Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

Pristatau naująjį mūsų namučių gyventoją - angeliuką, kuriam patikėta kutenti mūsų mylimuko pėdutę ir rankytes tongue.gif

user posted image

user posted image

user posted image

doh.gif doh.gif doh.gif Paskubomis fotografavau, tai fonas nekoks.. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

cia mano pirmas darbelis. laukiu kritikos nes pradedanciai labai padeda kritika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vdr: 01 rugpjūčio 2008 - 13:51
Noriu dekoruoti metalinę dėžutę ir nežinau, kokias priemones naudoti ar tokias pat kaip dekoruojant medinius paviršius ar kitokias. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vazaza @ 2008 08 01, 14:58)
Noriu dekoruoti metalinę dėžutę ir nežinau, kokias priemones naudoti ar tokias pat kaip dekoruojant medinius paviršius ar kitokias. blush2.gif



Kad laikytusi akriliniai dazai ir kt. ,galima naudoti toki dalyka
user posted image
Yra ir kitu firmu...
Atsakyti
QUOTE(vdr @ 2008 08 01, 15:43)
user posted image

cia mano pirmas darbelis. laukiu kritikos nes pradedanciai labai padeda kritika.


Nelabai įžiūriu bet kiek suprantu tai vaza nu man labai miela nežinau kaip kitiems bet man labai norisi ją pastatyti vaikų kambaryje pamerkus saulėgražas ar lauko ramunių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vdr @ 2008 08 01, 13:43)
user posted image

cia mano pirmas darbelis. laukiu kritikos nes pradedanciai labai padeda kritika.

Atrodo ,kad išpiešta ,o ne dekupazuota-tai manau yra pagyrimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki. Kaip didžiausia tundra norėčiau pasiteirauti kokį galima laką Senukuose pirkti? Kažkada buvau radusi tačiau dabar nerandu. Reik pabaigti darbelį o lako nei kvapo. Aš ieškau bekvapio ir nenoriu kad laikui bėgant keistų spalvą. Ir koks buna purškemas lakas?
Atsakyti
aciu merginos uz pagyrimus. 4u.gif kita darbely bandysiu fotografuoti is arciau kad geriau matytusi. man seimos nariai taip pat sake kad atrodo kaip piesta.kaip pirmas darbelis tai ir rauksliu serveteles yra ,bet jau pamoka kaip daryt reiks, kad nesirauksletu.
Atsakyti
Sveiki,
gal kas dirbot siuo mediumu stiklui?Susipainiojau nes skiriasi info senasnaujas ir ant pakuotes.
http://www.senasnauj...product&id=2806

Gal galit man placiau apie kepima.
Senasnaujas raso kad po 24 val kepti, ant pakuotes raso po 1 val.
Ar indus sudeti i salta ar jau ikaitinta orkaite?
Kokia tempertura palaikyti,
nes ant pakuotes parasuyta 150 C kepti 45 minutes, o senasnaujas raso 130 C.

Aciu:)
Atsakyti
http://hotimg12.fotk...01/P1040015.jpg

giriuosi ir as clap.gif


labai aciu uz pagalba keliant nuotrauka puiki pedagogoka.
cia mano vienas pirmu blynu. bet man rodos dar tikrai nelabai vykęs.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti