Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms 2

Gal kuri galesite pagelbeti...
linkejimas plius atitinkanti dovanele...
Truksta triju linkejimu tik,ir niekas i galva neateina.
Na pvz silumos-kojines,sveikatos-vitaminai.
Ka galeciau su linkejimu dziaugsmas,draugu,svajoniu issipildymo,kantrybes?
Aciu,jei kas skubiai atsilieps i mano prasyma 4u.gif
Kazkurioj temoj buvau radusi,bet kai reikia-nerandu verysad.gif
Atsakyti
Bandau gelbėti: 4u.gif

1.Aštrių pojūčių gyvenime-pipirai su druska
2.Svajonių išsipildymo-gaublys
3.Romantikos-žvakė
wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LORIJURA: 20 spalio 2011 - 06:38
Sveikos. Turim dideli galvosuki. Si savaitgali su vyru skrendam i mano seses vyro 25 gimtadieni i Norvegija is Anglijos smile.gif Niekaip nesugalvojam, ka dovanot. Norisi ka nors nenuobodaus, nesunkaus ir nedidelio, kad i bagaza tilptu su kitais daiktais. Niekuciu nesinori pirkt, ale suvenyru, o tustiems irgi negrazu. Kas turit kokiu ideju, gal kam teko tokia situacija?
Atsakyti
sveikos.Skubiai laukiu patarimo,ka butu galima uzrasyti ir koki paveiksleli uzdeti ant prijuostes draugei,kuri neseniai sukure seima. Esu sugalvojus toki uzrasa:
LAIMINGA NAMU SEIMININKE. Bet ir paveiksliuka koki reiktu susijusi su tuo.jei kas turite minciu-labai lauksiu Az. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Artėja draugės gimtadienis, ir norėčiau padaryti kažką panašaus į didelį sumaketuotą atviruką, kuriame būtų visų artimiausių draugų nuotraukos (tilps greičiausiai tik visų galvytės biggrin.gif ) ir prie kiekvieno tuščias burbulas padarytas, kuriame tas žmogus parašys linkėjimą. Gal kuri esate kažką panašaus dariusi, nes nesurandu kažkokio panašaus šablono, ar paveikslo, kurį galėčiau pasiredaguoti. blush2.gif
Atsakyti
Vienas iš didžiausių galvos skausmų rinkti dovanas. Šiuo metu artėja draugės gimtadienis ir esu pasimetus ar dovanoti kokį daiktą ar geriau kokias paslaugas, kaip visokie SPA, šokių pamokos ir panašiai. Kaip galvojat kokios dovanos geresnės?
Atsakyti
QUOTE(LORIJURA @ 2011 10 20, 06:35)
Bandau gelbėti: 4u.gif

1.Aštrių pojūčių gyvenime-pipirai su druska
2.Svajonių išsipildymo-gaublys
3.Romantikos-žvakė
wub.gif

Kad saugiau gyvebti būtų-prezervatyvų
Kad šviesiau būtų gyvenime - el. lemputė
lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki.
Dar Kaledos neatejo o jau galvoju apie Valentino dovana savo vaikinui. Jau esame 2 metus ir sugalvojau tokia dovana, nusifotografuoti "pikantiskai" siek tiek prisidengus. Ir nuotraukas suklijuoti i fotoalbuma. Kaip manote ar jam patiks? Ar negalvos, kad per mazai darbo ir lesu skyriau siai dovanai. Nes jis visada gan brangias perka dovanas ( nelabai brangias, bet ir ne uz 20 litu). g.gif Nes ana valentino diena jis nusivyle mano dovana...
Atsakyti
QUOTE(Širdgėla @ 2011 11 13, 15:12)
Sveiki.
Dar Kaledos neatejo o jau galvoju apie Valentino dovana savo vaikinui. Jau esame 2 metus ir sugalvojau tokia dovana, nusifotografuoti "pikantiskai" siek tiek prisidengus. Ir nuotraukas suklijuoti i fotoalbuma. Kaip manote ar jam patiks? Ar negalvos, kad per mazai darbo ir lesu skyriau siai dovanai. Nes jis visada gan brangias perka dovanas ( nelabai brangias, bet ir ne uz 20 litu).  g.gif  Nes ana valentino diena jis nusivyle mano dovana...

Tai ar vertas jis taves-jei dovana , kuria gavo is mylimos moters,nusivyle?Niekada nedovanociau tokiam foto knygos su savimi.Kur garantija,kad susipykus, knyga nebus plesoma, apipaisoma, ar is jos su kitais draugais nebus shaipomasi.Sorry uz nuomone 4u.gif Tokiam padovanociau geriau juokingus apatinius maximum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 11 14, 18:21)
Tai ar vertas jis taves-jei dovana , kuria gavo is mylimos moters,nusivyle?Niekada nedovanociau tokiam foto knygos su savimi.Kur garantija,kad susipykus, knyga nebus plesoma, apipaisoma, ar is jos su kitais draugais nebus shaipomasi.Sorry uz nuomone  4u.gif  Tokiam padovanociau geriau juokingus apatinius maximum biggrin.gif


Visiskai pritariu drinks_cheers.gif arbi jei myli esme yra dovana g.gif
kaip galima nusivylti, ir dar taip, kad antra puse tai suprato doh.gif
padovanok kelione i menuli ir tik i viena puse lotuliukas.gif juokauju zinoma, nepyk blush2.gif
Atsakyti
popierine dekoracija
Atejau pagalbos ,kaip manot is kokio popieriaus padarytas tas grozis,arteja vyro jubiliejus tai noreciau sale papuost stai tokiais burbulais .Zvilktelkit i video,gal teko ,kam susidurti ,aciu 4u.gif
Atsakyti
iss tokio popieriaus http://www.spalvunam...ssue-popierius/
Atsakyti