Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms 2

QUOTE(rasasukyte @ 2008 08 03, 13:09)
Labai labai aciu 4u.gif As panasiai ir isivaizdavau,tik buvau skaicius,kad ten klijavo tokius mazus saldainiukus(Bibo berods vad.),bet gal su Karunos saldainiais graziau atrodys g.gif ,tuo labiau ,kad dovanosiu pagyvenusiems zmonems



Labas. Man taip pat si ideja labai patiko 4u.gif Kai pagaminsi ta butely, tai gal galetum parodyti nuotraukyte? blush2.gif
Atsakyti
Padekit merginos lotuliukas.gif niekaip nesugalvoju ka padovanoti tevams 50 metu proga(kad butu bendra dovana)ir dar plius 30 metu kaip vede
Laukiu jusu ideju wub.gif
Atsakyti
O as niekaip nesugalvoju, ka padovanoti anytai 60-io proga g.gif
Atsakyti
Sveikutes!!!!

pasiulymai neringulei ir elenuskei - tokio amziaus zmonems siulyciau ne daikta, o kazka susije su EMOCIJA. Pvz, jei turite video kamera (arba pas draugus pasiskolikite) irasykite darugu ir draugiu anuku ir anukiu pasisakymus, gal kiek nuotrauku imeskite-toki mini filmuka 15 min. nufilmuokite jei imanoma kazkiek vietu, kur gime, augo arba zenijosi ir t.t.t. jei turite kas montuoja-sumontuos, jei patys mokate-montuokite su muzikite ir t.t.t montavima galima rasti iki 300 litu, idealu-kelios poros dedasi (broliai, sesrys), o jei patys mokate-tai jums kainuos tik jusu laikas!!!! ir aisku laikykite tai paslaptyje, per baliu parodykite.

mano vyro teva mes taip sveikinome, keturiese visai tai dareme, rodeme per baliu filma-buvo daug emociju, asaru (dziaugsmo) ir t.t.t

galima ne filma, o laikrastua "gyvenimo vingiai"....
dar-jei anukai didesni, tai arba dainele sudainuoja sustoja graziai, ar eilerastuak, ar pasveikinima pasako.

dar galima kelialapi i sanatorija, poilsio kokia zona (bet cia jau reikia kad daugiau susimestu)....

Papildyta:
dar galima koliaza-juos daro forumietes, toks nuotrauku ir zodziu miksas, ireminti, labai graziai atrodo....

\
butu lengviau siulyti jei nurodytumete iki kiek galite isleisti, taip sakant biudzeta....
Atsakyti
Gaze, aciu uz pasiulymus 4u.gif Ideja apie filmuka thumbup.gif As jau siek tiek pasukau galvele: gal spesime susirast koki dailininka, kad nutapytu anytos portreta is nuotraukos mirksiukas.gif
Atsakyti
:4u:anytos portretas is nuotraukos irgi labai gerai, bet irgi nepigu. bet neatmeskite idejos ir del filmuko, kada nors kokia proga suorganizuokitelabai nuosirdus patarimas-daug darbo, bet islieka labai didele verte-jusu vaikai kazkada kazkada ziures ta filmuka, ir bus dekingi kad taip fainai sugalvojote:))))) kaip sakant istorijos dalele blush2.gif


nu dar buna megsta kai kurie gauti pasveikinimus per tv sveikinimo koncerta. man asmeniskai nilabai, nu bet buna megeju. mano mama mes taip sveikinome, nes jai patinka, tai irgi buvo patenkinta...

AI, BERASANT SUGALVOJAU-GALIMA vietoj geliu vazonine gele, ant sakeliu prikabinti lapukus tokius susuktus su graziais, siltais zodziais, ir kad jubiliatas paskaitytu kai liks vienas:

pvz. mamai-"mama, aciu labai kad esu cia ir dabar"; "mama, vaikysteje kai mane pasaukdavai, as....", nu kazka tokio, ka noretumete pasakyti savo mamai. oi, paciai patiko pacios ideja, reiks igyvendinti:)))))
Atsakyti
QUOTE(rasasukyte @ 2008 08 03, 09:11)
labutis.Cia kazkur maciau(foto) sampano buteli apklijuota saldainiais,bet dabar nerandu.Gal galite imesti kokia nors nuoroda ir patarti kaip tuos saldainiukus pritaisyti g.gif.Busiu labai dekinga 4u.gif

