Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje

QUOTE(Putlutė @ 2008 07 06, 22:33)
Varvara_ilgakase 4u.gif

aisku,dekuij uz patarima.
skambinau i Inga vila ir visa rugpjuti jie neturi vietos ax.gif tai uzsisakiau -vieti namuka "Miglej".ar kas yra ten poilsiaves?juros 47g. Tikiuosi labai blogu atsiliepimu neisgirsti,nes jau pervedziau avansa biggrin.gif beje skaiciau internete atsiliepimus,tai lyg ir nieko ten ax.gif


Tai, kad čia Bitulkai daugiau dėkot reikia mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2008 07 06, 23:40)
Visai nieko ten aisku jei nameli uz sienos kaimynai ramus mirksiukas.gif


Vat vat, mes Energetike jau pabuvojom, atvažiavom penktadienį iš ryto, o namo turėjom grįžti rytoj. Bet nebeiškentėm kaimynų keliamo trukšmo ir vakar vakare pargrįžom namo. Mes su mažu vaiku buvom, tai tiesiog pagailo vaiko per tas dvi naktis labai prastai miegojo, nors ir mes patys ne ką geriau. Po to vaikštai dieną kaip zombis, vaikas ištisai ziubia. O su kaimynais susitart be šansų. Visokių mažvaikių privažiavę, gert nemoka, bardakus daro. Tiesa galima sakyt administratorei, kad triukšmauja (ji kviečia policiją), bet tai tada visą naktį ir lakstytum besiskųsdama. Vienintelis to Energetiko pliusas tai, kad jūra arti, o šiaip tai aš pakraupus.
Gaila, kad Vila Inga vietų negavom, per vėlai susisgribom.
Atsakyti
QUOTE(Rimyte @ 2008 07 07, 15:06)
Vat vat, mes Energetike jau pabuvojom, atvažiavom penktadienį iš ryto, o namo turėjom grįžti rytoj. Bet nebeiškentėm kaimynų keliamo trukšmo ir vakar vakare pargrįžom namo. Mes su mažu vaiku buvom, tai tiesiog pagailo vaiko per tas dvi naktis labai prastai miegojo, nors ir mes patys ne ką geriau. Po to vaikštai dieną kaip zombis, vaikas ištisai ziubia. O su kaimynais susitart be šansų. Visokių mažvaikių privažiavę, gert nemoka, bardakus daro. Tiesa galima sakyt administratorei, kad triukšmauja (ji kviečia policiją), bet tai tada visą naktį ir lakstytum besiskųsdama. Vienintelis to Energetiko pliusas tai, kad jūra arti, o šiaip tai aš pakraupus.
Gaila, kad Vila Inga vietų negavom, per vėlai susisgribom.

Ania blink.gif , nu nieko sau blink.gif , reikia tikėtis kad man ne tokie triukšmingi kaimynai pasitaikys doh.gif
Atsakyti
sveikos mergaites maziuke jau paaugo tai noreciau ir as prie juros dviesia su ja pabuti,buvau sventojoje kai laukiausi mazosios tai dabar labai idomu kokios ten kainos nakvynes,zadu vaziuoti liepos pabaigoje ax.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(Rimyte @ 2008 07 07, 15:06)
Vat vat, mes Energetike jau pabuvojom, atvažiavom penktadienį iš ryto, o namo turėjom grįžti rytoj. Bet nebeiškentėm kaimynų keliamo trukšmo ir vakar vakare pargrįžom namo. Mes su mažu vaiku buvom, tai tiesiog pagailo vaiko per tas dvi naktis labai prastai miegojo, nors ir mes patys ne ką geriau. Po to vaikštai dieną kaip zombis, vaikas ištisai ziubia. O su kaimynais susitart be šansų. Visokių mažvaikių privažiavę, gert nemoka, bardakus daro. Tiesa galima sakyt administratorei, kad triukšmauja (ji kviečia policiją), bet tai tada visą naktį ir lakstytum besiskųsdama. Vienintelis to Energetiko pliusas tai, kad jūra arti, o šiaip tai aš pakraupus.
Gaila, kad Vila Inga vietų negavom, per vėlai susisgribom.


Va va užtai mes į tuos namukus ir nevažiuojam, nes ten daug pigiau ir tokiem snargliam pats prieinamiausias kąsnis, kai proto nėr tai ir duodasi paskui prisigėrę apivėmę, užtai mes imam brangesnes vietas bet ramiai gyvenam, aišku kaimynai kažkiek girdisi, bet žmonęs jau suaugę su vaikais atvažiuoja, visi vakarais į kabakus išsilaksto atgeria kiek reikia ir parslenka miegot, dažniausiai 23val visi jau sugulę būna kiemas tuščias
Atsakyti
QUOTE(Varvara_ilgakasė @ 2008 07 06, 20:09)
o Klausyk Bitulka kažin ten į vuršų turbūt dieną užsirepečkot niekas neleidžia  g.gif  g.gif   man čia tokių nesveikų norų kilo
hihihi.gif  hihihi.gif


