Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems rododendrus

QUOTE(EgluteN @ 2009 04 26, 14:07)
Sveikutes,
Stai idesiu musu nauja sodo gyventoja biggrin.gif Jam dar truputi zemiu reikes atvezti.Tikimes prigis ir ilgai bei graziai puos musu sodeli ax.gif
user posted image


Eglute, o į ką sodinai? Kažkaip durpių neįžiūriu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 26, 15:15)
Eglute, o į ką sodinai? Kažkaip durpių neįžiūriu?  unsure.gif


Cia yra toks specialus rododendrams ir azalijoms skirtas kompostas,kaip durpes panasiai ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2009 04 26, 14:53)
Cia yra toks specialus rododendrams ir azalijoms skirtas kompostas,kaip durpes panasiai ax.gif .


Tas kur aš naudoju atrodo kaip durpė, o čia vaizdelis kaip žemės.

Ar tai pirmas tavo rododendras? Ar tu UK gyveni? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 26, 16:00)
Tas kur aš naudoju atrodo kaip durpė, o čia vaizdelis kaip žemės.

Ar tai pirmas tavo rododendras?  Ar tu UK gyveni?  smile.gif


Taip ax.gif O del zemiu,tai mes pirkome ta spec.komposta ir i ji sodinome kelis kart didesneje ir platesneje duobeje,taip parasyta buvo info lapuke.Ka padareme ne taip?
Atsakyti
Sveikutes. Gal zinot ar yra kokia rusis rododendru, kuri galetu augti ant tiesioginiu saules spinduliu visa diena, kiek domejausi tai nelabai megsta kaitria saulute g.gif
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2009 04 26, 15:13)
Taip ax.gif O del zemiu,tai mes pirkome ta spec.komposta ir i ji sodinome kelis kart didesneje ir platesneje duobeje,taip parasyta buvo info lapuke.Ka padareme ne taip?


Tada viskas taip, tik pas mus jis kitaip atrodo. 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Danielija @ 2009 04 26, 19:05)
Sveikutes. Gal zinot ar yra kokia rusis rododendru, kuri galetu augti ant tiesioginiu saules spinduliu visa diena, kiek domejausi tai nelabai megsta kaitria saulute  g.gif


Fantastika ir Kalinka. Fantastikų yra Seniuose.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 26, 21:51)
Tada viskas taip, tik pas mus jis kitaip atrodo. 4u.gif

Papildyta:
Fantastika ir Kalinka. Fantastikų yra Seniuose.
user posted image

Aciu jums labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 26, 08:11)
Pasiimi dideles žirkles ir kerpi tiesiai.Tiek storas, tiek plonas. Tik palik tas kelias su lapukais.
Jei vasaros gale negalėsi džiaugtis gražiu tankiu krūmu. Tau atiduosiu kitą tokį patį.  mirksiukas.gif  Bet šitoks karpymo būdas tinka tik šitai veislei. Kitus reikia kitaip sutankinti.  mirksiukas.gif

Papildyta:
Dirbu su augalais. Kartais ir tokius reikia iki proto atvesti.  mirksiukas.gif
Jei nekarpysi, tai toks tragiškas vaizdelis ir liks. Ir žmonės sakys,kad nemėgsta rododendrų, nes jie taip britkiai ir atrodys. O nukarpius labai baisus vaizdas bus tik kol išleis lapukus. O paskui džiaugsiesi gražiu krūmu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

o dangau, tai tu ir veisle jo zinai doh.gif ?
nu jei nors kiek nepasitikeciau tavim, tai gal ir nesiryzciau ... bet jei man zadi toki pat nauja, sviezia ir grazu, a tai ko cia tada nepabandyt lotuliukas.gif .
Siandien buvau botanikos sode Jenoje (nuo musu 35 km) - galva sukasi nuo rododendtu ziedu...Specialiai lindau i tuos krumus - nu zaliuoja ir zydi tik saku virsunes, nors krumai atrodo didziuliai, bet viduj vien plikos sakos wink.gif :

user posted image

Tu esi tukstanti kartu teisi, sakydama, kad zmones bijo auginti rododendrus. As ir pati, kaip tikra lietuve, stoviu prie to rododendro kelmo kaip prie kokio altoriaus, ir bijau net pirstu paliesti, kad jam kas neatsitiktu doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 26 balandžio 2009 - 22:25
QUOTE(Wolke @ 2009 04 25, 21:48)
as tai nekarpyciau  schmoll.gif... ir zieduku neskabyciau  ax.gif


