Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas"draugai"

sveikos, atrodo apie si seriala nera temeles, tai galvoju sukursiu, nu nezinau man tai pats geriausias komedijinis serijalas, kaip jums? gal kas zino kur galima gauti draugu serijas? 4u.gif
Atsakyti
ka niekam nepatinka draugai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrieliux @ 2008 07 04, 16:52)
ka niekam nepatinka draugai? 4u.gif

patinka patinka thumbup.gif tik kad wa db rodo per tv1 tai nelabai uztaikau paziuret smile.gif bet ziureciau ir ziureciau, bajeriai nemirtingi biggrin.gif
Atsakyti
mano mėgiamiausias serialas thumbup.gif serijas mačiau po kelis kartus,netgi dabar jei pataikau, kai rodo, pasižiūriu ax.gif
Atsakyti
Parsisiusti galima is linkomanijos ar kitu torrentu puslapiuku, arba galima online ziureti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinute 21 @ 2008 07 04, 18:25)
patinka patinka  thumbup.gif  tik kad wa db rodo per tv1 tai nelabai uztaikau paziuret  smile.gif  bet ziureciau ir ziureciau, bajeriai nemirtingi  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Pritariu.
Nelabai patinka,kad per tv1 rodo schmoll.gif
O siaip tikrai fainas serialas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškinė123 @ 2008 07 04, 20:28)
drinks_cheers.gif Pritariu.
Nelabai patinka,kad per tv1 rodo schmoll.gif
O siaip tikrai fainas serialas  4u.gif

Kodel nepatinka? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinariuke @ 2008 07 04, 22:31)
Kodel nepatinka? blink.gif


Na,neziuriu tv1,kazkaip pamirstu,kad dar toks yra lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Braškinė123 @ 2008 07 04, 21:01)
Na,neziuriu tv1,kazkaip pamirstu,kad dar toks yra lotuliukas.gif

Man tas pats galioja drinks_cheers.gif doh.gif
Atsakyti
As parsisiuntus buvau 5 ir 10 sezonus, paziurejau viska, ir per paskutine finaline serija cray.gif blush2.gif sis serialas tikrai geras, dabar bandysiu visus sezonus parsisiust
Atsakyti
Man irgi "Friends" pats geriausias komedijinis serialas thumbup.gif Turiu parsisiuntus lietuviskai 5 ir 10 sezonus, kitu nerandu doh.gif O per TV1 kiekviena savaitgali ziuriu smile.gif
Atsakyti
aš tai buvau parsisiuntus visus 10sezonų lotuliukas.gif bet anglų kalba, nes originalo kalba daug juokingesni bajeriai,lt prastai išversta ax.gif
Atsakyti