Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: gyd. Gasiūnienė

Na, su sia gydytoja man taip teko susidurti... atsiliepimai - tikrai ne patys geriausi. Is pradziu nuejau del profilaktikos - tai rado cistu, liepe gerti kontraceptikus, nors pries tai jai buvau sakius, kad del onkologijos - man i ta puse net paziuret negalima.. o kai apsilankiau pas kita gydytoja - paneige jos prognozes 100%...
Atsakyti
Sveikos,

pritariu sakanciom, kad si gydytoja saltas ir nejautrus zmogus... esu nescia jau 32-a savaite, pries tai lankiausi pas gydytoja Ruzgaite, bet siai susirgus likau be prieziuros.. Ruzgaites vis nebuvo ir nebuvo, bego savaite po savaites, o mano vieni tyrimai buvo labai blogi, po gydymo pakartotiniai tyrimai buvo tokie pat blogi, nutariau pereiti pas kita gydytoja, nes niekas negalejo pasakyt kada maniske pasveiks, o laukti daresi labai neramu... Na ir ka,- uzejau pas Gasiuniene i kabineta, klausiu,- ar priimsite mane, as kitos daktares, bet noriu skubiai pasikonsultuoti. Tai ji, net nepakausus kas man yra tiesiogine sio zodzio prasme palydejo iki duru...Sako,- registruokites... Na, ka tokiai pasakyti,- talonelis tik po 2-3-savaiciu, per tiek laiko ir numirti galima... Suprantu, kad esant tokiam mediku trukumui, vienam susirgus, kitiems tenka didelis kruvis, betgi elementaru zmogiskuma pademonstruoti galima, visgi zmogaus gyvybe ju rankose... Labai "valdiskas" poziuris, nenoreciau tureti su ja reikalu..
Atsakyti
Sveikos, as ir norejau su ja tartis del gimdymo, doh.gif
kai buvo 6 sav, man labai pradejo spazmuoti pilva, kieteti, lyg pasirode kraujo.
As paskambinau sitai gydytojai ,pasakiau esama situacija , o ji man nieko cia tokio viskas gerai, ateikit pirmadieni, o buvo penktadienis. Jos atsakymas, kad viskas ok man nepatiko, del sventos ramybes nuvaziavau i mazyli, o ten mate pagulde, pragulejau savaite, sake, kad grese pries laikinis doh.gif
vat ir pasitikek tokiom gydytojom doh.gif doh.gif
beje ji dar dirba siaures seimos klinikoje, bei laso gatveje, salia kliniku, neuzsiraukite 4u.gif
Atsakyti
Grubi, nemiela, neprofesionali, atstumianti. Tik tiek apie ja galiu pasakyt. daugiau ne uz ka pas ja kojos nekelsiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeLady: 27 sausio 2008 - 22:43
Cia kalbat apie Ausra Gasiuniene? Ji dabar dirba KGN Traku gatvej, daro echoskopijas. Nors as ne nestuke.gif ir ejau tik profilaktines echoskopijos, bet man ji gero ispudzio nepaliko, grubi tokia, nelabai maloni...
Atsakyti
sveikos,

teko ir man apsilankytis pas sia gydytoja. ji konsultuoja laso klinikoje priesais KMUK'a... pries sventes suskaudo mazaji dubeni (neesu nescia) paziurejo ji mane, rado cista mazdaug 5 cm. labai susipergyvenau sad.gif nuejau pas savo gydytoja, ji visaip apziurejo - nieko nerado... na tai galima plikti atvira klausima ar ji cista su slapimo pusle sumaise, ar cista sporgo (bet velgi ultragarsas rodytu skyscius )... nepatiko man ji schmoll.gif
Atsakyti
Lankausi pas ja jau ketvirtus metus, man ji liuks, dalykiska, konkreti. Man tokie gydytojai patinka, ateini susitvarkai ir iseini, nereikia kalbu varineti apie uki ir bites, cia manau labai individualu, kiekvienos moters reikalavimai skirtingi, man ji liuks, net nesiruosiu i kitas kreiptis.
Atsakyti
QUOTE(Cido @ 2008 06 05, 16:23)
vizitas pas ginekologę užtruko 15 min su viskuo, netgi echoskopija unsure.gif
Ar visuomet jis būna toks trumpas?



