Įkraunama...
Įkraunama...

Specialiai subraižyti automobiliai

pasakysiu atvirai, man taip ir niezti kiekviena ryta ir vakara einant namo prasieit su raktu per vienos laaabai grazutes (ir matosi, kad nepogios) hyundai masinytes sona, bo visada pastatyta graziai per visa saligatvi - sali yr vietos kur statyt, bet ten purvina, o matot, zmonems vietoj saligatvio po ta pliurzyne vaiksciot nieko tokio doh.gif pabodo savo brangius batukus nuo purvo sveist keliskart per diena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 07 23, 14:38)
pasakysiu atvirai, man taip ir niezti kiekviena ryta ir vakara einant namo prasieit su raktu per vienos laaabai grazutes (ir matosi, kad nepogios) hyundai masinytes sona, bo visada pastatyta graziai per visa saligatvi - sali yr vietos kur statyt, bet ten purvina, o matot, zmonems vietoj saligatvio po ta pliurzyne vaiksciot nieko tokio  doh.gif  pabodo savo brangius batukus nuo purvo sveist keliskart per diena  doh.gif


Geriau policijai paskambink,ant saligatvio statyti draudziama.Arba dar galima su moment klijais priklijuoti rasteli ant priekinio stiklo su info,kad saligatvis skirtas pestiesiems( gal tiesiog nezino zmogas sito doh.gif lotuliukas.gif ).
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 07 23, 14:38)
man taip ir niezti kiekviena ryta ir vakara einant namo prasieit su raktu per vienos laaabai grazutes (ir matosi, kad nepogios) hyundai masinytes sona, bo visada pastatyta graziai per visa saligatvi - sali yr vietos kur statyt, bet ten purvina, o matot, zmonems vietoj saligatvio po ta pliurzyne vaiksciot nieko tokio  doh.gif  pabodo savo brangius batukus nuo purvo sveist keliskart per diena  doh.gif
Labai pažįstama situacija. Mane tokie dalykai biesina mad.gif . Ilgai valdžiausi, kol trūko kantrybė ir paskambinau policijai.
Kurį laiką pėstiesiems nereikėjo purvo braidyt. Bet ... atsirado kita neprasta mašinytė mad.gif. Šįsyk ilgai nesivaldysiu, skambinsiu greičiau, gal net šiandien tongue.gif .
Atsakyti
grįžtant prie temos, vos nusipirkus mašiną ir pastačius savo namo kieme iš ryto radom perbrauktą šoną viniu, kitą dieną - kitą šoną. schmoll.gif
stovi namo kiemo aikštelėj, tvarkingai, nu tai kaip abida ir nerealus pyktis paima, na gal tipo nematyta mašina, o vietos kieme ir taip nėr blink.gif
nu bet tą akimirką kai pamatai subjaurotą mašiną tai rodos imtum ir veidą to dunduko perrėžtum su tuo pačiu viniu. schmoll.gif
Atsakyti
nu panos jūs čia pavarėt, taip negalima, juk ne mašina kalta, kad vairuotojas nachalas (jau geriau valerijonų pilkit, nei braižykit doh.gif )Manau, kad greičiausiai tai iš pavydo mašinas braižo arba iš neturėjimo ką veikt, abejoju, kad visi taip ir stato mašinas ant pėstiesiems skirtų šaligatvių, na gal vienas kitas. Čia gal tokia mada pas lietuvius užėjo doh.gif mašinas gadinti, jau geriau nepakliūkit, nes geruoju nesibaigtų tokie darbeliai nono.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 07 23, 19:35)
nu panos jūs čia pavarėt, taip negalima, juk ne mašina kalta, kad vairuotojas nachalas (jau geriau valerijonų pilkit, nei braižykit  doh.gif )Manau, kad greičiausiai tai iš pavydo mašinas braižo arba iš neturėjimo ką veikt, abejoju, kad visi taip ir stato mašinas ant pėstiesiems skirtų šaligatvių, na gal vienas kitas. Čia gal tokia mada pas lietuvius užėjo  doh.gif mašinas gadinti, jau geriau nepakliūkit, nes geruoju nesibaigtų tokie darbeliai  nono.gif



čia mes daugiausia juokais kalbam. mirksiukas.gif dirol.gif Nu bet jeigu tai kartotūsi tai neatsakau už savo veiksmus.. schmoll.gif
Ačiū dievuli, man šitų problemų nėra, nes nuosavame name gyvenu. yess.gif Bet užjaučiu visus kur su tokiais naliachais reikia kovoti.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Interactive @ 2008 07 23, 19:40)
Ačiū dievuli, man šitų problemų nėra, nes nuosavame name gyvenu. yess.gif Bet užjaučiu visus kur su  tokiais naliachais reikia kovoti..  verysad.gif

Ale nepergyvenk schmoll.gif Buvo variantas, kai pasistačiau mašiną prie PC, nu kaip visi, kad galu išvažiuot, o iš to galo atvažiavo kažkoks bezdalas su žiguliu ir užstatė doh.gif Nu ir nė bėk, nė rėk, man skubu, aš po darbo trumpam, man vaiką iš darželio pasiimt - stoviu, blyn doh.gif O tas žigulys jau tokio stovio, kad jį ten braižyk nebraižęs... Jau galvojau prašyt kokio vyruko, kad pastumtų, ale bet bezdalas atėjo. Sako, haš tikh trumpham gun_bandana.gif: Jis, blyn, trumpham, o aš v15 minučių į darželį pavėlavau dry.gif

