Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai-V dalis

Dėkui kepuryte už padrąsinimus, aš visaip save guodžiu, stengiuosi gerai nuteikinėti, tik ne visada gaunasi, jau sakiau, eisiu valerijono pirkti, gal paramins. Ketvirtadienį mano mažiuliui bus 15 sav., o tyrimą eisiu daryti už savaitės, kitą pirmadienį, taip kad nelabai jau ilgai liko laukti, dar kitą penktadienį, taip suprantu, turėtų būti atsakymai smile.gif Geriau jau žinoti blogiausia nei va taip gyventi abejonėse. Tau, matau, kažkaip lengviau išeina išlikti ramiai, o aš tai prisikaitau visko ir paskui galvoju smile.gif Čia jau kažkoks savęs kankinimas gaunasi smile.gif Dabar jau nusprendžiau netyrinėti interneto ir nebeskaitinėti visko iš eilės, kaip kam kas buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2008 07 11, 18:36)
As irgi, jei ne uzleista vienos foumietes vieta, pas genetike buciau patekusi tik rugpjucio 20  doh.gif  O dabar pasiskambinau genetikei paklausiau ar priims ne ta zmogu tuo laiku ir viskas ax.gif

Mano tyrimai labai geri (Dauno 1:6300, Edvardso 1:18000), o ir pagal echoskopa viskas atrode graziai, kaklo rauksle irgi ideali, taip kad esam labai apsipatenkine su vyru, dziaugiames, kad viskas gerai ir laukiam laimingos pabaigos  smile.gif

O tu pabandyk pasiskambint kazkuriai is tu genetikiu, jos turetu priimti tave, kaip su siuntimu, tik cia merginos sako, jei grynai tariesi su genetike, tai reiketu jai atsilyginti (100 Lt).


Utopija, gal zinai kiek reikia duoti genetikei einant echoskopu pasiziureti.. g.gif be siuntimo.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Poskis @ 2008 07 21, 08:53)
Utopija, gal zinai kiek reikia duoti genetikei einant echoskopu pasiziureti.. g.gif be siuntimo..  unsure.gif


Gal kas zinote gyd. Butkevicienes mob. unsure.gif Labai buciau dekinga uz telefona 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As sito tikrai nezinau, bet yra telefonas ten santariskese, kur registruoja be siuntimu, tai gal kas is cia zinos ji. Ten pasiskambinus turetu pasakyt ir kaina tiksliai, bet manau tu geriau tarkis per pacia gydytoja, gausis pigiau wink.gif Tel nusiunciau i az.

QUOTE(Poskis @ 2008 07 21, 09:53)
Utopija, gal zinai kiek reikia duoti genetikei einant echoskopu pasiziureti.. g.gif be siuntimo..  unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2008 07 21, 10:19)
As sito tikrai nezinau, bet yra telefonas ten santariskese, kur registruoja be siuntimu, tai gal kas is cia zinos ji. Ten pasiskambinus turetu pasakyt ir kaina tiksliai, bet manau tu geriau tarkis per pacia gydytoja, gausis pigiau wink.gif Tel nusiunciau i az.


4u.gif 4u.gif notworthy.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas krabas 4u.gif

treciadieni einu pas savo daktare, ir gausiu siuntima pas genetikus. Labai idomu, kad mano gyd. turi kazkokias galimybes greiciau susitarti g.gif bet tai aisku dziugina, kad viskas organizuojama operatyviai, kai daktarai vienas kita pazysta. na ziuresim kas is to gausis, butinai papasakosiu rolleyes.gif