Wolke, bet tu nepaaiškini kodėl taip nedarytum. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 04 26, 22:22)
o dangau, tai tu ir veisle jo zinai  doh.gif ?
nu jei nors kiek nepasitikeciau tavim, tai gal ir nesiryzciau ... bet jei man zadi toki pat nauja, sviezia ir grazu, a tai ko cia tada nepabandyt   lotuliukas.gif .
Siandien buvau botanikos sode Jenoje (nuo musu 35 km) - galva sukasi nuo rododendtu ziedu...Specialiai lindau i tuos krumus - nu zaliuoja ir zydi tik saku virsunes, nors krumai atrodo didziuliai, bet viduj vien plikos sakos  wink.gif :

user posted image

Tu esi tukstanti kartu teisi, sakydama, kad zmones bijo auginti rododendrus. As ir pati, kaip tikra lietuve, stoviu prie to rododendro kelmo kaip prie kokio altoriaus, ir bijau net pirstu paliesti, kad jam kas neatsitiktu  doh.gif  .


ax.gif Tu tikra lietuvė lotuliukas.gif
Dėl to rododendro tai tikrai smile.gif . Tiesa, dar ir šitas gali augti ant saulės. ax.gif
Čia Cunningham's White. Jis dažnai naudojamas gyvatvorėms ir 'pakarpomas' ne tik su žirklutėmis

user posted image

O man tos mažulės geltonos labai mielos. wub.gif Tokiais ilgais kuokeliais kaip mergaičių blakstienos. Ir vadinasi Princess Ann. Bet čia angliška veislė ir deja LT ilgai neišgyvena verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Žiedukas iš arti.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo omoroka 38: 27 balandžio 2009 - 07:33
[quote=omoroka 38,2009 04 26, 20:51]
Tada viskas taip, tik pas mus jis kitaip atrodo. 4u.gif

Dekui 4u.gif Vakar mes dar to komposto uzvezeme daugiau,tai manau patalelis geras grozybei bus biggrin.gif Siap tai,kaip klauset ar cia MANO pirmas rododendras,tai turbut turejau atsakyti,kad vyro,nes jis sodino:lotuliukas:
Papildyta:
[quote=omoroka 38,2009 04 27, 08:28]
O man tos mažulės geltonos labai mielos. wub.gif Tokiais ilgais kuokeliais kaip mergaičių blakstienos. Ir vadinasi Princess Ann. Bet čia angliška veislė ir deja LT ilgai neišgyvena verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Tiesa,U.K. ju pilna sodo centruose drinks_cheers.gif grazios taip pat.
Beja,sove i galva mintis-padovanota anytai koki nors reta,Lt.sunkiau gaunama grazu riododendra.Va tik ne labai as juose gaudausi-pirmi metai gelininkystes blush2.gif
Atsakyti
[quote=EgluteN,2009 04 27, 11:38]
[quote=omoroka 38,2009 04 26, 20:51]
Tada viskas taip, tik pas mus jis kitaip atrodo. 4u.gif

Dekui 4u.gif Vakar mes dar to komposto uzvezeme daugiau,tai manau patalelis geras grozybei bus biggrin.gif Siap tai,kaip klauset ar cia MANO pirmas rododendras,tai turbut turejau atsakyti,kad vyro,nes jis sodino:lotuliukas:
Papildyta:
[quote=omoroka 38,2009 04 27, 08:28]
O man tos mažulės geltonos labai mielos. wub.gif Tokiais ilgais kuokeliais kaip mergaičių blakstienos. Ir vadinasi Princess Ann. Bet čia angliška veislė ir deja LT ilgai neišgyvena verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Tiesa,U.K. ju pilna sodo centruose drinks_cheers.gif grazios taip pat.
Beja,sove i galva mintis-padovanota anytai koki nors reta,Lt.sunkiau gaunama grazu riododendra.Va tik ne labai as juose gaudausi-pirmi metai gelininkystes blush2.gif
[/quote]

Jei nori gražaus, tai pirk tokį kaip pas jus wub.gif wub.gif wub.gif Kalinka.

Dar noriu priminti, kad
Augalus pasodinti ne per giliai. Durpėmis užpilti apie tris centimetrus (per du pirštus).

RODODENDRŲ SODINIMAS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo omoroka 38: 27 balandžio 2009 - 12:21