Zinokis nezinau ar galima mastau.gif ale gal reiks pabandyt pasidomet, gi gal per galva niekas neduos blink.gif hihihi.gif idomus tavo norai cia toki paslaptingi g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitulka: 07 liepos 2008 - 19:54
QUOTE(Rimyte @ 2008 07 07, 15:06)
Vat vat, mes Energetike jau pabuvojom, atvažiavom penktadienį iš ryto, o namo turėjom grįžti rytoj. Bet nebeiškentėm kaimynų keliamo trukšmo ir vakar vakare pargrįžom namo. Mes su mažu vaiku buvom, tai tiesiog pagailo vaiko per tas dvi naktis labai prastai miegojo, nors ir mes patys ne ką geriau. Po to vaikštai dieną kaip zombis, vaikas ištisai ziubia. O su kaimynais susitart be šansų. Visokių mažvaikių privažiavę, gert nemoka, bardakus daro. Tiesa galima sakyt administratorei, kad triukšmauja (ji kviečia policiją), bet tai tada visą naktį ir lakstytum besiskųsdama. Vienintelis to Energetiko pliusas tai, kad jūra arti, o šiaip tai aš pakraupus.
Gaila, kad Vila Inga vietų negavom, per vėlai susisgribom.


Cia dar nieko o mes dvi naktis girdejom tokias orgijas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimyte @ 2008 07 07, 15:06)
Vienintelis to Energetiko pliusas tai, kad jūra arti, o šiaip tai aš pakraupus.
Gaila, kad Vila Inga vietų negavom, per vėlai susisgribom.

Na nežinau g.gif nesutinku schmoll.gif kad kaltas Energetikas kad jo kainos žemesnės(nors nemanau kad jos žemesnės) ar dar kažkas kad būna tokių triukšmingų kaimynų, jų gali pasitaikyt visur ir butą nuomojant, ir namelį gyvenant čia jau tik žmonių kultūra kalta. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidra @ 2008 07 08, 09:06)
Na nežinau  g.gif nesutinku schmoll.gif  kad kaltas Energetikas kad jo kainos žemesnės(nors nemanau kad jos žemesnės) ar dar kažkas kad būna tokių triukšmingų kaimynų, jų gali pasitaikyt visur ir butą nuomojant, ir namelį gyvenant čia jau tik žmonių kultūra kalta.  doh.gif



Kiekviena poilsinė turi savo tam tikrą kontingentą, pvz., pigiuose nameliuose tikrai daug privažiuoja jaunimėlio (pašvęsti, pagerti), nes brangesnių apartamentų jie tiesiog neįperka. Šeimos su mažais vaikais vėlgi, renkasi kitą poilsio kategoriją (butukai su virtuvėlėm, patogumais).
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 07 08, 10:11)
Kiekviena poilsinė turi savo tam tikrą kontingentą, pvz., pigiuose nameliuose tikrai daug privažiuoja jaunimėlio (pašvęsti, pagerti), nes brangesnių apartamentų jie tiesiog neįperka.  Šeimos su mažais vaikais vėlgi, renkasi kitą poilsio kategoriją (butukai su virtuvėlėm, patogumais).

Jeigu kalbant apie Energetiką tai ten įvairaus kontingento žmonės gyvena, pradedant jaunimu ir baigiant garbios senatvės sulaukusiais seneliais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 07 07, 20:51)
Zinokis nezinau ar galima mastau.gif ale gal reiks pabandyt pasidomet, gi gal per galva niekas neduos blink.gif  hihihi.gif  idomus tavo norai cia toki paslaptingi g.gif  mirksiukas.gif


Kažkaip susigalvojau, kad visai fainiai būtų, ale jeigu ten laiptai tie geležiniai skylėti tai čiau mano noram biggrin.gif biggrin.gif aš Akropoly tais skylėtais laiptukais palei aikšteles nenulipu, o eskalatoriais važinėju šalia vidinio šono, MB bandė pajuokaut ir pastūmt arčiau krašto tai gavo smūgį į pilvą kad net žagtelėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Poema @ 2008 07 07, 21:18)
Cia dar nieko o mes dvi naktis girdejom tokias orgijas doh.gif


Nu jo čia irgi baisu, ale reikėjo pasisiūlyt į kompaniją gal būtų tada susigėdę lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(vaidra @ 2008 07 08, 10:33)
Jeigu kalbant apie Energetiką tai ten įvairaus kontingento žmonės gyvena, pradedant jaunimu ir baigiant garbios senatvės sulaukusiais seneliais ax.gif


Senukai iš pensijos brangiau irgi neįperka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Varvara_ilgakasė @ 2008 07 08, 10:54)

Senukai iš pensijos brangiau irgi neįperka  mirksiukas.gif

Įvairių senukų yra rolleyes.gif
Atsakyti