Įkraunama...
Įkraunama...

Visuomenės informavimas apie šunis

Mus apkaltino tie patys šunų savininkai - tačiau mano šunys nelaksto po jų kiema, nepuola kitų gyvių ir atsiprašau - nedergia.. Aišku buvo pakelta visos gyvenvietės valdžia, tačiau jie baudos negavo tik paskutinį įspėjimą. man ir pačiai pikta kaip per šeimininką 'subjuro" gan protinga veislė. Tačiau lietuviai atrodo jaučia malonumą apšaukti kitus žmones - prieš gera mėnesi, kolegė vežė mūsų globojama kalyte į veterinariją ir tiesiog su vete kalbėjo šnekėjo ir šalia stovėjus bobulė su "dokumentiniu " rankinuku pakėlė baisinį vėja, kaip dabar jos veislinuką ir " valkata" gydys vienoje gydykloje... Baisu, žiauru ir buka..
Žmones dėl daug ko reikia šviesti ir abi puses: tiek savininkus tiek praeivius.
Atsakyti
QUOTE(aisha7 @ 2008 06 30, 17:07)
Tačiau lietuviai atrodo jaučia malonumą apšaukti kitus žmones

Aha, vis gi per daug pikti tie mūsų lietuvaičiai... verysad.gif

QUOTE(aisha7 @ 2008 06 30, 17:07)
Prieš gerą mėnesį, kolegė vežė mūsų globojamą kalytę į veterinariją ir tiesiog su vete kalbėjo, šnekėjo. Šalia stovėjusi bobulė su "dokumentiniu" rankinuku pakėlė baisinį vėją, kaip dabar jos veislinuką ir "valkata" gydys vienoje gydykloje... Baisu, žiauru ir buka..

Man, dabar tai skaitant, labiau juokinga nei baisu biggrin.gif
Žinoma, asmeniškai neteko susidurt su tokiomis alia "ciocėmis", bet bent jau aš tikrai nebūčiau tylėjus, o ta "ciocė" į vietą kaip mat būtų pastatyta hihihi.gif

QUOTE(aisha7 @ 2008 06 30, 17:07)
Žmones dėl daug ko reikia šviesti ir abi puses: tiek savininkus, tiek praeivius.

Tikrai taip drinks_cheers.gif friends.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man tik įdomu, kaip jūs ketinat informuoti.Per spaudą ? Jei žmogus neaugina šunų ir nesidomi, tikrai neskaitys straipsnio apie šunis.Aš tiesiog net neįsivaizduoju kokiu būdu jus juos informuosit smile.gif juk informacinės laidos ar klipo nesukursi per TV, tai pakankamai brangiai kainuoja. Aš esu visom keturiom už, bet tik nežinau ar tai įmanoma, pvz. man visai neįdimus krepšinis ir aš nežinau nei kas laimėtojai, nes tiesiog nesąmoningai ignoruoju visus pasisakymus per TVF visus straipsnius žiniasklaidoje, internete ir t.t. tai manau, kad žmogus kuriam šunys nerūpi, tai jis ir ignoruoja visa info.O jei pamato tokia antraštę, "Šuo negyvai sudraskė žmogų" ir t.t. o dar pirmam puslapį, tai na užkliūna, bet žmogus nesigilina.
Atsakyti
QUOTE(sniegosunys @ 2008 06 30, 17:30)
Man tik įdomu, kaip jūs ketinat informuoti.


Kiek aš suprantu, tai *kadaryti* BŪTENT ir norėtų sulaukti iš mūsų visų, auginančiųjų šunis, genialių PASIŪLYMŲ šia tema ax.gif

Papildyta:
QUOTE(sniegosunys @ 2008 06 30, 17:30)
Aš esu visom keturiom už

ir aš drinks_cheers.gif

QUOTE(sniegosunys @ 2008 06 30, 17:30)
bet tik nežinau ar tai įmanoma

o aš nesumąstau, KAIP tai būtų galima padaryt įmanoma ax.gif
Atsakyti
Galbūt šita tema duos kokių nors idėjų http://www.supermama...?...208702&st=0
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2008 06 30, 20:54)
Galbūt šita tema duos kokių nors idėjų http://www.supermama...?...208702&st=0

Superines istorijos thumbup.gif thumbup.gif Stai tokias istorijas ir reikia skleisti visuomenei
Papildyta:
O siaip man idomu - gal kas susidurete - ES parama yra gana didele Lietuvai, ar yra kazkokia kryptis skirta gyvunams??? O kitas klausimas - LKD ir visi Lietuvos sunu myletoju klubai kazka svietejisko apskritai daro ar tai jie laiko nereikalingu dalyku? Cia prasau jei kas is atstovu perskaitys neisizeisti as tiesiog esu suns savininke ir iki siol neteko susidurti su daromais visu instituciju darbais, todel ir idomu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kadaryti @ 2008 07 01, 10:44)
O siaip man idomu - gal kas susidurete - ES parama yra gana didele Lietuvai, ar yra kazkokia kryptis skirta gyvunams???

