Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis 12 tema


QUOTE(Elena @ 2008 07 03, 07:30)
Bulvės su voveruškų/sprandinės/morkų/svogūnų/prieskonių/žalumynų/ troškiniu  smile.gif Viskas apkepta ant sviesto, troškinta, į pabaiga grietinės įdėjau  4u.gif


doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 03, 15:56)
Sprandine mazinuota vyne, kepta su svogunais, pomidoru tyre ir suriu

Išprotėt gali. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 03 liepos 2008 - 17:22
Elena, matai ka tu padarei... panos proteja nuo tavo veverusku unsure.gif niu niu niu tau, kad dedi tokius skanumynus
Papildyta:
QUOTE(Boružėlė @ 2008 07 03, 17:24)
doh.gif  doh.gif  doh.gif
Papildyta:

Išprotėt gali. doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

unsure.gif pasirodo ir nuo manes Boruzele proteja cool.gif
Atsakyti
Vyro pietūs:
user posted image

Kiaulienos nugarinės suktinukas su pievagrybiais.
Receptą nukopinau, bet tingiu ieškoti.. Taigi, išmušu kiaulienos nugarinę plonai plonai, beveik permatomai, išprieskoniuoju. Pakepinu pievagrybius ant sviesto, dedu ant kiaulienos ir susuku. Susmaigstytus kišu į kepimo rankovę kartu su ketvirčiuotom bulvėm ir šaunu į orkaitę. Sakė, buvo skanu biggrin.gif

user posted image

Pati valgiau cukinijas:
user posted image
Apvoliojau cukinijų griežinėlius miltuose su druska ir pipirais, apkepiau aliejuje, tada į keptuvę įdėjau šaukštą majonezo, grietinės ir česnako. Įpyliau šlakelį vandens, pamaišiau ir patroškinau porą min. Buvo nerealiai skanu, gal dėl to, kad 100 metų cukinijos nevalgiau bigsmile.gif
Atsakyti
Viskas, reikia man meškerės vynioti iš čia su savom voveruškom lotuliukas.gif Keisiu savo nario vardą...busiu žudikė - manjakė lotuliukas.gif Tada jau jums galas tongue.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti,kiek maždaug laiko reikėtu liežuvį marinuoti? Aš kažkada šaltam darydavau, tai 4-5 d marinuodavau(didelį). Bet mamos kaip suprantu yra darę ir nemarinavę g.gif
Voveruškos 12 lt litras...ir nereik nieko žudyt ax.gif
Atsakyti
Bjayrybe, visa tu nebjaurybe lotuliukas.gif Išgelbėjai mane 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2008 07 03, 18:58)
Norėjau paklausti,kiek maždaug laiko reikėtu liežuvį marinuoti? Aš kažkada šaltam darydavau, tai 4-5 d marinuodavau(didelį). Bet mamos kaip suprantu yra darę ir nemarinavę g.gif


as siandien kaip sykis viriau ir dabar su voveraitem pasitroskinau.
Pirkau pirmadieni,tai ir uzsipriekoniavau su lauro lapeliais,druska,pipirais ir iv.prieskoniais,cesnaku.Uzteko tikrai,labai skanu thumbup.gif Beto gavau tik dideli,tai viriau 2val 15min. ( apie blush2.gif )O marinavus dar niekad nesu. Ar jaucias kazkoks skirtumas nuo sauso ir slapio marinavimo g.gif

ELENA NORIU!!!!!!!!!!!!!!!!!ir dar sampano taurele gali ipilti blink.gif
Atsakyti
as laikau liezuvi priprieskoniuota 2 paras, po to verdu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 07 03, 19:21)
as siandien kaip sykis viriau ir dabar su voveraitem pasitroskinau.
Pirkau pirmadieni,tai ir uzsipriekoniavau su lauro lapeliais,druska,pipirais ir iv.prieskoniais,cesnaku.Uzteko tikrai,labai skanu  thumbup.gif Beto gavau tik dideli,tai viriau 2val 15min.  ( apie  blush2.gif  )O marinavus dar niekad nesu. Ar jaucias kazkoks skirtumas nuo sauso ir slapio marinavimo  g.gif

nežinau net,tiesiog mama mano taip darydavo...o šiandien pamačiau parduotuvėjė tokių mažiukų liežuvių galvoju norėčiau,bet kol išsimarinuos kelias dienas g.gif .....ir noras praeis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 03, 19:33)
as laikau liezuvi priprieskoniuota 2 paras, po to verdu ax.gif

manau ,bandysiu ir aš 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 03 liepos 2008 - 18:34
QUOTE(Srove @ 2008 07 01, 22:00)
MB VAISINA visas jus saslais bigsmile.gif
user posted image
Ant tokio kiekio mesos 5 dideli malti svogunai, 100 gr.degtines, 50 gr acto, 100 gr majonezo,pipiru,cukraus saukstas,druskos.



tavajam oro_buckis.gif nugis dievuliau kiek as ju pasiiilgaaauuuuu vajeiii
Atsakyti
Na jau voveruskyciu ir as noreciau biggrin.gif Bet jauciu nieko nebeliko,kai tiek norinciu lotuliukas.gif
Nerytes patiekaliukai irgi super thumbup.gif
Suvalgyciau ir Ingules vyro pietus biggrin.gif

QUOTE(bjaurybe @ 2008 07 03, 18:58)
Norėjau paklausti,kiek maždaug laiko reikėtu liežuvį marinuoti? Aš kažkada šaltam darydavau, tai 4-5 d marinuodavau(didelį). Bet mamos kaip suprantu yra darę ir nemarinavę g.gif
Voveruškos 12 lt litras...ir nereik nieko žudyt ax.gif

o as kai greitai noriu,tai nemarinuoju,o virdama pridedu prieskoniu,lauro lapu,paverdu 2 val ir buna skanus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 07 03, 19:00)
Bjayrybe, visa tu nebjaurybe  lotuliukas.gif Išgelbėjai mane  4u.gif

user posted image


blink.gif blink.gif mmmm belgiški vafliai, nors ne tikrieji, bet ir tie doh.gif amen, ypač kai kelias sec mikrobanginėj pabūna ir kvapas pasklinda..............
Atsakyti