Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriozai per vestuves II

Vestuviu nakti vyro mama paprase parvezti ja i namus, nes ji svetimoje vietoje neissimiegos. Namai uz 60 km.
Atsakyti
Ci aanksciau rase apie baznytinius kursus. Gal ne i tema, bet kai perskaiciau, tai negaliu nepasisakyti. Man pasiseke- kursai buvo labai idomus, dvi dienas kalbejo psichologe labai idomiai, viena diena kunigas, bet ir tas neeilinis papuole, labai idomus, taip kad buvau patenkinta. Tai buvo Kaune pries 5 m.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 06 04, 17:24)
Nusiteikit pačiam blogiausiam. Ir tvirtai pasakykit sau, kad tai nesugadins jums nuotaikos. Tada, jei blogiausia neįvyks, bus tik geriau  mirksiukas.gif  Sudėtingai kažkaip čia pasakiau  g.gif


Kaip tik labai protingai čia pasisakėte biggrin.gif
Atsakyti
Labiausiai bijau, kad kas nesusipyktu ar padaugines nesusimustu doh.gif arba isvis kad per daug neprisigertu visi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2011 06 06, 10:06)
Labiausiai bijau, kad kas nesusipyktu ar padaugines nesusimustu doh.gif arba isvis kad per daug neprisigertu visi biggrin.gif  biggrin.gif


Pasirūpinkite negirtomis pramogomis ir nesikvieskite muzikantų, kurie ragina gerti.
Atsakyti
QUOTE(vylabusle @ 2011 06 06, 23:32)
Pasirūpinkite negirtomis pramogomis ir nesikvieskite muzikantų, kurie ragina gerti.

Kartais atsiranda ir tokių muzikantų kurie netik kad skatina gert, bet ir patys per šventę prisigeria doh.gif
Oceanica - turbūt daugelis nuotakų būtėnt to ir bijo, kad tik nebūtų prisigėrusių ir nesamones darančių smile.gif
Atsakyti
Pritariu, visos nuotakos to paties bijo. As pati irgi bijau, kad jokiu pykciu nebutu, kad vyktu sklandziai, tikrai nesinori susigandinti nuotaikos sau ir kitiems,
Atsakyti
QUOTE(~Emilija~ @ 2011 06 08, 23:06)
Pritariu, visos nuotakos to paties bijo. As pati irgi bijau, kad jokiu pykciu nebutu, kad vyktu sklandziai, tikrai nesinori susigandinti nuotaikos sau ir kitiems,


Aš jau žina, kokss barnis bus mano vestuvėse: mano mama žsipuls jaunojo tėvus, kad nedavė pinigų mūsų vestuvėms doh.gif

Jeigu žinočiau, kad tiek sureikšmins mano tėvai tuos pinigus, neimčiau, nerengčiau nieko, ar po kokių trijų metų susitaupę atšvęstume.
Atsakyti
QUOTE(vylabusle @ 2011 06 09, 15:31)
Aš jau žina, kokss barnis bus mano vestuvėse: mano mama žsipuls jaunojo tėvus, kad nedavė pinigų mūsų vestuvėms  doh.gif 

Jeigu žinočiau, kad tiek sureikšmins mano tėvai tuos pinigus, neimčiau, nerengčiau nieko, ar po kokių trijų metų susitaupę atšvęstume.

doh.gif na jei zinai, gal dar gali pasistengti, kad patyletu teveliai, juk jusu svente ir gerbdami jus tegu negadina jos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vylabusle @ 2011 06 09, 16:31)
Aš jau žina, kokss barnis bus mano vestuvėse: mano mama žsipuls jaunojo tėvus, kad nedavė pinigų mūsų vestuvėms  doh.gif 

Jeigu žinočiau, kad tiek sureikšmins mano tėvai tuos pinigus, neimčiau, nerengčiau nieko, ar po kokių trijų metų susitaupę atšvęstume.

Suprantu tave, nors mes absoliuciai patys viska finansuojame, bet jo mama visur kisasi, o as negaliu to pakesti, o ne duok Dieve nepritarsi jai tai baigsis nekaip. Bet stengiuosi neimti jau i galva. Mano mama viskam pritaria, nes supranta kad sita diena vienintele gyvenime ir tai yra musu abieju svente ir turi buti viskas taip kaip tik mes norime. Beje musu su tavimi vestuves ta pacia diena kaip suprantu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nežinau kodėl, bet man kažkokia paranoja, kad per vestuves nebus ką veikti, kad svečiai nuobodžiaus doh.gif Bandau viską padaryti, kad tik to išvengti, pati galvoju scenarijų, bet vis tiek bijau blush2.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2011 06 09, 22:24)
Nežinau kodėl, bet man kažkokia paranoja, kad per vestuves nebus ką veikti, kad svečiai nuobodžiaus  doh.gif Bandau viską padaryti, kad tik to išvengti, pati galvoju scenarijų, bet vis tiek bijau  blush2.gif  blink.gif

Tai vedeju nebus kaip suprantu?Tada sudetingiau g.gif reiktu ir draugu pagalbos, kad isijungtu sventes metu ir zaidimu kokiu pravestu..Man viena drauge pasakojo, kaip buvo vestuvese be vedejo, tai sako kvaila situacija buvo pradzioj, bet saunuoliai draugai viska isgelbejo, emesi iniciatyvos ir sauniai uzeme svecius thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti