QUOTE(rutulux @ 2008 07 17, 09:37)
Visas pasaulis juodom spalvom, visi nori ją apgaut, visi laukia jos mirties ir t.t. Blogiausia tai, kad ji ir vaikam makaronus kabina: aš bijau ateit pas jus nes mama pyks

. Ir tai yra sakoma trimečiui. Didžiajai irgi nesąmoniu priburia. Bandžiau elgtis su ja ir kaip su ligoniu, ir kaip su sveiku žmogum-nulis. Vakar pareiškė, kad jei šian neateisiu, reiks atsisveikint su jos butu. Liūdna. Ne dėl buto. Dėl jos sugebėjimo manipuliuoti. Dar vaikas būdama bijojau jos kaip ugnies, nes viskas priklausė nuo jos nuotaikos. Tik jai turiu dėkot už kalną kompleksų, su kuriais kovoju iki pat šiol.
Labas rytas!
Nesu turejus tokios problemos, bet ar nesi bandzius padaryti pertraukos ir neiti ilga laika pas ja? Neleist vaiku. Manau, tavo mama is tu zmoniu, kurie reikalauja daug demesio plius siurbia labai daug teigiamos energijos, kad sutvirtetu kitam kartui.
O i jos pasakymus, kaip visi linki jos mirties nekreipciau demesio arba ja "pagirciau", kad ji puikiai susitvarko su sia situacija ir iki siol gyvena ir nesileidzia nugalabijama

Sunku, kai tokios istuacijos seimoje buna, bet, kai kalbuosi su namiskiais, kur penki zmones viename bute gyvena, girdziu irgi labai daug susierzinimo ir provokaciniu gaideliu, tai stengiuos juos slopinti juokais nuleisdama, kad suminkstint situacija ir prie to paties neprisileist neigiamos energijos.Neleidziu ir savo energija kazkam siurbt (bet ne visada pavyksta

, taciau treniruojuos toliau ir vis dazniau tai pavyksta).
O tavo mama viena gyvena ar su kuo nors dar? Manyciau, jei tau pavyktu su kitais namiskiais susitart ir kuri laika jai nesuteikt demesio, ji pradetu siusti, nes negauna savo energijos, ji taptu "alkana", nubausta. Gal pradetu jusu nekesti, bet jai REIKIA pamokos, kad pradetu skaitytis su kitais.
Tai drastiskas metodas, taip, bet, manau, suveiktu, nors ir ne is karto, nes iprocius sunku keisti, bet pavyktu, jei atsilaikytum. Bet, pries zengiant toki drastiska zingsni, reiketu apsispresti, ar atlaikytum tai, nes, jei susvyruotum pusiaukelej, tavo mama dar labiau triumfuotu.
Kaip benutiktu, sekmes