Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, jų iškarpos

QUOTE(Palme22 @ 2014 03 24, 12:30)
o dar norejau paklaust, jai galvyte 53 cm tai gal siuti siauresne jai is trikotazo?  ir kiek pratest kazkur ilgis turi buti kepurytes kad tas "kapsas" gale kabetu? blush2.gif

Priklauso nuo trikotažo. Aš kai siuvu tai kerpu lygiai tokio dydžio kokios reikia apimties (siūlėms nepridedu), tada gražiai apgula. Ilgį irgi skirtingą darau iš akies maždaug. Gaila nuotraukų per planšetę neleidžia kelt
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2014 03 24, 15:37)
Priklauso nuo trikotažo. Aš kai siuvu tai kerpu lygiai tokio dydžio kokios reikia apimties (siūlėms nepridedu), tada gražiai apgula. Ilgį irgi skirtingą darau iš akies maždaug. Gaila nuotraukų per planšetę neleidžia kelt

gaila, o per telefona?
Atsakyti
QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2014 03 23, 00:36)
as irgi tokios noriu... vienguba, iseina,, bet kaip ja dviguba padaryt???sad.gif

Gal iskarpa galite pasidalinti? Dekui smile.gif
Atsakyti
aciu, treniruociu deka pavyko smile.gif
schemos neturiu. pirmaja kepure, kai siuvau, tai tiesiog apsibreziau vyro kepure du kartus, tai yra viena salia kitos iskirpau ir susiuvau smile.gif kolkas piesiu tiesiog is rankos smile.gif
nuotraukoje mano siutas komplektukas.
user posted image
Atsakyti
labai labai grazu
Atsakyti
Labai gražus komplektukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
skanu ir grazu,labai dailus darbelis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nessta @ 2008 06 28, 00:46)
Sveikos smile.gif . Gal kuri esate siuvusios kepurę. Labai uzsinorėjau pasisiųti gražią kepurę vasarai, bet pritrūkau kūribiškumo  doh.gif . Gal užvedus naują tema atsiras daugiau siuvančiųjų kepures  bigsmile.gif .

as vaikuciams kai darau kepurem pamusaliukus,visada is trikotazo,ir nesmukcioja,ir silciau,ir tempiasi,tada galima is rankos iskirpt biggrin.gif
Atsakyti
Gera diena, siuvančiosios. Noriu apsiūti dukrytei trikotažines kepurytes tas tokias nukarusiu galu. Turiu trikotažo su elastanu ir be. Dukrytes galvytes apimtis 50 cm. Dabar galvoju kokio dydžio turėtų būti kepurytes iš trikotažo su elastanu ir trikotažo be elastano. Ar yra didelis skirtumas? Ir seip kokio dydžio jos turėtų būti ramybės būsenoje, netempiant?
Iš anksto dėkoju už pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2014 04 18, 16:44)
aciu, treniruociu deka pavyko smile.gif
schemos neturiu. pirmaja kepure, kai siuvau, tai tiesiog apsibreziau vyro kepure du kartus, tai yra viena salia kitos iskirpau ir susiuvau smile.gif kolkas piesiu tiesiog is rankos smile.gif
nuotraukoje mano siutas komplektukas.

grazu
Atsakyti
QUOTE(feme @ 2014 09 19, 14:34)

labai graziai atrodo, labai spalvos dera toks siltas komplektukas smile.gif as sau noreciau pasisiuti, gal galit pasakyti kiek reikia medziagos salikui? koks dydis mazdaug turi but?
Atsakyti
Sveikos
Parodysiu ir as savo siūtas kepurytes - šalmukus sūnui. ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Pamokėlė kaip pasiūti kepurytę mažiesiems:

http://www.fleecefun...ee-pattern.html
Atsakyti