliaujant...
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2008 09 25, 18:05)
Nu ir as buvau siand kristej, pabandziau ta bumbuliuka. Kadangi buvau pasidazius tai s... pamaciau  tongue.gif   Bet kazkaip nesuzavejo jis manes, gal reiks kada nesidazius blakstienu nueit pasibandyt  rolleyes.gif



gali gi paprasyt nusivalyt savo tusha mirksiukas.gif as irgi atejau pasidazius, bet paprasiau makiazo valiklio, nusivaliau ir pabandziau kita

zinoma, dazant jau dazytas blaktienas nieko nepamatysi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 25 rugsėjo 2008 - 17:38
QUOTE(Olivia* @ 2008 09 25, 16:18)
Nebera jau vobshe Givenchy Gedo Kristianoje.. Bet sake kaina 99 lt.

biggrin.gif ojazus nu prajuokinai Olivia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif SM ispirko tusa biggrin.gif nu bet tikrai negi toks populiarus ? nors jauciu kaip tokios keistenybes, nedaug uzsiveze.. mastau.gif
Atsakyti
Baikit gundyt su tuo bumbuliuku... blush2.gif

nes itariu arteja bumbulomanija lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulės-Siela: 25 rugsėjo 2008 - 17:46
QUOTE(Olivia* @ 2008 09 25, 16:18)
Nebera jau vobshe Givenchy Gedo Kristianoje.. Bet sake kaina 99 lt.

Tu apie ta didziaja Kriste? Nes prie lukiskiu aikstes yra ir jo kaina 89 lt.
Beje, pameginau as irgi ta bumbula cool.gif
Pliusai: man labai patogu dazytis, tikrai dazo ryyyskiai, storina, ilgina, riecia, nenutrupa visa diena.
Minusai: jei padauginsi, teks viska nusivalyt ir dazyt is naujo, nes gaunasi 3 dyyydeles blakstienos biggrin.gif be to, man pateplioja virsutini voka.

Idomu, koks jo dziuvimo "greitis", nes tusiukas tikrai vertas demesio g.gif

Vis dar neatsidziaugiu savo Estee Lauder Sumptous thumbup.gif Jau berods 3 savaites ji naudoju jei ne ilgiau ir kuo labiau jis tirsteja, tuo neryskiau dazo. Buna kad kiti ima gumuluotis, o sitas tiesiog sviesiau ima tept ir netrupa isvis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulės-Siela @ 2008 09 25, 17:45)
Baikit gundyt su tuo bumbuliuku...  blush2.gif

nes itariu arteja bumbulomanija  lotuliukas.gif

Pameginti verta, o tada jau nuspresi rolleyes.gif
Atsakyti
Mano atsiliepimai apie bumbuliuka biggrin.gif Dazo tikrai neblogai, ilgina, storina, pariecia. Su sepetuku galima prieiti bet kur, tiesiog nudazo kiekviena blakstiena. Tuso spalva sodriai juoda. Bet stropiai pasidazyti reikia laiko, todel as lieku prie savo EL.
O kas norit isbandyti pigiau - rasykit i AZ. (As vakar paskutini Gedo Kristianoj paemiau ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 25 rugsėjo 2008 - 18:29
Na as gal palauksiu kol maniskis baigsis.. o tai jau biski ir taip per daug visko turiu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 09 25, 19:45)
Na as gal palauksiu kol maniskis baigsis.. o tai jau biski ir taip per daug visko turiu.  doh.gif

Saunuole, kad turi valios atsispirti 4u.gif
Pas mane ner stiprybes atsispirti kosmetikai biggrin.gif O ypac toookiom naujienom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2008 09 25, 18:48)
Saunuole, kad turi valios atsispirti  4u.gif
Pas mane ner stiprybes atsispirti kosmetikai  biggrin.gif  O ypac toookiom naujienom  biggrin.gif

tai va kad nezinau kiek tos valios uzteks, bet reik bandyt kazkaip gi.. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2008 09 25, 18:29)
Mano atsiliepimai apie bumbuliuka  biggrin.gif  Dazo tikrai neblogai, ilgina, storina, pariecia. Su sepetuku galima prieiti bet kur, tiesiog  nudazo kiekviena blakstiena. Tuso spalva sodriai juoda. Bet stropiai pasidazyti reikia laiko, todel as lieku prie savo EL.
O kas norit isbandyti pigiau - rasykit i AZ. (As vakar paskutini Gedo Kristianoj paemiau  ax.gif )

EL mano drauge viena pamegino savaitgali ir taip susigunde, kad kita diena po pameginimo nusipirko biggrin.gif dazos ir dziaugiasi sake cool.gif Rimtai labai labai fainas tusas drinks_cheers.gif
Atsakyti