Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo pabaiga ir vaikiuko judesiai

mamytes gal galit pasidalynti savo patirtimi kaip jusu maziukai judejo lykus kelioms savaitems iki ju atejimo? 4u.gif
nes mano maziukas mane gazdina ,nors jis visa laika buvo toks nejudrus dabar isvis per diena vos kelius judesiukus jauciu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2008 07 02, 19:25)
mamytes gal galit pasidalynti savo patirtimi kaip jusu maziukai judejo lykus kelioms savaitems iki ju atejimo? 4u.gif
nes mano maziukas mane gazdina ,nors jis visa laika buvo toks nejudrus dabar isvis per diena vos kelius judesiukus jauciu unsure.gif

As visa nestuma gerai jutau judesiukus, o dabar labai mazai...as manau taip turi buti, nes vaikeliu vietos jau mazai visai, ir labai nepajudesi blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, as taip pat del to pacio cia uzejau, visuomet jauciau smarkius judesiukus, na ir dabar smarkus, bet retesni g.gif ir be to kai paspaudziu pilveli man leliukas retai atsako, kazin kodel taip yra, gal del to, kad vietos mazai? ar kas ci darosi, pergyvenu, bijau, siaip dar pasikartosiu-juda, bet pats kada nori, kai "pakybini" retai atsako, po kokios minutes pats sujuda, ar jums taip budavo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2008 07 29, 13:24)
Sveikutes, as taip pat del to pacio cia uzejau, visuomet jauciau smarkius judesiukus, na ir dabar smarkus, bet retesni  g.gif ir be to kai paspaudziu pilveli man leliukas retai atsako, kazin kodel taip yra, gal del to, kad vietos mazai? ar kas ci darosi, pergyvenu, bijau, siaip dar pasikartosiu-juda, bet pats kada nori, kai "pakybini" retai atsako, po kokios minutes pats sujuda, ar jums taip budavo?  smile.gif

manau, kad normalu taip, maniškis beveik niekada nereaguodavo, kai kibindavome lotuliukas.gif
Atsakyti
o man tik savaite liko iki termino, bet jauciu judesius puikiausiai, net nepastebejau kad butu kas pasikeite.. ax.gif
Atsakyti
o as kaip tik nerimauju, kad manoji aktyvi: taip uzkapali atkisa, kad stebiuos, kaip ji per bamba neislenda. o jei tik pasnekini, tuoj atsako ryskiu judesiu. siaip visa nestuma buvo labai aktyvi. dziaugiuos, kai pilve ramu, nes kai isirezia, tai skausminga.
Atsakyti
QUOTE(labailabai @ 2008 07 30, 15:27)
o as kaip tik nerimauju, kad manoji aktyvi: taip uzkapali atkisa, kad stebiuos, kaip ji per bamba neislenda. o jei tik pasnekini, tuoj atsako ryskiu judesiu. siaip visa nestuma buvo labai aktyvi. dziaugiuos, kai pilve ramu, nes kai isirezia, tai skausminga.

drinks_cheers.gif pas mane taip pat smile.gif
Atsakyti
manau nera ko nerimauti, o jei nerimas ima geriausiai i visus kl atsakys akusere arba gine mirksiukas.gif
kiek skaitinejausi tai leliukai nuo 32sav pilve jau pradeda gyventi kaip gime kudikiai, daug miega, maziau juda nei anksciau, nes sumazeja vietos pilve, juk jis auga ir jam sunkiau jau judet buna, nes mazeja vietos jo namuke, bet judesiai buna nors ir reti, bet stiprus ir jau aiskus, yra daug info nete galit pasiskaitinet bigsmile.gif
o mano maze, tai judri, neduoda ramiai miegoti, ir diena slankioja tai sike atkisa, tai galvyte ismeta, arba koja ar ranka i sonkaulius ikisa, va tada tai juokas neima blush2.gif bet nieko paglostau, rankas uzdedu ant pilvo ir nurimsta, o jei nejuda ir noriu pazadint, tai uztenka man tik rankas padet ant pilvo arba svelniai pakutenu visa pilva, niu ir prasideda tada judesiuku maratonas, pilvas kaip zele banguoja lotuliukas.gif tai ziuriu ir ziuriu kaip pilvelyje mano nuomininke siaucia thumbup.gif
Atsakyti
visada mazylis buvo labai aktyvus ir judrus tongue.gif , net stebedavausi blink.gif ... taciau su kiekviena savaite jauciu kad tie judesiukai vis reteja ax.gif , nes jam vietutes ten maza ir nebegali taip laisvai judeti unsure.gif ... dabar dazniau pilvukas guzuojasi, nei jauciu atskirus spardukus... ir kulniukus demonstruja rolleyes.gif ... patinka kai jam juos pakutenu, tuomet paslepia ir vel iskisa,kad pakutenciau wub.gif
Atsakyti
mano tai lelius individualistas biggrin.gif biggrin.gif kutenk ji,judink,kalbink,gali nei nesukrutet pora valandu,o paskui kau uzeina,tai puse nakties negaliu miegot...bet nieko,savotiskai idomu biggrin.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kinyte @ 2008 08 02, 19:54)
manau nera ko nerimauti, o jei nerimas ima geriausiai i visus kl atsakys akusere arba gine mirksiukas.gif
kiek skaitinejausi tai leliukai nuo 32sav pilve jau pradeda gyventi kaip gime kudikiai, daug miega, maziau juda nei anksciau, nes sumazeja vietos pilve, juk jis auga ir jam sunkiau jau judet buna, nes mazeja vietos jo namuke, bet judesiai buna nors ir reti, bet stiprus ir jau aiskus, yra daug info nete galit pasiskaitinet bigsmile.gif
o mano maze, tai judri, neduoda ramiai miegoti, ir diena slankioja tai sike atkisa, tai galvyte ismeta, arba koja ar ranka i sonkaulius ikisa, va tada tai juokas neima blush2.gif bet nieko paglostau, rankas uzdedu ant pilvo ir nurimsta, o jei nejuda ir noriu pazadint, tai uztenka man tik rankas padet ant pilvo arba svelniai pakutenu visa pilva, niu ir prasideda tada judesiuku maratonas, pilvas kaip zele banguoja lotuliukas.gif tai ziuriu ir ziuriu kaip pilvelyje mano nuomininke siaucia thumbup.gif

MAN IRGI TAIP ATRODO .MANO MAZAI JUDA RYT PAKLAUSIU DAK.KODEL AR IKRAI VISKAS OK. nestuke.gif
Atsakyti
gali buti kad vaiks ramus ir daug nejuda ir jau kai gims bus ramus vaikas nes mano taipat nejudejo daug ir va gime ramus vaikas lotuliukas.gif
Atsakyti