Įkraunama...
Įkraunama...

Na,pasvajokime...Norite būti neištikima?

QUOTE(Blatt @ 2008 07 09, 22:14)
O jei  - o kas ten  "uz tu miegamojo duru yra"??? turiu as ta simta ir neviena zinuciu kitu nicku, bet tam skyrelyje dar didesni susiraukelei sedi smile.gif
eilini karta isitikinu, kad cia sedi rinktiniai neturintys ka veikti zmogeliai....
ir ismano turbut tik tas forumo taisykles....
NATUKAI - nepergyvenk mano fantazija siekia kur kas daugiau nei priremimas
prie sienos........

P.S. kam reikia - galiu pasnibzdet slaptazodi smile.gif



pati sau priestaraujate g.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Blatt @ 2008 07 09, 20:22)
Kazkoks nesusipratimas cia ziuriu smile.gif Davatku susirinkimas ar kaip?


Aga. Davatkų, davatkų.
Papildyta:
QUOTE(Blatt @ 2008 07 09, 22:14)
P.S. kam reikia - galiu pasnibzdet slaptazodi smile.gif

Pasiskaitykit forumo taisykles.
Papildyta:
QUOTE(Blatt @ 2008 07 09, 22:14)
O jei  - o kas ten  "uz tu miegamojo duru yra"??? turiu as ta simta ir neviena zinuciu kitu nicku, bet tam skyrelyje dar didesni susiraukelei sedi smile.gif

A tai nuo ko slepiatės?
QUOTE(Blatt @ 2008 07 09, 22:14)
eilini karta isitikinu, kad cia sedi rinktiniai neturintys ka veikti zmogeliai....

Tamsta, žinoma, ne tarp mūsų. Žinutės kitu niku pačios pasirašė...
Oras daba neblogas. Ką tik balkone buvau. Gal jūs eikit įkvėpt oro, o ne kitu niku pyktį liekit.
Atsakyti
Jei jau taip gerai ismanot forumo taisykles -tai ir offtopic'ai cia neleidziami smile.gif
Gal jus eikit moralizuot i koki moralu ar krikscionybes skyreli.... siaip tik pasiuliai, nesiunciu....

o sau nepriestarauju, nes parasiau, kad eilini karta isitikinau. ispradziu suvokit ka perskaitet, o po to komentuokit. ar jus irgi turit ta "loginio mastymo arkliuka", kuriuo cia taip giriasi vienas dalyvis, bet pats vis israicioja priesingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blatt @ 2008 07 10, 08:47)
1."loginio mastymo arkliuka", kuriuo cia taip giriasi vienas dalyvis,
2.bet pats vis israicioja priesingai smile.gif

1.Jei jus cia apie mane, tai: ar viena karta pamineta fraze jau gyrimasis?
2. O kaip loginis mastymas susijes su "israiciojimu priesingai"?
Ar jus isvis zinote, kas yra "loginis mastymas" ?
Atsakyti
QUOTE(Fashionest @ 2008 07 09, 18:59)
Žinau,panaši tama jau buvo,bet čia laukiu tik tų,kurios TO nori,o ne tų,kurios pareiškia:"ne,aš to niekada nedariau ir nedarysiu schmoll.gif ".Žinau,kad tokių yra dauguma.


Čia kurių dauguma?
Atsakyti
Nu jau atleiskit, gal pabūsiu davatka, bet nesuilaikau nepasisakius .. blush2.gif

QUOTE(suntea @ 2008 07 09, 19:27)
Aš suprantu kaip sunku surinkt tas 100 žinučių. Bet gal rasit kokią užkabinančią sritį? valgių gaminimą, gyvūnų priežiūrą, sielos šnabždesius...Automobilius.....


Nu jei žmogus sukūrė tokią temą, tai jam gal jos reikia. O jūs čia ateinat kabinėtis blink.gif Nepatinka, tai net neikit schmoll.gif Jau visai viršūnė. Lenda kur nepatinka ir kritikuoja, tai tada jūs tas žinutes renkat lotuliukas.gif

QUOTE(Natukas @ 2008 07 09, 20:43)
ir kame prikolas.....teketi reikia uzh vyro kuris yra tau ishvaizdus ir superinis ir remia tegul kap reikalas...ir svatoji nereikes ir net kalbetis.
briedas kazkoks.
Gerb autore. jus norite patarimo kaip tai daryti? o ka jau fantazija su meisuzhiu irgi ishgaravo? kame raikalas?


