Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas"draugai"

taip norėčiau atsisiųsti keletą lietuviškų sezonų, bet neturiu pakvietimo į linkomaniją verysad.gif

gal kas padovanotumėt? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal kuri turit visus draugu sezonus? Buciau be galo dekinga smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Yra LM, torrent.lt ir pan, tereikia pasieiskoti.
Atsakyti
man tas serialas nemirtingas, tikrai ji galim ziureti ir ziureti biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
vakar per tv1 rode paskutine serija draugu, jetau kaip graziai baiges, bet butu idomu suzinoti kaip jiems toliau viskas sekas, pvz po 10 metu smile.gif galetu rimtai pamastyti kurejai smile.gif manau pritrauktu liaudies kaip reikalas biggrin.gif
Atsakyti
na linkomanijos ir torentuose nera kad butu visos vienoje. bet jau kazkoki radau tai bandau siustis. o ta 10 sezona tai ziurejau , ir vakar maciau biggrin.gif nemirtingas filmas biggrin.gif
Atsakyti
nerealus serialas....super. Esu jo gerbeja..Toks lengvas, neipareigojantis..kiekviena serija - atskira istorija...Tikrai pakelia nuotaika smile.gif
Atsakyti
Niekur nemačiau oficialaus patvirtinimo, kad bus kuriamas filmas g.gif
Atsakyti
http://www.alfa.lt/s...010-06-19_15-57

Kad tik tai būtų tiesa, nes nuo trečio iki dešimto sezono visas serijas jau mintinai moku biggrin.gif
Atsakyti
pats geriausias serialas thumbup.gif dabar turiu tik paskutinio sezono serijas.jei kam reikia parasykit i am mirksiukas.gif
Atsakyti
as torrentuose tik viena sezona lietuviska radau sad.gif
Atsakyti
Siaubas,as tai uzsikabliavau taip ant ju,kad man maza buvo ziureti per TV,tai nusipirkau is karto vienoj dezej visa ju DVD kolekcija ir sau ziuriu patenkinta kada ir kiek noriu,bet uztai kiek paklot teko doh.gif
Atsakyti