Įkraunama...
Įkraunama...

Stoglangiai

o stogo nuolydis nera skaiciuojamas vedant vertikaliai asi ant stogo virsunes ir imant laipsni nuo tos asies zemyn?
tada gautusi ,kad kuo maziau laipsniu , tuo stogas zemesnis....

ir 45 laipsniai visai nera nuozulnus. Verciau normalus, o vat kokie 25 laipsniai tai jau namas be mansardos, nuozulniu stogu....
Atsakyti
Pasirodo % doh.gif blush2.gif Pasižiūrėjau į projektą, tai parašyta 29,4%. Tikriausiai tai pakankamai, kad stoglangį įrengti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artlt: 20 birželio 2005 - 07:00
As irgi noriu stoglangio. Ir dar miegamajame, virs lovos. g.gif
Bet kazkaip suabejojau...
Na dar tas garsas lietui lyjant, gal kaip nors iprasciau. Bet vat su tuo lasejimu tai manau ne kas butu jei ant galvos lytu doh.gif Bet gal tai mitas.
Ar yra kas susidure su tokia problema, ar lasa????
Gal tai tik reti meistru / langu brokai?
Atsakyti
QUOTE(Romeo @ 2005 06 22, 09:54)
As irgi noriu stoglangio. Ir dar miegamajame, virs lovos.  g.gif
Bet kazkaip suabejojau...
Na dar tas garsas lietui lyjant, gal kaip nors iprasciau. Bet vat su tuo lasejimu tai manau ne kas butu jei ant galvos lytu doh.gif  Bet gal tai mitas.
Ar yra  kas susidure su tokia problema, ar lasa????
Gal tai tik reti meistru / langu brokai?

Man irgi patinka stoglangiai, drinks_cheers.gif ir norėčiau jų savo name turėti, bet labiausiai bijau kad jie varvės g.gif
Atsakyti
Stoglangiu savininkes - pasipasakokit. Koie + ir -. Ar susiduret su gamintoju/statybininku broku?
Atsakyti
nejaugi nei viena nepastebėjote jokių trūkumų g.gif tai gal ir man susidėti,jei niekam nevarva
Atsakyti
QUOTE(naminukas @ 2005 09 07, 07:27)
nejaugi nei viena nepastebėjote jokių trūkumų g.gif tai gal ir man susidėti,jei niekam nevarva



jau 5 metus gyvenam,tai niekas neleidzia.stoglangiai duoda jaukuma ir zinoma puosia namo stoga 4u.gif esam patenkinti.varveti neturi,nebent blogi meisrai sudetu tada jau tikrai bedos turetumet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmike: 11 rugsėjo 2005 - 23:14
QUOTE(vilmike @ 2005 09 12, 00:14)
jau 5 metus gyvenam,tai niekas neleidzia.stoglangiai duoda jaukuma ir zinoma puosia namo stoga 4u.gif esam patenkinti.varveti neturi,nebent blogi meisrai sudetu tada jau tikrai bedos turetumet...

O kaip dėl triukšmo? pas mus iš viso 9 stoglangiai bus doh.gif doh.gif . Nu tada visas stogas barškės blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2005 09 12, 15:00)
O kaip dėl triukšmo? pas mus iš viso 9 stoglangiai bus  doh.gif  doh.gif . Nu tada visas stogas barškės  blink.gif  blink.gif  blink.gif


na cia tikrai nemazai doh.gif .jokio triuksmo nesigirdi,tik kai lyja barbena i langus.dar butina deti roletus ar zaliuzikes,nes vasara ziauriai kaitina. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmike: 12 rugsėjo 2005 - 16:08
QUOTE(vilmike @ 2005 09 12, 17:07)
na cia tikrai nemazai doh.gif .jokio triuksmo nesigirdi,tik kai lyja barbena i langus.dar butina deti roletus ar zaliuzikes,nes vasara ziauriai kaitina. smile.gif

Ačiū , o švieslangių tikrai nemažai, nes visas antars aukštas mansardos pas mus rolleyes.gif . Dėl roletų tai be abejo, kad reiks dėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naminukas @ 2005 09 07, 08:27)
nejaugi nei viena nepastebėjote jokių trūkumų g.gif tai gal ir man susidėti,jei niekam nevarva


Gyvenam jau kelinti metai su stoglangiais ir apie joki varvejima nera net kalbos (pradzioj net nesupratau, galvojau, kad kalbat visos apie kazkoki varvejima i isore tongue.gif ).
Jei paliksit atidaryta, ir lis lietus, va tada tai varves, o siaip negirdejau net tokiu dalyku, nei pas mus nei pas pazystamus toooookiu bedu tikrai nebuvo blink.gif . Cia taip pat butu, jei per jusu naujus langus vejas pustu.

Del lietaus, dabar paskaicius galvoju.....kaip ir turetu girdetis, bet kai ne miegamajam negaliu nieko tuo klausimu pasakyt.......i palanges lietui lyjant man atrodo garsiau lietus barbena, nei i stiklo paketa g.gif

Niekada neteko valyt sniego nuo stoglangiu.....net mintis tokia nebuvo sovus.

Tik va nesiulyciau stoglangio det i drabuzine (viena ten turim), tai teko det saulei nelaidzius roletus, kad neusblukintu saulute rubu.

Man stoglangiai grazu ir is isores, ir is vidaus......vienas is minusu manau, tai kad del grozio juos det yra truputi brangoga. Tiesa nenoreciau kambario kur nebutu jokiu langu, tik stoglangis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Turim keturis stoglangius jau 5 metai: niekas nevarva ir nevarvėjo (nebent laikytumėt atidarytus per lietų mirksiukas.gif ), nerasoja ir barška ne daugiau nei pats stogas, sniegas laikėsi tik vienu metu, kai laabai snigo ir tik šiaurinėje pusėje. Pas mus Fakro langai, nes Velux minusas - rankena viršuje, o ne apačioje. Tai normalaus ūgio žmogui gana problematiška būtų tą rankeną viršuje pasiekti. O naudotis visokiomis ten lazdomis irgi nėra patogu. Nežinau, gal dabar jau ir Velux gamina su rankena apačioje.
Minusas, kurį pastebėjau (nors vyras sako, kad to nejaučia): pas mus miegamajame viena lovos pusė yra po stoglangiu, tai jei labai šalta žiema, kai guli jaučiasi, kad lyg vėsiau toj pusėj. Bet turiu pasakyti, kad esu baisi "šaltmira", tai gal čia tik man taip atrodo blush2.gif
Šiaip svarbu susirasti gerus meistrus ir neapsigauti renkantis lango dydį mirksiukas.gif
Atsakyti