Įkraunama...
Įkraunama...

"Linija"

Sveikos visos,

Būtų neblogai pigiau lankyti klubelį šį. Pasiskaičiau jų tinklalapyje štai ką:

Kolektyvinė narystė 4-10 asmenų 10 %

11-20 asmenų 15 %

> 20 asmenų pagal atskirą susitarimą

Ar atsirastų tokia norinčiųjų lankyti "gauja"? smile.gif
Atsakyti
Aš tai prisijungčiau, tik va, kad gyvenu ne Kaune, o pajūry blink.gif
Atsakyti
Aš "pasirašau" wink.gif Tik mano mažylei trys mėnėsiai bus birželio 15 d. Bet laaaaabai sportuoti noriuĄ
Atsakyti
Smagu, kad nors viena kaunietė atsirado, bet kol mūsų tik dvi, neišmušim nuolaidų g.gif sad.gif
berry_girl, gal turi kokių draugių, norinčių prisijungti? smile.gif Kažkaip čia, forume, labai niekas nereiškia noro lėkt sportuoti sad.gif Gal todėl, kad vasara g.gif
Atsakyti

Labukas,
gal ir as noreciau prisijungti - gyvenu visai cia pat, Taikos pr. Bet man atrodo, kad ten vistiek labai brangiai gaunasi... g.gif
Atsakyti
dabar nuolaidos-tikrai verta uzsirasyti i si kluba. ir zmoniu vasara maziau wink.gif
as nuo pirmadienio vel startuosiu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Prisijugčiau ir aš biggrin.gif Jei tik treniruotės laikas tiktų -lialiai 7 mėn ir reikia ,kad kas pasaugotų ax.gif
Atsakyti
Na mielos mamos is Kauno, tai ar kas vaikstote i Linija, siuo metu taikoma 20 proc. nuolaida, labai noreciau lankyti, be to gyvenu taip pat salia prie telekomo ziedo. Jei jau lankotes papasakokit ispudzius, nes ten programu daug ir man ne sportininkei sunku issirinkti 4u.gif
Atsakyti
Pakeliu temą į viršų 4u.gif

Bandom burtis. Taigi kol kas sąraše būtų
1. Katyte1977
2. Havana
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Havana: 11 spalio 2005 - 12:28


Bandom burtis. Taigi kol kas sąraše būtų
1. Katyte1977
2. Havana
3. ama3
4. ama3 (mano antra puse) wub.gif
5...


Atsakyti
Noriu, bet nuo kito mėn.
Atsakyti
Sveikos smile.gif Visai butų nieko,bet ar dabar taikomos nuolaidos ir kiek kainuoja,koks grafikas ir ttt 4u.gif
Atsakyti