Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdimojo nervo uždegimas

QUOTE(nikitak @ 2011 06 14, 13:59)
Sveikos, vakar matyt perpūtė, o šiandien nuo pačio ryto skauda deš. pusės sėdynę ir skausmas plinta į kojos apačią - skaudu judėti, sėdėti, sudėtinga maitinti kūdikį, net gi ir gulėti, maudžia, negaliu lovoje apsiversti- panašu kad man ūmus sėdimojo nervo uždegimas, taip man atsitiko  pirmą kartą gyvenime. Nežinau kaip efektyviai gydytis, nes maitinu lelių, vaistų gerti negaliu...
Gal galite, ką nors patarti šiuo klausimu iš savo patirties... smile.gif  Per kiek laiko turėtų man palengvėti?
Iš anksto ačiū....



Man buvo panašiai 2 savaitės po gimdymo - iš niekur. Tepiau menovazinu - maitinant daktarai jį leidžia. Praėjo negreit, po kokių 3 savaičių.
Atsakyti
Mano vyrui po nedideles traumos pries kokius 5 metus buvo sedimojo nervo uzdegimas, taip skaudejo kad negalejo nakti net zodzio pratart. Dabar vel uzpuole, bet mes ne LT, Varotjam diklofenaka ir kazkoki raminamaji. Ar yra kitu budu priemoniu kaip padet? Raitosi nuo skausmo jau trecia para, negereja, daktarai tolygus nuliui.
Atsakyti
as visa vasara vargau su situo uzdegimu doh.gif
dabar pasalus uzpakali vel atsinaujino ana savaite, bet nieko, iskart susileidau ampule diklofenako ir geriu neurorubine
dar butu super masaziuko gauti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 21 spalio 2012 - 20:36
Sėdmeninio nervo uždegimas nuo peršalimo negali būti. Jis išsivysto mechaniškai sudirginus.Dažniausiai tai būna tarpslankstelinių diskų pakitimai,išvaržos,kuomet yra dirginamos nervo šaknelės. Šiuo metu aš taip pat turiu šį uždegimas,kuris išsivystė nuo blogai atliktos injekcijos į raumenis.
Atsakyti
Jau kuris laikas skauda dešnės pusės sėdmenį. Skausmas atsiranda dažniausiai einant, dedant žingsnį staigiai diegią lyg adatą kas suvarytų, net sulinkstu... Pasakiau daktarui, nusiuntė klubų rentgenui. Atsakymai geri, nieko nesimato. Sakė turbūt stuburas, liepė daryti spec. mankštas. Darau, bet toks jausmas kad man blogėja, skausmas vis dažnesnis, net gulint ant nurgaros, jei noriu pasiekti tel nuo palangės (virš galvos) taip suduria, kad klykt norisi... Ar kam yra taip buve, ar gali būti sėdimojo nervo uždegimas. Skauda giliai sėdmenį link uodegikaulio ir eina žemyn. Merginos gal kas susidūrėt?
Atsakyti
QUOTE(audrutee007 @ 2015 04 13, 19:35)
Jau kuris laikas skauda dešnės pusės sėdmenį. Skausmas atsiranda dažniausiai einant, dedant žingsnį staigiai diegią lyg adatą kas suvarytų, net sulinkstu... Pasakiau daktarui, nusiuntė klubų rentgenui. Atsakymai geri, nieko nesimato. Sakė turbūt stuburas, liepė daryti spec. mankštas. Darau, bet toks jausmas kad man blogėja, skausmas vis dažnesnis, net gulint ant nurgaros, jei noriu pasiekti tel nuo palangės (virš galvos) taip suduria, kad klykt norisi... Ar kam yra taip buve, ar gali būti sėdimojo nervo uždegimas. Skauda giliai sėdmenį link uodegikaulio ir eina žemyn. Merginos gal kas susidūrėt?


Tai manau tas pats, ką viršuje moterys rašo. Perskaitykite arba sakykite gyd, savo spėjimą. Man irgi toks skausmas, bet manau dėl sėdėjimo visą dieną ir nugaros raumenys netreniruoti. Bandysiu diklofenako tepalu tepti, jei nepadės teks gerti.
Atsakyti

Labas. Mano vyrui tas pats. Einant dideliais žingsniais nudiegė kaip elektra skausminga į dešinę sėdmens bulką. Ir jau 4 mėn nepraeina, nors daro tempimo pratimus, pats pasimasažuoja ir šaldo tą vietą su kompresu. Diclac tabletės kažkiek nuimė bet kaskart vėl atsikartoja .. tik netaip žingsnį padeda ir skauda. Dar naktimis jam pulsuoja į tą sėdmenį tai sunku net miegot. Nebežinau kaip jam bepadėti nes esame uk, o ten daktarai amžinai nieko neranda .

Atsakyti
QUOTE(Rasmike @ 2017 02 07, 16:19)
<p>Labas. Mano vyrui tas pats. Einant dideliais žingsniais nudiegė kaip elektra skausminga į dešinę sėdmens bulką. Ir jau 4 mėn nepraeina, nors daro tempimo pratimus, pats pasimasažuoja ir šaldo tą vietą su kompresu. Diclac tabletės kažkiek nuimė bet kaskart vėl atsikartoja .. tik netaip žingsnį padeda ir skauda. Dar naktimis jam pulsuoja į tą sėdmenį tai sunku net miegot. Nebežinau kaip jam bepadėti nes esame uk, o ten daktarai amžinai nieko neranda .</p>


Rasmike, nuo stuburo nervai eina per sėdynę, koją žemyn. Reikia stiprinti stuburo įstrižuosius raumenis. O šiaip kuksando užsiimkite, tai jogos rūšis (ir taichi, ir cigunas) tinka, svarbu, kad pradėjus vadovautis tais pratimais kūnas visas atstato savo energiją. Šioje mankštoje svarbu išmokti kvėpuoti, nusiteikti mankštai, na daug tokių detalių susideda. http://www.delfi.lt/...s.d?id=73636814 čia meistas iš Korėjos pasakoja. Youtobe daug yra pamokų, bet svarbiausia kantrybė ir nusiteikimas.
Atsakyti
Pratimas sėdimajam nervui atlaisvinti
Papildyta:
Skausmo pašalinimas per 2 minutes

Kiti pratimai
Atsakyti
QUOTE(Roja @ 2017 02 09, 14:10)


Ačiū Jums. Radau ir dar įvairių pratimų, tik kad susilenkti galėčiau kaip tie treniruoti žmogeliai smile.gif) Tokius pratimus ir darau, tik reikia pastoviai juos atlikti ir atsistato. Sėkmės ir kitoms/kitiems
Atsakyti
http://www.spine-hea...-syndrome-video geras puslapis,ir paieskokite rasite pratimuku siame psl.man padejo linkiu ir jums pasveikti
Atsakyti
QUOTE(AsEsu @ 2017 01 11, 23:18)
Tai manau tas pats, ką viršuje moterys rašo. Perskaitykite arba sakykite gyd, savo spėjimą.  Man irgi toks skausmas, bet manau dėl sėdėjimo visą dieną ir nugaros raumenys netreniruoti. Bandysiu diklofenako tepalu  tepti, jei nepadės teks gerti.

Yra žvakutės, daug geriau nei gerti.
Atsakyti