Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas"draugai"

prisidedu ir as prie "Draugu" fanklubo thumbup.gif ziuriu ji nuo neatmenamu laiku lotuliukas.gif beje, lyg pradetas statyti "draugu" filmas bigsmile.gif tiesa, jo sulauksim tik po pusantru metu verysad.gif
Atsakyti
Man irgi labai labai šis serialas patinka biggrin.gif Galėtų rodyti per tv3 būtų daug patogiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2008 07 04, 21:52)
prisidedu ir as prie "Draugu" fanklubo  thumbup.gif ziuriu ji nuo neatmenamu laiku  lotuliukas.gif beje, lyg pradetas statyti "draugu" filmas  bigsmile.gif tiesa, jo sulauksim tik po pusantru metu  verysad.gif

Bus kaip su serialu Seksas ir miestas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinariuke @ 2008 07 04, 19:13)
Parsisiusti galima is linkomanijos ar kitu torrentu puslapiuku, arba galima online ziureti  4u.gif

bandziau vesti draugai bet neismeta man jo verysad.gif
Atsakyti
As irgi sito serialo fane ax.gif
Man jis tai thumbup.gif . Ir ju tie visi bajeriai, ir pokstai thumbup.gif thumbup.gif
Roso ta meile
Ciandleris su savo nesamonem, o jau Jo tai isvis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrieliux @ 2008 07 05, 15:22)
bandziau vesti draugai bet neismeta man jo verysad.gif


"friends" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrieliux @ 2008 07 05, 15:22)
bandziau vesti draugai bet neismeta man jo verysad.gif

As is linkomanijos siunciuosi visus draugu sezonus smile.gif ir isirasysiu dvd, turesiu visada
Atsakyti
Tik spejom apsidziaugti, kad bus pilnametrazis filmas statomas, o gandai jau paneigti verysad.gif

http://www.obuolys.l...php?NewsID=6117
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2008 07 05, 20:58)
Tik spejom apsidziaugti, kad bus pilnametrazis filmas statomas, o gandai jau paneigti  verysad.gif

http://www.obuolys.l...php?NewsID=6117


taigi aš ir ką tik perskaičiau rolleyes.gif nors galėtų tie kūrėjai geriau pagalvoti, juk tai tikrai būtų pelningas filmas drinks_cheers.gif
Atsakyti
parsisiunciau 10 sezona kiek ziurejau tai visos serijos jau matytos, bet vis tiek ziuriu viena pati namie ir juokiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Man tai jie labai patinka,tik gaila retai tenka juos pasižiūrėti,vis laiko pritrūksta...
Atsakyti
Prisijungiu prie megeju biggrin.gif patinka, maciau n kartu ir vistiek dar ziuriu blush2.gif
Turiu kazkur cd ir Bloopers (nepavyke kadrai) tai isvis is juoko mirt galima tongue.gif
Atsakyti