Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis 12 tema

na jau silkes kaip uzsimaniau.... doh.gif
labai jau apetitnai viskas atrodo... 4u.gif
Atsakyti
Nu tikrai,ilindau ir apsiseilijusi sedziu essen.gif doh.gif Suktinukai taip viliojanciai atrodo,sumustiniai liuksiski,o dar silkes taip uzsimaniau,kai vaikai atsibus reikes vyniot i parde silkes,nes jus cia jau seniai tik apie silke kalbat.Ech....
Atsakyti
O as vakar valgiau spageti su tunu ir dziovintais pomidorais cool.gif Receptas is Sonatinos, tik as dar pridejau surio ir paprastos pomidoru pastos. Na tikrai super essen.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šaunuolė moteros thumbup.gif .Seilės drimba kaip pasiutusiam šuniui doh.gif .


Šiandien kepiau žuvies kotletus.Žuvį malam (naudojau pengasijų file),dedam kiaušo,prieskonių,tarkuotos morkos,svogūno,batono riekelę.Teko pribarstyt manų kruopų,nes tešla labai skysta buvo doh.gif .
user posted image

Vakar puode troškinau vištieną.Pakepinau truputį,kad apskrustų.Kepinau morką,svogūną ,pridėjau prieskonių ir troškinau.Valgėm su šv bulvėm ir padažiuku (nat.jogurtas,tarkuotas agurkas,skiltelė česnako,žiupsnelis druskos).
user posted image


Įdaryti kiaušiniai.Kiaušus išverdam,pjaunam per pusę.Trynius išimam i dubenėlį.Pakepinam svoguno,dešros.Aš dar ir grybų džiovintų dėjau.Šią masę sumaišom su tryniais ir kemšam į baltymus.Patiekiam su majonezu.
user posted image
Atsakyti
...mmm.labai patiko Naktibaldos, Elenos, Spygles, Mammkos, Shalimar, Sroves ..patiekalai..
wub.gif
Atsakyti
Erzinot paskutinemis dienomis savo blynais mane,tai dabar as jus paerzinsiu flirt.gif
Kad ir kokia pavargus po darbo,bet tarkavaus bulviu...(5bulves,svogunas,kiausinis ir saujele miltu & druska)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 28 birželio 2008 - 18:15
QUOTE(aguonele @ 2008 06 28, 19:06)
Erzinot paskutinemis dienomis savo blynais mane,tai dabar as jus paerzinsiu  flirt.gif
Kad ir kokia pavargus po darbo,bet tarkavaus bulviu...(5bulves,kiausinis ir saujele miltu & druska)
user posted image

mmm.. nestuke.gif aš tai kibinus kremtu, foto ir receptą įmesiu paskui.. bet vat šitą grožį - blynus tai kepsiu, jei ne šiandien, tai ryt tikrai.. o čia iš šviežių bulvikių? g.gif
Atsakyti
Aha....
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 06 28, 19:12)

na, viskas, einu kept blush2.gif mane aplamai bulviniai patiekalai taaaip traukia, o čia kai tokie grožiai.. nestuke.gif įpareigoja eit į virtuvę pioneer.gif
Atsakyti
aguonele , kaip noriu bulvinių blynų......... doh.gif
O grietinę uždėjai, kaip tikra menininkė. thumbup.gif Atrodo kad kaip koks maišas su kaspinu.............įsižiūrėk bigsmile.gif Ar čia man vienai taip pasivaideno? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 28 birželio 2008 - 18:32
QUOTE(aguonele @ 2008 06 28, 16:06)
Erzinot paskutinemis dienomis savo blynais mane,tai dabar as jus paerzinsiu  flirt.gif
Kad ir kokia pavargus po darbo,bet tarkavaus bulviu...(5bulves,svogunas,kiausinis ir saujele miltu & druska)
user posted image

Pavykooooo!!!!!,kaip gundanciai atrodo,jauciu ryt i trasa eis blynai,MB skus bulvikes,tai iskepsiu.
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 06 28, 19:26)
O grietinę uždėjai, kaip tikra menininkė. thumbup.gif  Atrodo kad kaip koks maišas su kaspinu.............įsižiūrėk bigsmile.gif  Ar čia man vienai taip pasivaideno? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kaip prajuokinai thumbup.gif ,tikrai taip dedama nemaniau...dejau pora saukstu,kad greiciau eit valgyti lotuliukas.gif
aciu jums 4u.gif
Atsakyti