pas mane vizitai pas ja trunka 10 min kazkur. Eiles didziules ir pravaro dorai neapziurejus. Ir isvis jos snukis koks, negaliu man nervai nelaiko kalbant apie sia gydytoja. jei ja tokia galima vadinti. Tik lysio ir laukia, o gavus jauciu kaip padlaize elgias.
Sory uz zodzius, bet negaliu kitaip. Patariu vengti jos.
Atsakyti
QUOTE(alkaponė @ 2009 01 06, 15:57)
pas mane vizitai pas ja trunka 10 min kazkur. Eiles didziules ir pravaro dorai neapziurejus. Ir isvis jos snukis koks, negaliu man nervai nelaiko kalbant apie sia gydytoja. jei ja tokia galima vadinti. Tik lysio ir laukia, o gavus jauciu kaip padlaize elgias.
Sory uz zodzius, bet negaliu kitaip. Patariu vengti jos.

Ji taip pat dirba ir Siaures seimos klinikoje, per klaida mane pas ja uzrase, daugiau gyvenime neisiu, neverta gydytojos vardo doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mes planavome leliuka ir kai jau supratau kad esu nescia nusprendziau nueiti pas gydytoja kad patvirtintu. Nuejus i siaures klinika man isvardino keturias pavardes kurios man nieko nesake taigi paprasiau kad uzrasytu pas ta kuri gali greiciausiai priimti ir papuoliau pas gasiuniene. Atejus ji paklause kuo skundziuosi kai pasakiau kad noriu suzinot ar nescia padare vidini echoskopa kuris buvo mokamas 50 lt ir jei norejau foto dar 10 lt bet manau cia visur panasios kainos. Seip pasirode normali negrubi, pasidomejo ar geraii jauciuosi, tik nelabai patiko kad neliepe gert folijos net nepasake kiek man savaiciu tik paake kad niestumas mazas ir liepe ateit po menesio pas sesute pasidaryt tyrimus ir po savaiteles pas ja tada jau bus tyrimai visi pas ja ir ziures, bet pasiskaicius visus atsiliepimus manau kad nebeeisiu as pas ja. Seip gera daktaryte Ruzgaite thumbup.gif bet deja ji pati mazyli turi ir neaisku kada grys i darbuka.
Atsakyti
Mano mamai ji darė gimdos kaklelio operaciją, tai kiti gydytojai sakė, kad operuota labai gerai, susiūta nepriekaištingai. Tiesa, pinigėlius ir nemažus ši gyd. mėgsta ax.gif Kaip ginekologė ji šiaip sau, taigi išvada, kad galėčiau ją rekomenduoti tik operacijoms, nes ne vien tik mano mamai ją darė, pažįstu ir kitų moterų, kurios patenkintos po operacijos. Domėjausi, nes man pačiai gresia tokia chirurginė intervencija sad.gif
Atsakyti
Kaip apsidziaugiau,kad radau kur dirba Gasiuniene! bigsmile.gif .Turejau persileidima ir gan komplikuota,po to buvo neaisku ar galesiu vel pastoti.Ji rupinosi manim dar puse metu,gavau tokius vaistus,kuriu musu vaistinese nera pirkt.Buvau pametusi viena vaistu plokstele,tai apvaziavau nemazai vaistiniu,jie kompiuteriuose tuos vaistus turi,o pardavime ne.Ji idealiai mane sutvarke.Aisku,man tai kainavo,bet ja tikrai buvau patenkinta.
Atsakyti