O gal ir pritrūko tos fantazijos, tai ką jums čia reikia kritikuopti, neturit ką pasiūlyt tai ir neskaityk.
Nu jei bogu, sėdi kažkokie....... nu nerandu tinkamo žodžio ir landžioja į visas temas kritikuoti, susikurkit savo piktų ir besikabinėjančių žmonių temą ir kabinėkitės vieni prie kito.
Jei labai reikia tų žinučių, tai tegu renka, gaila jums ar ką g.gif ..
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2008 07 10, 18:07)
Nu jau atleiskit, gal pabūsiu davatka, bet nesuilaikau nepasisakius  .. blush2.gif
Nu jei žmogus sukūrė tokią temą, tai jam gal jos reikia. O jūs čia ateinat kabinėtis blink.gif  Nepatinka, tai net neikit schmoll.gif  Jau visai viršūnė. Lenda kur nepatinka ir kritikuoja, tai tada jūs tas žinutes renkat lotuliukas.gif
O gal ir pritrūko tos fantazijos, tai ką jums čia reikia kritikuopti, neturit ką pasiūlyt tai ir neskaityk.
Nu jei bogu, sėdi kažkokie....... nu nerandu tinkamo žodžio ir landžioja į visas temas kritikuoti, susikurkit savo piktų ir besikabinėjančių žmonių temą ir kabinėkitės vieni prie kito.
Jei labai reikia tų žinučių, tai tegu renka, gaila jums ar ką g.gif ..

drinks_cheers.gif man kaip tik cia sauni tema thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2008 07 09, 20:27)
Aš suprantu kaip sunku surinkt tas 100 žinučių. Bet gal rasit kokią užkabinančią sritį? valgių gaminimą, gyvūnų priežiūrą, sielos šnabždesius...Automobilius.....

Jums pavyks.

O kas man sakė kad nepavyks?Nepykit,bet jau ko ko,tai tokių žmonių nuomonės neklausiu.O kas jei 100 žinučių surinki?

QUOTE(Blatt @ 2008 07 09, 21:22)
Kazkoks nesusipratimas cia ziuriu smile.gif Davatku susirinkimas ar kaip?  Zmogui klausimas iskilo, iskart puola, kita pasiguode - vel puola, dar kita pasidziauge - vel puola. Gal jus eikit pasidulkinkit gerai su savo vyrais - ramesnes busit, nepulsit ant kitu, jei neturesit ka i tema passakyt - kvailai nekomentuosit smile.gif Na, kitas reikalas,  jei jusu amzinai uzsieme savo reikalais arba ant sofos knarkiantys vyreliai nesugeba jusus gerai pamylet.  Tai ir nepavydekit toms, kurios gali susirast kas tai padaro. Arba dar geriau, isjudina ir jusus vyrukus.
Pacios eikit i tas gyvuneliu ir naminiu augaleliu temas....
Fashionest, nesiparink tik del komentaru - sveikai mastanciu moteru cia labai mazai. dauguma del savo nevykusiu vyreliu (arba nevykusiu savo bandymu tuos vyrus sulaikyti) verkiancios bobeles smile.gif
Oi, galit dabar keikti mane ir komentuoti - prie manes nelimpa jokie prakeisksmai  smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif tongue.gif  tongue.gif

O tema superine!! Tik nedaug kas prisipazins, kad svajoja, kaip isvaizdus vyriskis jas prirems prie sienos, ir isdulkins  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif 
mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
Tiesa, pamirsau paklaust - o kam tos 100 zinuciu reikalingos? Uz jas ka poto maximos lipdukus duoda, kad keptuve nesvylancia pasiimtumet smile.gif  g.gif

O vot su jumis tai sutinku drinks_cheers.gif Jo,ir man dėl tų 100 žinučių neaišku kažkas g.gif

QUOTE(Natukas @ 2008 07 09, 21:43)
ir kame prikolas.....teketi reikia uzh vyro kuris yra tau ishvaizdus ir superinis ir remia tegul kap reikalas...ir svatoji nereikes ir net kalbetis.
briedas kazkoks.
Gerb autore. jus norite patarimo kaip tai daryti? o ka jau fantazija su meisuzhiu irgi ishgaravo? kame raikalas?

Nu ne,ar aš klausiau to?Beje,čia tema ne "klausk kvailysčių'',o apie neištikimybę,t.y. ar jūs norėtumėte būti neištikimos,mylėtis su kitu vyru,atsiduoti jo glamonėms.
Atsakyti
QUOTE(Fashionest @ 2008 07 10, 23:03)
O kas man sakė kad nepavyks?Nepykit,bet jau ko ko,tai tokių žmonių nuomonės neklausiu.

A kokių "tokių"? A kokie yr "kitokie"?

Ot, blin, mintis kilo sociologinį tyrimą ant tam tikrų forumo skyrių padaryt. Ale tingiu... Darbo daug. Sąmonėj tas tyrimas jau kaip ir įvykęs...

Ir dar baisu, kokią bombą turėtum tokį tyrimą atlikęs...
Atsakyti
Nesutikau dar tokio vyro su kuriuo galėčiau būti neištikima, tikiuosi ir nepamatysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 07 11, 16:45)
Nesutikau dar tokio vyro su kuriuo galėčiau būti neištikima, tikiuosi ir nepamatysiu biggrin.gif


ne vyruose esme..ne tai veda i neistikimybe biggrin.gif

ir nereik link to eiti..neverta lotuliukas.gif nes karta paragavus negali sustot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2008 07 11, 17:50)
ne vyruose esme..ne tai veda i neistikimybe  biggrin.gif

ir nereik link to eiti..neverta  lotuliukas.gif nes karta paragavus negali sustot  biggrin.gif

Kad ir kaip būna blogai negalvoju, kad meilužis išspres problemas, aš negalėčiau vaidinti šeimoj, kad viskas gerai, nemanau, kad sugebėčiau... o pabandžius patiktų arba labai nepatiktų biggrin.gif
Atsakyti