Įkraunama...
Įkraunama...

Humusas

Šiandien ir aš pagaliau prisiruošiau padaryti humusą su namuose keptomis pitomis, tai už geros valandėlės eisiu daryti, tai butinai parašysiu savo atsliepimus. Kai gyvenome izraelyje, tai nei vienos dienos neįsivazidavau bet humuso, pitos ir šviežiū daržovių salotų. Fantastika smile.gif tikiuosi, galėsim ir čia LT pasidžiaugti nuostabiu patiekalu.
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2009 05 19, 09:35)
Šiandien ir aš pagaliau prisiruošiau padaryti humusą su namuose keptomis pitomis, tai už geros valandėlės eisiu daryti, tai butinai parašysiu savo atsliepimus. Kai gyvenome izraelyje, tai nei vienos dienos neįsivazidavau bet humuso, pitos ir šviežiū daržovių salotų. Fantastika smile.gif tikiuosi, galėsim ir čia LT pasidžiaugti nuostabiu patiekalu.


o gal galima butu pitu recepteli? ax.gif 4u.gif
Atsakyti

 i 
FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 07 12, 16:17)
dar iš avinžirnių daromus falafelius irgi labai labai mėgstu.. thumbup.gif

gal kartais falafeliu receptuka turi? ax.gif
Atsakyti
Mmm skanumelis, as Humusa perku maximoj, bet nepalyginsi su tikruoju Izraelietisku wub.gif o gamint pati tai bijau, nes jauciu kai pamatysiu kiek aliejaus pilasi, nebenoresiu biggrin.gif
Atsakyti
na ir as vakar ejau gamint humuso biggrin.gif pirmasis mano bandymas buvo visiska nesekme ir pasirode nevalgomas, nepaisant to, kad gaminau pagal recepta..
bet vakar dar paskaitinejau daugiau receptu ir pasiziurejau vienas neblogas filmukas buvo youtube ir tada ejau bandyt, tai dariau remdamasi ta visa informacija, bet pagal save ir gavosi super thumbup.gif aisku tam labai padejo suzinojimas kaip paciai pasigaming tahini!
Atsakyti
o vietoj to tahini negalim ipilt pvz skrudintu sezamu aliejaus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2010 06 10, 11:06)
o vietoj to tahini negalim ipilt pvz skrudintu sezamu aliejaus?  g.gif

gal ir galima g.gif bet man atrodo, kad skaniau su tahini.

Aš tai darau visada pagal tokį receptą, visada gaunas:

http://belgija.blogs...-su-tahini.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 10 birželio 2010 - 11:18
QUOTE(Rigedora @ 2010 06 10, 11:06)
o vietoj to tahini negalim ipilt pvz skrudintu sezamu aliejaus?  g.gif


na tas tahini juk ir daromas is skrudintu sezamu aliejaus ir paciu paskrudintu sezamu seklu. tai as karta kai neturejau pasidarius tahini, tai tiesiog sudejau visus humuso ingridientus, truputi to skrudinto sezamu aliejaus ir paciu sezamu ir kartu viska sumaliau, ir gavosi super thumbup.gif
Atsakyti
reiks pameginti pasigaminti biggrin.gif
Atsakyti
kas tas humusas? kaip ji pagaminti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juddita @ 2010 08 26, 19:22)
kas tas humusas? kaip ji pagaminti? blush2.gif

O temą skaitei? blink.gif
Atsakyti