Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai-V dalis

Tai labai malonu girdėti, kad fiziškai viskas gerai.
Man tai sakė, kad tas magnis atpalaiduoja, ramina, ir padeda nuo spazmų. Liepė kokias 5 dienas pagerti. Dar liepė nieko sunkaus nedaryti, daugiau pailsėti jeigu įmanoma, lyt. santykių neturėti 3 dienas.
Viskas bus gerai, pamatysit 4u.gif
Atsakyti
O dėl rezultatų irgi sakė skambinti penktadienį?
Man sakė penktadienį po pietų.
Atsakyti
O as dabar esu pasimetusi,cia ziuriu visos Vilniuje darosi,o as vaziuosiu tik kita savaite i Kauna.Ir tai tik treciadieni,balandzio 1d,tai kazin kaip ten viskas vyksta? g.gif Va ,kuo arciau ta diena tuo daugiau nerimo.O svarbiausia norisi kuo greiciau isgirsti ar leliukas sveikas ar ne.O jei ne,kaip tada bus,ka daryti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(violeta_151 @ 2009 03 24, 16:20)
O dėl rezultatų irgi sakė skambinti penktadienį?
Man sakė penktadienį po pietų.



Rezultatai turi būti penktadienį, bet man daktarė sakė skambinti ketvirtadienį po pietų, nes dažniausiai jie jau būna kiek anksčiau.
O Jūs pati kaip jaučiatės?
Papildyta:
QUOTE(dado @ 2009 03 24, 17:10)
O as dabar esu pasimetusi,cia ziuriu visos Vilniuje darosi,o as vaziuosiu tik kita savaite i Kauna.Ir tai tik treciadieni,balandzio 1d,tai kazin kaip ten viskas vyksta? g.gif Va ,kuo arciau ta diena tuo daugiau nerimo.O svarbiausia norisi kuo greiciau isgirsti ar leliukas sveikas ar ne.O jei ne,kaip tada bus,ka daryti? verysad.gif

Visas kankina tos pačios mintys. Ir niekur mes nuo jų, kad ir kaip norėtųsi nepabėgsime..... unsure.gif Nors ir visi aplinkui bando įtikinti, kad viskas bus gerai.
Aš dabar sakau, kad būtent tokiose situacijose geriausiai supranti, kad ne vaiko lytis svarbiausia, o tik tai kad jis būtų sveikas (čia aišku tik mano nuomonė)
verysad.gif
Atsakyti
Dar tik ruošiamės nėštumui, o aplinkos įtakotai kyla visokiu minčių. nors giminėse nėra jokių atvejų, kas suteiktų pagrindo nerimauti ir t.t., bet pasižiūrėjus aplinkui darosi nejauku unsure.gif nesinori skaityti visos temos, kad dar labiau sukelti nerimą savyje, bet noriu paklausti kelių klausimų:

1. nuo kada galima atlikti genetinį tyrimą ( jei domina ankstyvojoje stadijoje)?
2. Vilniaus ar Kauno specilistai patikimesni ?
Atsakyti
Viesoji,
aš fiziškai normaliai (truputelį jaučiu tą vietą kur įdurė), tik vat miegot kažkaip nelabai išeina. Laukiu penktadienio.
Manau, kad visos kam darė pirmadienį negali sulaukti rezultatų.
Atsakyti
QUOTE(violeta_151 @ 2009 03 25, 09:34)
Viesoji,
aš fiziškai normaliai (truputelį jaučiu tą vietą kur įdurė), tik vat miegot kažkaip nelabai išeina. Laukiu penktadienio.
Manau, kad visos kam darė pirmadienį negali sulaukti rezultatų.



Tai vat ir man tas pats. Naktimis vartausi, o kai prisnustu tai kažkokius košmarus sapnuoju. Man tyrimu rezultatus turetų ryt po pietu pasakyti, tai aš jau dabar kaip ant adatų sėdžiu. Į tuoletą vis lakstau nuo tų nervų. Jaučiu šianakt iš vis neužmigsiu.
O dar vakar viena tokia persona, nuteikinėjo, kad greičiausiai gali būti blogai rezultatai, ką tu tada darysi doh.gif Nežinau, bet kartais man atrodo, kad yra žmonių, kurie džiaugiasi, kad kitiems kažkas negerai atsitinka. Ir nori, kad taip būtų.

Dar šiandien bendradarbė paklausė ko laukiu berniuko ar mergaitės, tai vos neapsiverkiau. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viesoji: 25 kovo 2009 - 09:36
sutinku, kad yra tokių žmonių, kurie džiaugiasi kai kitam bloga.
mes su vyru pasakėm dėl tų tyrimų mano tėvams ir geriausiai draugei. Daugiau niekam nesakysim, nes nesupras, kalbės kad mes kažkokie netokie ir taip toliau.
Kuo mažiau aplinkiniai žino apie tavo gyvenimą, tada mažiau kalba ir neturi galimybės įžeisti. Ne visi supranta kas tai yra "genetiniai tyrimai".

Nieko..., sulauksime GERŲ rezultatų ir busime labai laimingos nestuke.gif pamatysi smile.gif
Čia Jums 4u.gif viskas bus tvarkoje (dažnai sau kartoju ir Jus kartokite ir aukite sveiki ir dideli smile.gif )

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violeta_151: 25 kovo 2009 - 13:06
Tikiuosi kad mūsų mažyliai sveiki 4u.gif Ir galėsime toliau ramiai sau auginti pilvukus. nestuke.gif

Atai baigiu iš proto išsikraustyti
Atsakyti
Puikiai suprantu jusu jauduli.Tas tyrimu rezultatu laukimas žudantis.Man su antru vaiku rode rizika 1;70 dauno sindromui, bet amniocentezes tyrimai buvo geri. Tikiuosi,kad ir jums viskas bus gerai.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

man ir teko sukt galva del genetiniu tyrimu, nors uzteko ir echoskopo...gyd.Butkeviciene bent jau taip sake 15 sav., kad neturi prie ko prisikabint ir nei kraujo nei vandenu tyrimu sake kad nereik g.gif gal ir gerai, maziau jaudulio, o kaip bus taip... tik va norejau paklaust, nes mums dar gydytoja liepe jei norim atvaziuot 26-28 sav. echoskopo, kazin kaip yra - pirmam apsilankyme buvom privacioj klinikoj pas gydytoja, aisku reikejo moket, si karta liepe ji pati pasiskambint ir ji priims pas save genetikos centre kad nereiktu tokiu dideliu pinigeliu moket...bet galvoju, jei as jai paskambinsiu, ji isiterps i tarpeli mus, tai ar reikia siuntimo ar ne - jei su siuntimu aisku moket nereiks, bet jei ji asmeniskai isiterpia pas save tai manau kad ir kazkiek moket jai reikes...na, gal kas gali pasakyt 4u.gif
Atsakyti
sonatute
man atrodo, kad reikės kažkaip atsidėkoti už gerumą (nes įkiš be eilės, nes mačiau internete, kad jau iki birželio 30d. ten nėra laisvų vietų)...
Bet čia tik mano nuomonė. Kiekvienas elgiasi pagal savo nuožiūrą.
Atsakyti