O dar bajeris buvo, kai gamybinių pastatų rajone babcė įvažiavimą užstatė. Mat, pagalvojo, kad ten daug vietos pravažiuot. Su lengvąja jo, vietos ne marios, bet įmanoma. O kad ten vien fūros važiuoja, tai bacei nedaėjo doh.gif Nu ir ką - nu ir valio. Vasara, +28, stovi gal 6 sunkvežimiai išvažiuot, 3 įvažiuot, visi keikiasi kaip ir dera - nu jiems bliamba grafikas, vienam iki tada reikia būt ten, kitam iki kitada šen, prakaitas bėga, dulkės, karštis doh.gif
Žodžiu, babcė pralaikė tas mašinas gal kokią valandą ar ilgiau. Grįžus rado su nenusiplaunančiu markeriu ant priekinio stiklo smulkiai surašyta, kai reikia stovėti. Oi kaip lakstė paskui boba po tas gamybines kontoras vaitspirito ieškodama laugh.gif O paskui dar bobos diedas po visas tas kontoras skambinėjo, teisybės ieškodamas - kas drįso taip jo žmoną įžeist laugh.gif Nu teisybės, chi chi, nerado hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 07 23, 19:35)
nu panos jūs čia pavarėt, taip negalima, juk ne mašina kalta, kad vairuotojas nachalas

Mašina yra vairuotojo turtas. Jeigu vairuotojas savo turto nebrangina, statydamas ten, kur kitiems trukdo - sam durak smile.gif Galvot reikia. Žmonių gi visokių yra. Vat paimsi ir užstatysi kokiam nors chuliganavotam arba tiesiog labai skubančiam...

Iš pavydo tai nežinau - niekad negirdėjau schmoll.gif Taip greičiausiai mano tie, kurie ką tik įsigijo kokią sau labai prabangiai atrodančią mašiną hihihi.gif Važiuoji sau visas išdidus, tai atrodo, kad visi aplink tik ir pavydi biggrin.gif Nors va kiek žmonės perka naujas prabangias mašinas - nu niekam nieko unsure.gif

Bet vat iš keršto, iš piktumo tai gali būt g.gif Gali ir subraižyt, ir padangas pradurt, gali ir duslintuvą užkimšt, ir stiklus išbaladot...
Atsakyti
Visoms labas rytas! Radau gerą gyvenimišką anekdotą www.klase.lt , gal prie rytinės kavos paskaitysit :
"Žodžiu, išeinu į kiemą - stovi BMW. Ne ant žolės... netgi ne per 2 vietas... ir netgi ne skersai!
Nu tikrai tvarkingai stovi!!! *****. Priėjau ir apspjoviau - nekenčiu išsišokėlių!" lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gal jau šitaip kerštaukit, nei su vinimis ir raktais
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 07 23, 20:19)
Ale nepergyvenk  schmoll.gif  Buvo variantas, kai pasistačiau mašiną prie PC, nu kaip visi, kad galu išvažiuot, o iš to galo atvažiavo kažkoks bezdalas su žiguliu ir užstatė doh.gif  Nu ir nė bėk, nė rėk, man skubu, aš po darbo trumpam, man vaiką iš darželio pasiimt - stoviu, blyn doh.gif O tas žigulys jau tokio stovio, kad jį ten braižyk nebraižęs... Jau galvojau prašyt kokio vyruko, kad pastumtų, ale bet bezdalas atėjo. Sako, haš tikh trumpham  gun_bandana.gif: Jis, blyn, trumpham, o aš v15 minučių į darželį pavėlavau dry.gif

O dar bajeris buvo, kai gamybinių pastatų rajone babcė įvažiavimą užstatė. Mat, pagalvojo, kad ten daug vietos pravažiuot. Su lengvąja jo, vietos ne marios, bet įmanoma. O kad ten vien fūros važiuoja, tai bacei nedaėjo doh.gif Nu ir ką - nu ir valio. Vasara, +28, stovi gal 6 sunkvežimiai išvažiuot, 3 įvažiuot, visi keikiasi kaip ir dera - nu jiems bliamba grafikas, vienam iki tada reikia būt ten, kitam iki kitada šen, prakaitas bėga, dulkės, karštis doh.gif
Žodžiu, babcė pralaikė tas mašinas gal kokią valandą ar ilgiau. Grįžus rado su nenusiplaunančiu markeriu ant priekinio stiklo smulkiai surašyta, kai reikia stovėti. Oi kaip lakstė paskui boba po tas gamybines kontoras vaitspirito ieškodama laugh.gif O paskui dar bobos diedas po visas tas kontoras skambinėjo, teisybės ieškodamas - kas drįso taip jo žmoną įžeist laugh.gif Nu teisybės, chi chi, nerado hihihi.gif



Nu taip ir reikia daryti. hihihi.gif yess.gif

Atsakyti
O kalbant apie chuliganiokus tai aš jau nebesistebiu. Kiekvieną rytą randu savo mašiniuką su "pareguliuotais" veidrodėliais. Nei ji kam trukdo praeit ar pravažiuot nei ką. Tiesiog turim tokius "fainus" kaimynus. Merga tokia trenkta mažumėlę. Nieko, jos mašiniukui jau pasirūpinau valerijono, o mano katinas jį labai mėgsta....
Atsakyti
saviske as laikau ant gatves, ant saligatvio tikrai neuzvaziuociau prie geriausiu noru, ale vistiek patrukdo, viena karta nagu lako, melyno paleistas buteliukas buvo, ant saligatvio, bet kaip graziai nutepe visa sona masinos doh.gif ilgai gremziau nagu, kad nesubraizyciau dazu unsure.gif
Atsakyti