Įkraunama...
Įkraunama...

Turkų kalbos kursai <ČIA>

na, ar yra dar besimokanciu....? unsure.gif
as kaip tik uzsidegiau siomis dienomis... biggrin.gif Mokausi dabarties laikus biggrin.gif
Atsakyti




QUOTE(Chr. @ 2010 01 05, 18:01)
na, ar yra dar besimokanciu....? unsure.gif
as kaip tik uzsidegiau siomis dienomis... biggrin.gif Mokausi dabarties laikus biggrin.gif


Kas paskatino uzsidegti? As tai vis planuoju atnaujinti tas jau siokias ismokatas zinias..., bet vis atideliojau, na jeigu jau pasibaige svenciu maratonas gal ir atsiras daugiau to laiko smile.gif ax.gif
Atsakyti


QUOTE(Jussy @ 2010 01 06, 11:28)
Kas paskatino uzsidegti? As tai vis planuoju atnaujinti tas jau siokias ismokatas zinias..., bet vis atideliojau, na jeigu jau pasibaige svenciu maratonas gal ir atsiras daugiau to laiko smile.gif ax.gif


ai, as visada kalbom uzsidegus... tik karts nuo karto "persimetu" nuo vienos ant kitos biggrin.gif
Seip, man atrodo sunkiausia yra prisiverst pradet mokytis, bet kai pradedi buna smagu....smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chr.: 06 sausio 2010 - 11:51
na.. nejaugi nesimokot nieks jau...? biggrin.gif
nusibodo man jau tema kilnot biggrin.gif
Atsakyti
jau ismokau biggrin.gif na is tiesu vis dar mokausi, bet jau kalbuosi smile.gif kap ismokau? Ir kursai ir knygos ir savarankiskas mokymasis ir TV ir bendravimas, kitokiu receptu nera...
Atsakyti
VU siais metais neorganizuoja Turkologijos studiju... verkiam sad.gif
Atsakyti
Ryt lekiu keliom dienom i İstanbul'a gal vel ateis su ta kelione ir upas mokintis smile.gif

Nes kolkas, ka besimokinau atrodo kazkur gylei uzkrite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2010 02 11, 20:44)
VU siais metais neorganizuoja Turkologijos studiju... verkiam sad.gif


kiek zinau, kiekviena semestra organizuoja vakarinius turku k. kursus:
http://www.flf.vu.lt/index.php?id=213
ax.gif
Atsakyti
ar čia yra gyvų?
Chr.? vis dar mokais?
Atsakyti
QUOTE(yagmur @ 2010 03 20, 23:58)
ar čia yra gyvų?
Chr.? vis dar mokais?

mokaus mokaus smile.gif
Atsakyti
oo, kaip smagu smile.gif
turbūt daug išmokai per tą laiką.

perverčiau temą, radau gerų nuorodų;
norėjau paklausti - o turi kažkokią sistemą mokymuisi?
tikriausiai iš šių nuorodų ir mokaisi.

aš šiuo metu galiu susišnekėti paprastom temom, primityviais sakinukais, mokėdama du laikus biggrin.gif , bet viso to išmokau tiesiog per laiką bendraudama su savo draugais turkais ir paisklausdama šio bei to smile.gif norėtųsi rimčiau.

tai gal čia keistas/juokingas klausimas, bet - kaip tu mokaisi?
prisidėčiau smile.gif
Atsakyti
Ne, jokios ypatingos sistemos neturiu.
Kadangi dabar laikus mokaus, tai tiesiog prisirasau daug veiksmazodziu ir asmenuoju.. paskui internete pasitikrinu smile.gif
Taip pat viena turke mergina man padeda truputi... smile.gif zodzius jei reik isvercia, gramatika paaiskina ..
Dabar tai gan letai visas mokslas eina, nelabai laiko yra, bet vasara daugiau pasedesiu smile.gif
Atsakyti