QUOTE(Birutėlė @ 2008 07 21, 10:02)
Dėkui kepuryte už padrąsinimus, aš visaip save guodžiu, stengiuosi gerai nuteikinėti, tik ne visada gaunasi, jau sakiau, eisiu valerijono pirkti, gal paramins. Ketvirtadienį mano mažiuliui bus 15 sav., o tyrimą eisiu daryti už savaitės, kitą pirmadienį, taip kad nelabai jau ilgai liko laukti, dar kitą penktadienį, taip suprantu, turėtų būti atsakymai  smile.gif Geriau jau žinoti blogiausia nei va taip gyventi abejonėse. Tau, matau, kažkaip lengviau išeina išlikti ramiai, o aš tai prisikaitau visko ir paskui galvoju  smile.gif Čia jau kažkoks savęs kankinimas gaunasi  smile.gif Dabar jau nusprendžiau netyrinėti interneto ir nebeskaitinėti visko iš eilės, kaip kam kas buvo  biggrin.gif

Birutele, tu taip nenusimink, tai tik teorijos, manau kad tavo nuojauta pasako daug daugiau, ir tikiu kad mazyliui viskas gerai mirksiukas.gif imk balioneli, bus linksmiau, ir neskaityk viokiu nesamoniu internete, tik geros emocijos dabar, ok? 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už balionėlį ir gerus žodžius biggrin.gif Tik geros emocijos biggrin.gif
Atsakyti
Birutelei didziausios sekmes 4u.gif Viskas bus gerai !!!
O as einu pas genetikus ketvirtadieni unsure.gif ziuresim ka papasakos ax.gif Taip supratau echoskopija padarys ir krauja ims jei atsinesiu siuntima.. Gal zinote kada buna rezultatai kraujo tyrimu ?? Ir juos kaip pranesa ?? Man paciai uzteks pasiskambinti ar jie sius mano daktarui ??

4u.gif
Atsakyti
O jus nebijot eiti pas genetikus? Ta prasme, kad pakeisti nieko jau vis tiek negalima, o zinoti, kad kazkas blogai ir nervuotis visa likusi nestuma , manau, kad irgi ne i gera.

As uzsiregistarvus kitai savaitei, bet nezinau ar eisiu. unsure.gif
Atsakyti
Blogiausiu atveju šį tą pakeisti dar galima, tik todėl ir ėjau, antraip tikrai neverta eiti, nors ir taip abejoju ar vertėjo smile.gif Kiek suprantu pirma daro tik echoskopą ir jei randa kažką įtartino siunčiau pasidaryti kraują (atsakymas būna po 2-3 dienų, patenka tiesiai genetikei, ji apdoroja juos kažkokia spec. programa, ir telefonu pasako, ar geri). Jei ir kraujas įtartinas, tada jau paskutinis tyrimas, kaip suprantu, duodantis 100 proc., iš vaisiaus vandenų. Jo aš ir laukiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2008 07 21, 15:44)
O jus nebijot eiti pas genetikus? Ta prasme, kad pakeisti nieko jau vis tiek negalima, o zinoti, kad kazkas blogai ir nervuotis visa likusi nestuma , manau, kad irgi ne i gera.



Sutinku, todėl aš ir neinu... Juk nieko nepakeisi.
Atsakyti
QUOTE(Birutėlė @ 2008 07 21, 15:06)
Ačiū už balionėlį ir gerus žodžius biggrin.gif Tik geros emocijos biggrin.gif

saunuole friends.gif

QUOTE(Leticija @ 2008 07 21, 16:44)
O jus nebijot eiti pas genetikus? Ta prasme, kad pakeisti nieko jau vis tiek negalima, o zinoti, kad kazkas blogai ir nervuotis visa likusi nestuma , manau, kad irgi ne i gera.

As uzsiregistarvus kitai savaitei, bet nezinau ar eisiu.  unsure.gif

ne, nebijau, kazkaip esu tos nuomones, kad Dievas sprendzia kaip bus. Aisku, kazkoks nerimas yra, bet tai nerimas apskritai, kad maziukai mano butu sveiki, laimingi, tai jaucia kiekviena mama nuo pat tos akimirkos kai suzino jog laukiasi ir taip visa gyvenima - mano sunui devyni metai, bet as del jo lygiai taip pat nerimauju, nes myliu beprotiskai wub.gif
Atsakyti