Įkraunama...
Įkraunama...

Na,pasvajokime...Norite būti neištikima?

Žinau,panaši tama jau buvo,bet čia laukiu tik tų,kurios TO nori,o ne tų,kurios pareiškia:"ne,aš to niekada nedariau ir nedarysiu schmoll.gif ".Žinau,kad tokių yra dauguma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fashionest: 09 liepos 2008 - 17:59
laukiate pamokos? pati nesumastote kaip tai padaryti?
Atsakyti
O aš tai jau esu dariusi.Daug kartų.Nesmerkit prašau,bet nejaučiu tos sąžinės graužaties,nes NEMYLIU savo vyrelio.Žinot kdėl?Ogi todėl,nes jis perdaug konservatyvus ir nebenori jokių naujovių lovoje.Nesąmonė manau.Juk vienaip ar kitaip,vistiek esame nuogi biggrin.gif .Na žinoma,ne tik todėl.Jo aš tiesiog nebemyliu.Mūsų įsitikinimai visiškai skirtingi.Jis-pasyvus,nuobodus,tingus.Aš-aktyvi,nemėgstu tiesiog sėdėti vietoje.Gal dėl to ir ėmiau ieškoti nuotykių ax.gif .Su savo meilužiu esu pusantrų metų pažystama.Jis ilgą laiką nežinojo,jog esu ištekėjusi,manė,kad turiu tik vaikiuką iš buvusios santuokos.Taip jam pasakiau.Na o dabar jis viską žino.Mudu-puiki pora.Tik nežinau kaip bus vėliau su mumis.Laikas parodys...
Atsakyti
QUOTE(Fashionest @ 2008 07 09, 18:59)
laukiu tik tų,kurios TO nori



Aš suprantu kaip sunku surinkt tas 100 žinučių. Bet gal rasit kokią užkabinančią sritį? valgių gaminimą, gyvūnų priežiūrą, sielos šnabždesius...Automobilius.....

Jums pavyks.
Atsakyti
QUOTE(Fashionest @ 2008 07 09, 19:07)
O aš tai jau esu dariusi.Daug kartų.Nesmerkit prašau,bet nejaučiu tos sąžinės graužaties,nes NEMYLIU savo vyrelio.Žinot kdėl?Ogi todėl,nes jis perdaug konservatyvus ir nebenori jokių naujovių lovoje.Nesąmonė manau.Juk vienaip ar kitaip,vistiek esame nuogi biggrin.gif .Na žinoma,ne tik todėl.Jo aš tiesiog nebemyliu.Mūsų įsitikinimai visiškai skirtingi.Jis-pasyvus,nuobodus,tingus.Aš-aktyvi,nemėgstu tiesiog sėdėti vietoje.Gal dėl to ir ėmiau ieškoti nuotykių ax.gif .Su savo meilužiu esu pusantrų metų pažystama.Jis ilgą laiką nežinojo,jog esu ištekėjusi,manė,kad turiu tik vaikiuką iš buvusios santuokos.Taip jam pasakiau.Na o dabar jis viską žino.Mudu-puiki pora.Tik nežinau kaip bus vėliau su mumis.Laikas parodys...



atleiskit cia norejot pasigirti savo zygdarbiais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2008 07 09, 20:27)
Aš suprantu kaip sunku surinkt tas 100 žinučių. Bet gal rasit kokią užkabinančią sritį? valgių gaminimą, gyvūnų priežiūrą, sielos šnabždesius...Automobilius.....

Jums pavyks.



Kazkoks nesusipratimas cia ziuriu smile.gif Davatku susirinkimas ar kaip? Zmogui klausimas iskilo, iskart puola, kita pasiguode - vel puola, dar kita pasidziauge - vel puola. Gal jus eikit pasidulkinkit gerai su savo vyrais - ramesnes busit, nepulsit ant kitu, jei neturesit ka i tema passakyt - kvailai nekomentuosit smile.gif Na, kitas reikalas, jei jusu amzinai uzsieme savo reikalais arba ant sofos knarkiantys vyreliai nesugeba jusus gerai pamylet. Tai ir nepavydekit toms, kurios gali susirast kas tai padaro. Arba dar geriau, isjudina ir jusus vyrukus.
Pacios eikit i tas gyvuneliu ir naminiu augaleliu temas....
Fashionest, nesiparink tik del komentaru - sveikai mastanciu moteru cia labai mazai. dauguma del savo nevykusiu vyreliu (arba nevykusiu savo bandymu tuos vyrus sulaikyti) verkiancios bobeles smile.gif
Oi, galit dabar keikti mane ir komentuoti - prie manes nelimpa jokie prakeisksmai smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif tongue.gif tongue.gif

O tema superine!! Tik nedaug kas prisipazins, kad svajoja, kaip isvaizdus vyriskis jas prirems prie sienos, ir isdulkins tongue.gif tongue.gif tongue.gif
mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif



