Įkraunama...
Įkraunama...

Prader-Willi genetinis sindromas

neturim jokiu problemu,o kaip tavo berniukas ar judrus,nes mano tai kai tik pradejo vaiksciot labai judrus nors ir storuliukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatazal: 25 spalio 2009 - 15:40
QUOTE(Renatazal @ 2009 10 25, 16:36)
neturim jokiu problemu,o kaip tavo berniukas ar judrus,nes mano tai labai judrus nors ir storuliukas

palyginti judrus kaip toks storoliukas yra,jis tiesiog nenusedi vietoj,eina ir eina,visi sako galetu ir svoris krist,bet atvirksciai.o kada tavajam pradejo augti taip ziauriai tas svoris?ar gime normalaus svorioo?manasis tai gime normalaus svorio 3.7kg,tik augant kiekviena men po 1kg-2kg priaugdavo,
Atsakyti
mano berniukas gime 3,218 kg ir normalus,kol mazi buvom tai sunkiai svoris augo per menesi tik po kelis simtus gramu,mum nuo triju metu pradejo taip staiga augt svoris,jo mes ir stebimes kad musu berniukas ir labai judrus ir svoris nekrenta,bet kaip endokrinologe sake kad jis nenumes svorio tik sake kad reikia ziuret kad nepriaugtu daugiau,
Atsakyti
QUOTE(Renatazal @ 2009 10 25, 16:48)
mano berniukas gime 3,218 kg ir normalus,kol mazi buvom tai sunkiai svoris augo per menesi tik po kelis simtus gramu,mum nuo triju metu pradejo taip staiga augt svoris,jo mes ir stebimes kad musu berniukas ir labai judrus ir svoris nekrenta,bet kaip endokrinologe sake kad jis nenumes svorio tik sake kad reikia ziuret kad nepriaugtu daugiau,

manajam dabar biski kelios savaites stovi vietoj svoris thumbup.gif dziaugiuos.
Atsakyti
thumbup.gif taip ir toliau laikykytes
Atsakyti
o ka daktarai jum sako del svorio?
Atsakyti
Labas mamytes su prader-vilio vaikuciais,
esu studente, studijuoju apie prader-vilio sindroma jau antri metai, darau mokslinius tyrimus. Iki siol dariau genetinius tyrimus, greitu metu pradesiu klinikini tyrima su vaikais. Siulau savo zinias ka sukaupiau iki siol mainais i jusu informacija smile.gif. Man idomu, kokios kasdienes bedos jus kamuoja, kaip jas sprendziate, kokie gydymai taikomi Lietuvoje (as negyvenu Lietuvoj), kokia profilaktika, tt. Ar yra Lietuvoje prader-vilio asociacija, kiek mazdaug vaiku gyvena Lietuvoje su Prader-vilio sindromu?

Stiprybes jums visoms auginant praderviliukus! Tai is tikruju nuostabus, meilus vaikai.
Atsakyti
QUOTE(Renatazal @ 2009 10 25, 17:15)
o ka daktarai jum sako del svorio?

Labas
buvau pametus sia temuke ax.gif 4u.gif
o del svorio mums liepia ziureti maista,bet kad sunkiai gaunas,to kas jam reikalinga nevalgo,o kas negalima drebedamas reikalauja,na jis kadangi nekalba,tai as is isteriju suprantu kas jam patinak o kas ne. g.gif na kad jis tustintusi reguliariai,tai dar dar gal tiek neaugtu,buvo jau graziai pradejas kakoti,kazko vel streikuoja doh.gif snd laukiu dziaugsmo,tikiuosi sulauksiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jeegar @ 2010 01 28, 21:08)
Labas mamytes su prader-vilio vaikuciais,
esu studente, studijuoju apie prader-vilio sindroma jau antri metai, darau mokslinius tyrimus. Iki siol dariau genetinius tyrimus, greitu metu pradesiu klinikini tyrima su vaikais. Siulau savo zinias ka sukaupiau iki siol mainais i jusu informacija smile.gif. Man idomu, kokios kasdienes bedos jus kamuoja, kaip jas sprendziate, kokie gydymai taikomi Lietuvoje (as negyvenu Lietuvoj), kokia profilaktika, tt. Ar yra Lietuvoje prader-vilio asociacija, kiek mazdaug vaiku gyvena Lietuvoje su Prader-vilio sindromu?

