Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje

Na gi nenutraukiam temos 4u.gif
Papildyta:
Na greiciau tos atostogos ax.gif rodos jau nedaug, bet kuo toliau, tuo labiau laikas prailgsta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsena. @ 2008 07 04, 15:12)
O kokius jus kambarius jei nepaslaptis imate?  ax.gif

mes 4 vietų apartamentus mirksiukas.gif o skambinti aišku pabandyk,jei neklausi ar turi vietų,tai ir nežinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Nauja tema clap.gif
Atsakyti
Sveikos naujoje temoje thumbup.gif .

QUOTE(Bitulka @ 2008 07 04, 14:31)
Ten yra keletas pastatu toje teritorijoje ir jie suzymeti raidemis. Tai mes budavom F1 kambaryje (tipo formule 1  hihihi.gif ) ten buvo keturvietis ir mums vietos budavo per akis keturiem, bet atsirado tokiu poilsiautoju kuriems mazoka vietos ten pasirode ir is jo padare trivieti unsure.gif  viena lova lauk isnese  fool.gif
mes vaziuojam nuo liepos 23 iki 27  ax.gif


Kurioje maždaug vietoje F1?

Mes visada būdavome tokiame 3 vietų kambarėlyje,kuris būdavo prieš virtuvėlę,šalia durų lauke dar staliukas būdavo.Inga sakė,kad tą kambariuką šiemet pavertė 2 vietų kambariu.Aš amžinai neįsidėmėdavau tų kambarių numeriukų doh.gif .Bet tas kambarėlis mums labai patikdavo thumbup.gif .
Atsakyti
Reiks skambint ax.gif bet tai as nezinau kelinta diena mums butu geriau uzsisakyt nes vyras dirba tai jam nevisom dienom galima tik zinom kad ta savaite vaziuojam bigsmile.gif bitulka mes kazkur panasiu laiku gal irgi vaziuotume.Nu reiks man su mb pasitart o kazin galim ten jiem savaitgali skambint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2008 07 04, 14:44)
Sveikos naujoje temoje thumbup.gif .
Kurioje maždaug vietoje F1?

Mes visada būdavome tokiame 3 vietų kambarėlyje,kuris būdavo prieš virtuvėlę,šalia durų lauke dar staliukas būdavo.Inga sakė,kad tą kambariuką šiemet pavertė 2 vietų kambariu.Aš amžinai neįsidėmėdavau tų kambarių numeriukų doh.gif .Bet tas kambarėlis mums labai patikdavo thumbup.gif .


F1 tame paciame pastate kur ir virtuvele, pries musu langa irgi staliukas su suolais stovedavo. Iejimo i F pastata durys stiklines tokios rudos rolleyes.gif gal suprasi apie kuri pasakoju g.gif
Atsakyti
sveikos naujoje temoje smile.gif kas del grand meeto , a ne faina butu susirenki Ingoje, kartu pabaliavoji biggrin.gif biggrin.gif man atrodo kai mes busim dar kazkas bus..o mums liko tik daugiau negu savaitele, ech kai laukiu ..Sypsena o tu tikrai pabandyk smile.gif mes tarkim viena diena paskambinom , sako nera, o po poros dienu paskambinom atsirado, gal kas atsisake, ar dar kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsena. @ 2008 07 04, 14:48)
Reiks skambint  ax.gif  bet tai as nezinau kelinta diena mums butu geriau uzsisakyt nes vyras dirba tai jam nevisom dienom galima tik zinom kad ta savaite vaziuojam  bigsmile.gif  bitulka mes kazkur panasiu laiku gal irgi vaziuotume.Nu reiks man su mb pasitart o kazin galim ten jiem savaitgali skambint?  g.gif


Zinoma, kad gali skambinti irnesakyk.gif tik nebent nebutu prie kompiuterio, nes visas vietas registruoja kompiuteryje ir kai paskambini mato kas jusu norimu metu yra laisva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 07 04, 15:51)
Zinoma, kad gali skambinti  irnesakyk.gif tik nebent nebutu prie kompiuterio, nes visas vietas registruoja kompiuteryje ir kai paskambini mato kas jusu norimu metu yra laisva  smile.gif

Aciu mirksiukas.gif varau nuo kompo.iki ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 07 04, 14:49)
F1 tame paciame pastate kur ir virtuvele, pries musu langa irgi staliukas su suolais stovedavo. Iejimo i F pastata durys stiklines tokios rudos rolleyes.gif  gal suprasi apie kuri pasakoju g.gif


Supratau,apie ką kalbi.
Matyt šiemet padidino kambarius,pamažino lovų skaičius.Man tau jau geriau,kad būtų kuo daugiau lovų,nes tuose kambariukuose mažai būnam.
Papildyta:
Gal ne vieta čia,bet norėčiau paklausti,ar neteko kam nors būti čia:

http://www.sturmusvy....php/pageid/304


Gal galėtų kas pasidalinti įspūdžiais rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2008 07 04, 16:06)
Gal ne vieta čia,bet norėčiau paklausti,ar neteko kam nors būti čia:

http://www.sturmusvy....php/pageid/304
Gal galėtų kas pasidalinti įspūdžiais rolleyes.gif .

kaip fainiai atrodo,viskas taip nauja,ir kartu dvelkia senove rolleyes.gif
Atsakyti
Registruojuos ir aš - mes būsim Vila Ingoj liepos 16-23 dienomis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti