Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlių vežimėlis

va dabar yra uz super kaina toks komlp kai pamaciau nepatikejau savo akim nuo 30 svar nukainuota iki 6 svar bigsmile.gif
user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
QUOTE(tutifruti @ 2008 01 09, 12:08)
va dabar yra uz super kaina toks komlp kai pamaciau nepatikejau savo akim nuo 30 svar nukainuota iki 6 svar bigsmile.gif
user posted image]My Webpage[/URL]

Aciu. Pries keleta dienu jau usisakiau sita. Tik tada buvo uz 12 svaru, ai-ai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jelenka: 09 sausio 2008 - 11:11
QUOTE(tutifruti @ 2008 01 09, 11:08)
va dabar yra uz super kaina toks komlp kai pamaciau nepatikejau savo akim nuo 30 svar nukainuota iki 6 svar bigsmile.gif
user posted image]My Webpage[/URL]

o kur jus cia radot toki g.gif ir as noreciau
Atsakyti
QUOTE(tutifruti @ 2008 01 09, 11:08)
va dabar yra uz super kaina toks komlp kai pamaciau nepatikejau savo akim nuo 30 svar nukainuota iki 6 svar bigsmile.gif

Nu neblogas komplekčiukas g.gif thumbup.gif
Atsakyti
as jau ebay irgi dairausi, mazylei leles vezioti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2007 05 11, 17:04)
mes pirkom Žaislų planetoje mokėjom 49lt,super vežimnėlis
Toys market"e kainos nuo 27 lt

va toks mūsų
user posted image

Sveikutes smile.gif Fainas,manau brangaus net nereikia,o kitus priedus galima per kitas sventes padovanoti.mes toki pati vezimuka gavome per krikstynas.10,5men.Ispradziu kol nevaiksciojo jis jos nedomino.Bet,kai pradejo 11men.vaikscioti.ji retkarciais pastumdydavo,Po keliu dienu atejo 5m,mergyte pradejo zaisti su jos lele ir deti i ta vezimuka lele ir vezioti.nuo tos dienos mano dukryte bando lele aprengti,aisku jai nesigauna,nebent numauna lelei-kelnes,pati ciut paeina,o lele nesa i vezima,deda lele ir veza,duoda is savo buteliuko atsigerti,net juokas man su vyru ima,kaip tokia maza,o moka pamegdzioti viresne mergaite(gal cia motiniski jausmai zaidzia,mergaitems)Tai manoji nuo 11men.pradejo su lele kalbeti ir vezimuku naudotis.Bet cia manau,kad kiekviena vaika skirtingi dalykai domina.Esu pastebejusi,kad po viresniu vaiku apsilankymo pas mus namuose,ji pradeda juos megdzioti.Tampyti tuos zaislus,kalbetis savo kalba...
Atsakyti
tutifruti, o kur cia toki rinkini uzisisakinejate?
Atsakyti
kazkip noreciau patarimo, nes noriu padovanot mazei vezima lelytei dovanu, o kaip zinom dalykas nepigus tongue.gif

Ziurejau baby borno trirati vezima, ale uzrode man viena mamyte tongue.gif X landeri
user posted image

Gal kas turit, patarkit, pasidalinkit mintimis biggrin.gif
Atsakyti
Gražus thumbup.gif
Atsakyti
Dekui Kokere lotuliukas.gif

man idomu gal dar yra pasiuloj kokie nors vezimai, as be siu dvieju (gaila BB foto neturiu) nelabai zinau kas yra prekyboj ax.gif

o man noretusi atsparesnio, visgi po miskus vaikstom tongue.gif
Atsakyti
Bent iš foto matosi, kad tvirtas
Šiaip Lt tik tokius matau
http://www.etoys.lt/...bb-3-ratai.html
http://www.etoys.lt/...cc-3-ratai.html
Atsakyti
As pirkau saviskei gulinti is Hobby Hall. Jis tikrai tvirtas ir geras. O kainavo tik 100 lt 4u.gif
Atsakyti