Tiesa, pamirsau paklaust - o kam tos 100 zinuciu reikalingos? Uz jas ka poto maximos lipdukus duoda, kad keptuve nesvylancia pasiimtumet smile.gif g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blatt: 09 liepos 2008 - 19:25
QUOTE(Blatt @ 2008 07 09, 20:22)
O tema superine!! Tik nedaug kas prisipazins, kad svajoja, kaip isvaizdus vyriskis jas prirems prie sienos, ir isdulkins  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif 

ir kame prikolas.....teketi reikia uzh vyro kuris yra tau ishvaizdus ir superinis ir remia tegul kap reikalas...ir svatoji nereikes ir net kalbetis.
briedas kazkoks.
Gerb autore. jus norite patarimo kaip tai daryti? o ka jau fantazija su meisuzhiu irgi ishgaravo? kame raikalas?
Atsakyti
QUOTE(Blatt @ 2008 07 09, 20:22)

O tema superine!! Tik nedaug kas prisipazins, kad svajoja, kaip isvaizdus vyriskis jas prirems prie sienos, ir isdulkins  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif 
mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Tiesa, pamirsau paklaust - o kam tos 100 zinuciu reikalingos? Uz jas ka poto maximos lipdukus duoda, kad keptuve nesvylancia pasiimtumet smile.gif  g.gif


Na ką Jūs. Klystat. Aš prisipažįstu. Svajoju ir apie sieną ir išdulkinimą, ir jauną raumeningą saulės nugarintą jauno pacano kūną, pjaunantį man žolę, ir masažą... Ir svajoju kokiam kaimiečiui girioj miestą aprodyt ant galinės mašinos sėdynės....

Bet. Supraskit gi pagaliau. net jei to norit ne su savu vyru nebūtina eit į "kai įsimaišo trečias" ir fantazuot. Yra toksai skyrelis. Už miegamojo durų... Vat jame ir galima ne tik fantazuoti, bet ir medicininiais terminais papasakoti... pasikonsultuoti. ne davatkos mes... Tiesiog forumo taisykles labiau išmanom. ir sprendžiam....


100 žinučių. reikalingos kad patektumėt "už miegamojo durų" bet jei jums labaiu reikia petelnės.... Duokit savo niką... Aš ir tas žinutes Jums surinksiu, ir lipdukų nuo Maximos atnešiu.
Atsakyti
Pries vestuves dauguma ir prie sienos remdavo ir lifte dulkindavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2008 07 09, 20:55)
100 žinučių. reikalingos kad patektumėt "už miegamojo durų"

100 zinuchiu kur? temoje bendrai ar savo ar kaip? ir ka su jom?
p.s. petelnes nedomina tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2008 07 09, 21:55)
Na ką Jūs. Klystat. Aš prisipažįstu. Svajoju ir apie sieną ir išdulkinimą, ir jauną raumeningą saulės nugarintą jauno pacano kūną, pjaunantį man žolę, ir masažą... Ir svajoju kokiam kaimiečiui girioj miestą aprodyt ant galinės mašinos sėdynės....

Bet. Supraskit gi pagaliau. net jei to norit ne su savu vyru nebūtina eit į "kai įsimaišo trečias" ir fantazuot. Yra toksai skyrelis. Už miegamojo durų... Vat jame ir galima ne tik fantazuoti, bet ir medicininiais terminais papasakoti... pasikonsultuoti. ne davatkos mes... Tiesiog forumo taisykles labiau išmanom. ir sprendžiam....
100 žinučių. reikalingos kad patektumėt "už miegamojo durų" bet jei jums labaiu reikia petelnės.... Duokit savo niką... Aš ir tas žinutes Jums surinksiu, ir lipdukų nuo Maximos atnešiu.



O jei - o kas ten "uz tu miegamojo duru yra"??? turiu as ta simta ir neviena zinuciu kitu nicku, bet tam skyrelyje dar didesni susiraukelei sedi smile.gif
eilini karta isitikinu, kad cia sedi rinktiniai neturintys ka veikti zmogeliai....
ir ismano turbut tik tas forumo taisykles....
NATUKAI - nepergyvenk mano fantazija siekia kur kas daugiau nei priremimas
prie sienos........

P.S. kam reikia - galiu pasnibzdet slaptazodi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blatt: 09 liepos 2008 - 21:17
QUOTE(Blatt @ 2008 07 09, 22:14)
NATUKAI - nepergyvenk mano fantazija siekia kur kas daugiau nei priremimas
prie sienos........

P.S. kam reikia - galiu pasnibzdet slaptazodi smile.gif

O tai as drisau susipergyventi?
Beja, tie priremimai buvo playbojaus hitai 1990metais, bet ne dabar tongue.gif

p.s. shnibzhdek thumbup.gif
Atsakyti