Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis 12 tema

Turiu klausimą ne į temą, bet gal greičiausiai šioj temoj atsakysit 4u.gif
Kur volioti vištienos krūtinėlę, norint paskui užpilti pievagrybių ir giretinėlės padažu? Jei džiūvėsiuose apvolioju, tai užpylus labai jau ištyžta džiūvėsiai, neskani masė pasidaro.. bare kiek pasiimu tokį kepsnį, tai toks jausmas, kad vištiena ant grotelių kepta, niekur nevoliota. aš kepsiu keptuvėj. ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 04 liepos 2008 - 14:35
Na zinok man niekad neistyzta tas panadas. As voliuoju pirma miltuose,tada kiausiny ir dziuveseliuose. Viska reikia gerai prispausti kai volioji. Kiek dariau niekad nenusivyliau. Kartais net miltuos ne volioju ir vistiek gaunas.
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2008 07 04, 14:44)

user posted image

QUOTE(Briliantas @ 2008 07 04, 14:58)
http://public.fotki....picture014.html
Musu pietus snd silke su pomidorais ir grietine bei bulviu kose.... blush2.gif


essen.gif thumbup.gif
QUOTE(aguonele @ 2008 07 04, 15:41)
Na zinok man niekad neistyzta tas panadas. As voliuoju pirma miltuose,tada kiausiny ir dziuveseliuose. Viska reikia gerai prispausti kai volioji. Kiek dariau niekad nenusivyliau. Kartais net miltuos ne volioju ir vistiek gaunas.

Man ir visad normaliai gaunasi smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Spyglė* @ 2008 07 04, 09:56)
Vakar dienos pietus  Bulviu blynai su mesa



mama juos vadina Kedainiu blynais ax.gif
QUOTE(lapute33 @ 2008 07 04, 12:05)

Itraukiam i busimu patiekalu sarasa  essen.gif
O tesla cia sluoksniuota bemiele ar mieline g.gif

bemiele tesla 4u.gif gali deti ko sirdis geidzia i idara, MB megstamiausi su voveruskom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2008 07 04, 15:26)
griūk negyvas  wub.gif
lekiu į turgelį, gal bus voveruškų g.gif


as jau buvau, neeeera doh.gif
Atsakyti
pas mus dar nemaciau nei karto siais metais turguj voverusku
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 04, 16:13)
pas mus dar nemaciau nei karto siais metais turguj voverusku

o pas mus jau maciau ir kokios stambios doh.gif varysiu grybaut ryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 07 04, 15:34)
Turiu klausimą ne į temą, bet gal greičiausiai šioj temoj atsakysit  4u.gif
Kur volioti vištienos krūtinėlę, norint paskui užpilti pievagrybių ir giretinėlės padažu? Jei džiūvėsiuose apvolioju, tai užpylus labai jau ištyžta džiūvėsiai, neskani masė pasidaro.. bare kiek pasiimu tokį kepsnį, tai toks jausmas, kad vištiena ant grotelių kepta, niekur nevoliota. aš kepsiu keptuvėj. ačiū  mirksiukas.gif

O tai padaza atskirai gaminsi ir tik po to uzpilsi, ar uzpylusi padazu dar kaitinsi? g.gif Jei bus ilgai padaze, tai aisku dziuvesiai isbrinks, bet, jei staigiam naudojimui, tai neturetu jokios mases jaustis g.gif Gali volioti ir i krakmola, selenas,sojos dziuvesius, jei paprasti nepatinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 07 04, 16:16)
O tai padaza atskirai gaminsi ir tik po to uzpilsi, ar uzpylusi padazu dar kaitinsi? g.gif Jei bus ilgai padaze, tai aisku dziuvesiai isbrinks, bet, jei staigiam naudojimui, tai neturetu jokios mases jaustis g.gif Gali volioti ir i krakmola, selenas,sojos dziuvesius, jei paprasti nepatinka mirksiukas.gif

Nu padažiuką pilsiu ant karšto kepsnio iškart valgymui. Nes apvoliojus kiaušinyje ir džiuvėsiuose, jis būna toks traškus, o užpylus padažo, esu pastebėjus, jokio trapumo nebelieka, klampi džiūvėsių masė. O jei kept niekur nevoliojant? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2008 07 04, 14:44)

berots mama tania kažkurioj temoj jau taip darė su dešrelėm ir spagečiais, tiik ji ne visus kišo ilgus.
Atsakyti
Su tom voveruskom tai sunervinot juodai.NERA pas mus voverusku,dabar grybaukit ir siuskit man krepsiais,kol mafijos neuzsiundziau. gun_rifle.gif gun_smilie.gif smoke.gif triniti.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 07 04, 18:42)
Su tom voveruskom tai sunervinot juodai.NERA pas mus voverusku,dabar grybaukit ir siuskit man krepsiais,kol mafijos neuzsiundziau. gun_rifle.gif  gun_smilie.gif  smoke.gif  triniti.gif

lotuliukas.gif Lietuvelen varyk grybaut biggrin.gif oj kaip seniai buvau grybaut rolleyes.gif kai gyvenau su mama tai kiekvienais metais varydavom, o cia aplinkui niekas nemegsta grybauti sad.gif kartais uosvis isiruosia tai man reiks prie jo kada prisiblatint, bet jis nezino kur voveruskos vietu auga g.gif
Atsakyti