Ko gero, už tą paramą, išleido reklaminius stendus, bent jau Panevėžyje ant stotelių užkabintas kakojantis šuo su užrašu "PRIVALAI" tipo, susirinkti. Tik kažkaip, atrodo, būtų naudingiau jei tiesiog kartoninių maišiukų tam reikalui pakabintų. Švedijoj yr, Suomijoj yra, iš Slovakijos pati parsivežiau.. rolleyes.gif , na Lietuvoj net nemačiau.. g.gif Į plastikinius rinkti - neekologiška, bet renku būtent į tokius, nes patogiau rankinuke nešiotis, kadangi šiukšledėžių irgi praktiškai nėr.. lotuliukas.gif
gal ir yra ta ES parama, tik kaip ir kur ją įsisavinam.. g.gif
Atsakyti
Žinot, o mane žiniasklaida piktina, kai išgisti anonsą, kad koks pvz.: vokiečių aviganis užpuolė žmogų, nors laidoje rodomas šuo liaudiškai tariant net negulėjo prie tos veislės atstovų gun_bandana.gif
realus pavyzdys, mano grupiokė vienos paskaitos metu perskaito straipsnį kaip kaune mergaitę užpuolė ale stafordšyro terjeras ir atsisuka į mane sakydama: "nekenčiu šunų nes jie agresyvūs", nors susidūrus tik tiek, kiek kaime pas bobute lankosi doh.gif
Atsakyti
O nėra galimybės,kad atvažiuotų žmonės iš televizijos (tarkim iš žinių) ir nufilmuotų, kaip muitiniai šunys padeda rasti kontrobandą, sulaiko nusikaltelį.Ar tiesiog nufilmuotų šunų paklusnumo varžybas.Juk vyksta ir vaikų varžybos su šunimis.

O jeigu ir tai netinka, tai tiesiog nufilmuot žmones su šunimis, kurie džiaugiasi savo geriausio draugo kompaniją.Kad tiesiog papasakotų kaip pasikeitė žmogaus gyvenimas, įsigijus šunį.Arba nufilmuot vaikus, kurie žaidžia su dideliais šunimis, kad visuomenei parodyti, kad ne visi šunys yra "pabaisos".
Atsakyti
QUOTE(xmoni @ 2008 07 01, 16:18)
O nėra galimybės,kad atvažiuotų žmonės iš televizijos (tarkim iš žinių) ir nufilmuotų, kaip muitiniai šunys padeda rasti kontrobandą, sulaiko nusikaltelį.Ar tiesiog nufilmuotų šunų paklusnumo varžybas.Juk vyksta ir vaikų varžybos su šunimis.

O jeigu ir tai netinka, tai tiesiog nufilmuot žmones su šunimis, kurie džiaugiasi savo geriausio draugo kompaniją.Kad tiesiog papasakotų kaip pasikeitė žmogaus gyvenimas, įsigijus šunį.Arba nufilmuot vaikus, kurie žaidžia su dideliais šunimis, kad visuomenei parodyti, kad ne visi šunys yra "pabaisos".

pasiūlymas aišku nuostabus, bet yra viena problema, televizija visada įvertina ar tai jai pelninga, ar bus pakankami reitingai
Atsakyti
Tad vadinasi reikia siūlyti.Nes šansų manau yra
Atsakyti
Siaip butu galima sukurti specialu tinklalapi, kuriame butu galima publikuoti tokius straipsnius ir ikelti filmuota medziaga bigsmile.gif
BET siuo atveju velgi, kas nesidomi suniukais tas neskaitines to puslapiuko doh.gif
Yra tikrai nemazai budu ir galimybiu kaip platinti tokia info, bet kaip priversti zmones klausyti, skaityti, matyti, girdeti? Cia problema.. unsure.gif
Atsakyti