Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursai

QUOTE(Lera @ 2009 12 24, 13:29)
Ten bus keturios plytos raudonos , namo statybos pradžiai taip sakant biggrin.gif
Tarp kitko viena plyta sveria apie 3kg,taigi ten greiciausiai tik puse plytos lotuliukas.gif ir muro stikline biggrin.gif
Atsakyti
tai ten netikros , plastmasines biggrin.gif
Atsakyti
Nu atnesiau musu begemota berniuka thumbup.gif bet man atrodo ne kalbantis,nes nera jokiu migtuku ax.gif
ir saldainiu visus po 2 pakuotes thumbup.gif
user posted image
Aciu remejams 4u.gif newyear.gif
Atsakyti
O mes iš taletų konkurso nieko negavom, nors pranešė kad laimėjom ir turėtume gauti prizų cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2009 12 26, 12:16)
O mes iš taletų konkurso nieko negavom, nors pranešė kad laimėjom ir turėtume gauti prizų  cray.gif
console.gif Gal jau pirmadieni gausite,nenusiminkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 12 24, 16:05)
Nu atnesiau musu begemota berniuka thumbup.gif bet man atrodo ne kalbantis,nes nera jokiu migtuku ax.gif
ir saldainiu visus po 2 pakuotes thumbup.gif


ant rankyciu delniuku nera mygtuku?
nes mes 13 buvom - musu kalbantis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 12 26, 17:51)
ant rankyciu delniuku nera mygtuku?
nes mes 13 buvom - musu kalbantis  thumbup.gif
ne nera verysad.gif jie matyt visi skirtingi bigsmile.gif
Atsakyti
ei hebrytė taip nesąžininga , o kur mūsų dovanos? blink.gif


VI-VA-VI negalima parašė reklamuot kita svetaine ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 28 gruodžio 2009 - 14:48
QUOTE(Lera @ 2009 12 28, 15:47)
ei hebrytė taip nesąžininga  , o kur mūsų dovanos?  blink.gif

Tu čia ne apie begemotinį konkursiuką nia? Begemotukinis anksčiau baigės (11.22), tai turbūt ir su tuo iš kurio prizų lauki gali būt panašiai. Maišo kantrybės. Vis tiek sulauksi. biggrin.gif
Atsakyti
aš apie ta kur pietus vaikams biggrin.gif blimba senis sau maišą pasieme tai man ir neliko doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 28, 15:40)
aš apie ta kur pietus vaikams biggrin.gif blimba senis sau maišą pasieme tai man ir neliko doh.gif biggrin.gif
Liko liko dar tau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2009 12 26, 12:16)
O mes iš taletų konkurso nieko negavom, nors pranešė kad laimėjom ir turėtume gauti prizų  cray.gif


clap.gif clap.gif clap.gif Pagaliau pagaliau!!!! Ir į mūsų kiemą atėjo šventė!!! Laimės pilnos kelnės clap.gif clap.gif clap.gif Diiidddžiūūūlę dėžę parsivežėm iš pašto blink.gif Ir štai ką joje radome:
user posted image

O ta begemotė tai nereali wub.gif wub.gif wub.gif Įrašėm dainelę ir dabar dainuoja lietuviškus du gaidelius lotuliukas.gif
Super super duper thumbup.gif
Tik gaila kad sesės neturim. Bet praeis begemotukė fėja ir mano bernužėliui thumbup.gif
Atsakyti