Labai paprasta, ant llipnios sjuosteles gabalo (kad apsijuostu aplink) uz popieriuku galiuku klijuoti, priklijavus visa gabala - klijuoti ant butelio pacios apacios, ir taip iki virsaus. Labai daug saldainiu reikia, kuo grazesni popieriukai, tuo graziau gaunasi. As tokias dovanas daug kam dovanojau per praeitas Kaledas, nes lb panasu i kaledu eglute mirksiukas.gif
Atsakyti
na merginos papasakosiu ka as darau vyrui 33 metu proga.Norejau kreiptis i brukne.lt.Bet apsigalvojau.Nezinau kaip ten bus,juk ne Lietuvoje randuos.Ai viska darau pati,bus kaip bus.
darau pati gyvenimo knyga jam,su jo nuotraukom nuo mazu dienu.As atsviesiu ir po jom prirasau juokingu dalyku,na tokiu nuotrauku komentaru su jumoru.
Surinkau visa informacija apie jo zodiako zenkla ir darau toki net nezinau ka.Na zodziu gavosi 24 A4formato lapai.Juos klijuosiu ant didziulo lapo,taciau tu dideliu lapu bus gal 5 net.Juos tarpusavy perrisiu juostele,kad gautusi toks rulonas.Visa susuksiu ir vel susirsiu juostele.Krastus apdeginsiu.
Nupirkau tokius plasmasinius rulutiukus,kurie per viduri atsidaro,idesiu ten jo nuotrauka i viduri ir padarysiu tokius papuosimus kambario,Virsuje bus uzrasyta happy birthday po juo tas rutuliukas o apacioje rutuliuko skaicius 33.Pakabinsiu sias girliandas ant lubu,prie lempos,ju bus 4,tokios krentancios i apacia.Nu gal aiskiai aiskinu g.gif
Ieskau visur 3litru stiklainio,ale niekus nerandu.Tai nezinau kaip cia bus su juo.Norejau taupykle padaryti,su juokingais uzrasais,ir kad sveteliai primestu pradini inasa i ta taupykle.
Galvoju dar zaidima padaryti su balionais,bet nezinau koks oras bus,nes kambaru paskui oi kiek tvarkymo gausis.Priraisioti ant siulo kazkokiu atstumu vienas nuo kito balionus,kurie viduje tures staigmenas.Ar vandens salta dusa,ar kokiu girliandu ar koki kita siurpriza.NA ir tuos balionus reiks uzristom akim pradurti.
Padariau pati pakvietimus i gimtadieni.Tokie idomus gavosi.Prieky jo nuotrauka ir uzrasas kvietimas i 33 metu puota.Viduje uzrasas kada ir kur viskas vyks.O pakvietima uzdariau gelyte,tokia kaip spynele gavosi.
uzmaciau pirkti lele.toks berniukas su vyrisku pasididziavimu.Taip sakant netikras naujagimis.Kilo ideja kad galiu panaudoti gimtadieniu kazkam.KAzka sugalvoti su ta lele.Va nezinau ka.Gal ka patars,a g.gif ?????

noreciau to torto,kai buvo kazkas imetes nuotrauka,apribojimu pabaiga.Bet iskur man cia ji paimti,jei niekas Lietuvisku nekepa. doh.gif
Atsakyti
As esu darius toki Dovanos ieskojimo zaidima per vyro gimtadieni. Ivairiose vietose prideliojau ivairiu popieriuku su uzrasais su nuorodom, kur ieskoti sekancio lapelio ar dovanos.
Pati pirma idaviau i rankas, pvz. su uzduotim "Ant palanges". Tai turejo aplakstyt visus namu langus, kol ant vienos palanges aptiko antra lapeli - "po juoda deze". Maste kas cia gali buti per daiktas, kol suprato, kad kitas lapelis yra po televizorium. toliau - "pasivalyk dantis". Tai lekia iskart kur sudeti dantu sepetukai. Sekantis buvo "Mano kiseneje" - turejo apkraustyt mano visas kisenes, kol rado sekanti ir t.t. Taip iki paskutines uzuominos, kur slepiasi pati dovana smile.gif Sake, labai patiko ieskot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 24 rugpjūčio 2008 - 16:50
merginos gal kas visdelto patarsit del tos leles??o tai laikas eina,o taip ta lele mane vilioja,tik nesumastau ka galima padaryti su ja???? help.gif help.gif help.gif uzveskit ant kelio,prasau!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2008 08 24, 17:48)
As esu darius toki Dovanos ieskojimo zaidima per vyro gimtadieni. Ivairiose vietose prideliojau ivairiu popieriuku su uzrasais su nuorodom, kur ieskoti sekancio lapelio ar dovanos.
Pati pirma idaviau i rankas, pvz. su uzduotim "Ant palanges". Tai turejo aplakstyt visus namu langus, kol ant vienos palanges aptiko antra lapeli - "po juoda deze". Maste kas cia gali buti per daiktas, kol suprato, kad kitas lapelis yra po televizorium. toliau - "pasivalyk dantis". Tai lekia iskart kur sudeti dantu sepetukai. Sekantis buvo "Mano kiseneje" - turejo apkraustyt mano visas kisenes, kol rado sekanti ir t.t. Taip iki paskutines uzuominos, kur slepiasi pati dovana smile.gif Sake, labai patiko ieskot.


Aš dariau orientavimosi varžybas biggrin.gif Reikėjo pagal užuominas atsekti kur yra dovana. Radęs dovaną iš laimės neteko amo wub.gif , nes tokios nesitikėjo.
Atsakyti
na merginos nesulaukiau ideju edl tos leles,tai ir nepirkau.Nes pati nesumastau ka galeciau padaryti.Nupirkau siandie du balionius helinius su skaiciais gavosi 33,pririsiu lauke prie duru ir lauksiu vyro,nes uz 4val turi grizti namo.Pasinaudojau ideja su dovanos paslepimu.Nelabai man ten isejo gerai paslepti,nes juk dovana didele -kaljenas.Bet vistiek tures palaksyti po namus,lapuku paieskoti su uzuominom lotuliukas.gif
Aciukas Kriukriu uz ideja.Vis linksmiau ir idomiau.
Atsakyti