Stiprybes jums visoms auginant praderviliukus! Tai is tikruju nuostabus, meilus vaikai.

Taip pritariu tikrai meilus musu vaikuciai,na manajam nera patvirtintas sis sindromas genetiskai,nes kiek daryta tyrimu nieko neranda,bet pagal visas jo ligas,nors ju siam sindromui kaip ir perdaug,bet siam sindromui kaip genetike sako nepriestarauja.Lietuvoj kiek zinau keli vaikai su siuom sindromu yra,GRIFE daugiau siuo klausymu galetu atsakyti.O galetumet atsakyti ar teko susidurti su tokiais vaikais ar suaugusiais,kuriems genetiskai nera patvirtinta, bet pagal pozymius atitinka? g.gif Vaziuojam vasario pabaigoj pas genetikes,ziuresim ka sy karta sakys,kokius tyrimus dabar bedarys,o taip tai skescioja rankom,kad galai nesueina,nes kaip sako retai tebuna taip,kad turetu tiek daug patologiju vienas asmuo.
Atsakyti
Sveikute,mano vaikinas maistui neisrankus,ka duosi ta valgys.nu mes jau numetem kilograma tai labai dziaugiuosi clap.gif tikiusi kad dar numesim,nes nelabai noriu kad vaikui skrandi operuotu.
Atsakyti
QUOTE(Renatazal @ 2010 01 29, 21:52)
Sveikute,mano vaikinas maistui neisrankus,ka duosi ta valgys.nu mes jau numetem kilograma tai labai dziaugiuosi clap.gif tikiusi kad dar numesim,nes nelabai noriu kad vaikui skrandi operuotu.

o kaip pavyko numesti???manajam buvo sustojes augti,trumpai tesidziaugiau,bet va vel jau auga doh.gif unsure.gif 32kg verysad.gif na manasis irgi viska valgo kas valgoma,drebedamas,netgi zalia mesa,viena dena atradau bevalganti,nu virsune galvoju,pasidejau uzsimarinavusi,jis pamate lekste,prisitrauke,as ieinu i virtuve ojis su mesa burnoj doh.gif vat kad koki obuoli,morka,agurka ar kazka is darzoviu ir vaissiu pasiemes griauztu butu super,kalnais prikrauciau,o va ju neima,jam kas sociau kaloringiau,tai kas negalima doh.gif ir nesuprantu kodel jam neiitinka vaisiai ir darzoves g.gif
Atsakyti
Na mano dukryte labai megsta darzoves ir vaisius, o jis mato kad sese valgo tai ir jis valgo ka teko ant saldytuvo spyna det nes naktim keldavosi kad i lyst i saldytuva,
Atsakyti
QUOTE(Renatazal @ 2010 01 29, 22:05)
Na mano dukryte labai megsta darzoves ir vaisius, o jis mato kad sese valgo tai ir jis valgo ka teko ant saldytuvo spyna det nes naktim keldavosi kad i lyst i saldytuva,

tai manasis irgi isaldytuva lenda,su sniurais uzraisiodavau,tik kai persikraustem kitur kazkaip maziau belindo,bet va snd pridirbo vel draku,kazkaip toks ramus buvo jokio garso,as vonioj tvarkiaus,tik pro duru tarpa ziuriu nesasi pieno paki,iseinu i kolidoriu,nu tu zalia ruta,piena ispyles,kefyra ispyles,sviesto gabala apvalge doh.gif vel teks raisiot,arba buna kai grysta is darbo vyras,ir vaikas iskarto prie saldytuvo tempia,kad kanors istraukti doh.gif as issiauklejau ir jis manes netempia.nu gal manasis kai bus didesnis irgi leks naktim i saldytuva doh.gif o va neturi isko imti pavyzdzio,kaip tavasis is sesutes,as kai rodau jam dzin,nes nelabai ir kartoja tai ka as darau.
Atsakyti