Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems rododendrus

QUOTE(Ju-Ju @ 2007 02 24, 18:04)
blink.gif  Oj, Aciu labai uz patarima  4u.gif Ant buteliuko buvo uzrasyta, treshti iki rudens, na ir pyliau kas antra savaite  doh.gif

Iki rudens, bet ne rudeni lotuliukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 02 24, 19:06)
Iki rudens, bet ne rudeni  lotuliukas.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

blush2.gif Va cia tai susimoviau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 02 24, 21:14)
blush2.gif  Va cia tai susimoviau  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Pradzioje visko pasitaiko, nesisielok. Pries 15 metu as dar netokiu nesamoniu pridariau. Ismoksi. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
maniskis tupi apkrautas eglisakiais ir dar su sniego kupeta, tai net idomu paziuret, kaip jam sekasi ax.gif
nieko, kita sav atitirp sniegas, tai pasiziuresiu thumbup.gif
Atsakyti
Mano islindo is po saku , turbut vejas isdraske, bet nieko as jiems nedariau, ir sniegu neapkloti. Labai gaila jei susals. Lapelius paciupinejau atrodo kad gyvi. Nesusukti, ir zali. Kas bus tas.
Atsakyti
QUOTE(jolita123 @ 2007 02 26, 17:49)
Mano islindo is po saku , turbut vejas isdraske, bet nieko as jiems nedariau, ir sniegu neapkloti. Labai gaila jei susals. Lapelius paciupinejau atrodo kad gyvi. Nesusukti, ir zali. Kas bus tas.

Tai tu ju ir nejudink, kol susale, nes labai greitai pasizeidzia lapeliai. Kai atsils tada galesi sakas pataisyti.
Atsakyti
Jus visos dengiat taip rupestingai rododendrus blink.gif O as niekad jo nedengiu, kaip ir nieko ax.gif Gal kokia rusys pas mane atspari salciam......
Paziuresim kaip sia ziemele atlaikys g.gif
Tai jei lapai susukti ir atrodo kaip nuvyte - nieko tokio? g.gif
Atsakyti
Sakyk Knifofija kaip tai kai atsils? Tai kai supratau nereiks atidengti, arba jau nieko nesupratau.Ta prasme as galvoju kad kai nebus salciu, bus + tai jau juos ir atidengsiu.Ar pataisyti egliu sakas ir laikyti dar uzdengtus? Visai susimaisiau mano rododendrai pasodinti rudeny.
Atsakyti
QUOTE(jolita123 @ 2007 02 26, 20:43)
Sakyk Knifofija kaip tai kai atsils? Tai kai supratau nereiks atidengti, arba jau nieko nesupratau.Ta prasme as galvoju kad kai nebus salciu, bus + tai jau juos ir atidengsiu.Ar pataisyti egliu sakas ir laikyti dar uzdengtus? Visai susimaisiau mano rododendrai pasodinti rudeny.

Atidenk tik tada, kai tikrai zinosi, kad nebebus didesniu salciu. Nes jei zeme isalusi, o sviecia saule tai tikra prazutis rododendrams. Dabar tik vasario galas ir gali saltukas dar spusteleti, taigi atidengti tikrai nereikia. Nebent kovo antroje puseje, jei zeme jau atsilusi. Jei lauke ir pliusas, o zeme dar isalusi, augalas is zemes nepasiima vandens, o lapai ji isgarina, kitaip tariant "sudega" lapai. Taigi patariu neskubeti, nebent tavo rododendrai pasodinti visiskame pavesyje, tada ju ir dengti nereikia. 4u.gif
Atsakyti
As savaji atidengiau jau. Tiesa, buvau uzdengus, tik va pries paskutinias salnas. Niekad jo nedengiau schmoll.gif Jis auga pavesi. Mato saule tik pro medziu sakas. Perskaiciau, kad jau galima kovo men. lieti g.gif Gal jau pradet?
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 03 10, 19:06)
As savaji atidengiau jau.  Tiesa, buvau uzdengus, tik va pries paskutinias salnas. Niekad jo nedengiau  schmoll.gif  Jis auga pavesi. Mato saule tik pro medziu sakas. Perskaiciau, kad jau galima kovo men. lieti  g.gif  Gal jau pradet?

Kol pasalas neisejes neliek. Jei taviejo pasodinti pavesyje, tai ir dengti nebutina. Dengiami tik sauleje augantys. Maniskiai siemet tiek ziedu prisikrove, nezinau kaip atlaikysiu toki grozi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 03 10, 22:52)
Maniskiai siemet tiek ziedu prisikrove, nezinau kaip atlaikysiu toki grozi  bigsmile.gif

thumbup.gif Lauksim nuotraukyciu mirksiukas.gif
Atsakyti