Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo pabaiga ir vaikiuko judesiai

oi kaip paskaitau atsimenu ir as tas dienas kaip maziukas malesi pilvuke nors buvo gal pas mane ramus bet taip miela prisimint wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitajolka @ 2008 11 14, 10:51)
Dekui labai visoms biggrin.gif  dabar is kart ramiau pasidare kad ne man vienai tik vienam sone vartosi 4u.gif  Mano maziukas irgi uzpakali pastato daznai thumbup.gif

man kai mazius uzpakali pastato, tai pilvukas koks juokingas atrodo biggrin.gif Tik kai jau kojas i sonus kisa - tada ui ui.... doh.gif
va ir dabar rasau, o pilvinukas vel issidirbineja biggrin.gif
Atsakyti
Smagu kai juda taip idomiai, kartais aisku erzina kai ima skaudziai ka nos veikt pilvuke tongue.gif bet manau kad po gimdymo pasiilgsiu tu pasispardymu wub.gif

O ziuriu cia ir daugiau ta pacia diena numatyta gimdyt kaip ir man (11-26) ax.gif idomu kuri pirma busim lotuliukas.gif mane tai kazkaip tokia nuojauta aplanko vis kad iki gruodzio pirmos dar negimdysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
aktyvumo netruksta ir mano pilvuko gyventojui, visada vienodai aktyvus wub.gif
Atsakyti
Maniske niekad nebuvo super judri, na normaliai judedavo, bet nedaug. Sakyciau, labai suintensyvejo 35-37 savaitemis - tikrus zemes drebejimus rengdavo wub.gif Dabar 38 savaites, tai vel lyg maziau juda, gal jau visai vietos nebeturi, suspausta smile.gif
Atsakyti
O maniske mane pries gala labai isgasdinus buvo g.gif ATrodo vis g.gif i nejudejo, skaiciuodavau judesius kas valanda. Nors g.gif gydyt sake taip buna, b et vistiek labai jaudinausi blink.gif Bet viskas baigesi gerai 4u.gif
Atsakyti
Maniškis visada laaabai judrus buvo... O pabaigoj, tai iš viso doh.gif Todėl, matyt, ir išsilukštenom vos 38 savaitei prasidėjus g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurg_ita @ 2008 11 19, 12:48)
Maniškis visada laaabai judrus buvo... O pabaigoj, tai iš viso  doh.gif Todėl, matyt, ir išsilukštenom vos 38 savaitei prasidėjus  g.gif



Na mano mažulėlis irgi mažiau juda, bet vakar ginė sakė, kad bent 10 stipresnių judesių užtenka, o 10 - tai mes per vakarą padarom bigsmile.gif Vat ką labai mėgstam-tai įsispirti kokią viečikę susiradus ir laikyti bigsmile.gif mielos mamytės-taip nepergyvenkite, gi mažuliams vis mažiau vietos belieka-tai natūralu, kad mažiau juda 4u.gif
Atsakyti
man judesiukai sumazejo likus savaitei iki gimdymo, o paskutinem dienom jau tekdavo skaiciuot ar 10 yra. mazyte pirma minute gavo 9 pagal apgar, 5-ta minute 10 pagal apgar. smile.gif
Atsakyti
vat ir man jau pora dienu kaip sumazejo judesiuku, bet vaikelio tonai geri. matyt vietos neber biggrin.gif bet kartais kai uzspaudzia tai tik tulike ir belieka sedet doh.gif
Atsakyti
maniskis tai visa nestuma super aktyvus buvo biggrin.gif ir dabar ,likus savaitelei surengia sokiu maratona,ypac naktimis,net lova juda lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane taip pat nerimas ima,kad judesiukai gerokai paretejo,matyt namelis per mazas,tai didziaja laiko dali miega unsure.gif Ir mama nerimauti vercia unsure.gif ax.gif
Atsakyti