Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana baigus mokyklą

aš gavau nešiojamą kompiuterį, kad būtų lengviau toliau mokytis studijuojant tongue.gif dovana ne ilgaamžė, ne visam gyvenimui, bet man labai praverčianti, ir aš esu be galo už ją dėkinga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(marker @ 2009 02 10, 18:17)
Labai gera ir jaudinanti dovana manau būtų sudėti į kokį nors albuma nuotraukas susijusias su mokykla pvz. rugsejo 1, žiburėlių ir pan. dar galima įdėti kelis labai gerai parašytus kontrolinius darbus (arba atvikščiai smile.gif ) pirmosios klasės sąsiuvinį ar pan. Ir kišenei stirpiai nesuduos ir visada primins mokykla wub.gif

patiko tavo idejos thumbup.gif as pati baigusi gavau po gelyte is kiekvieno savo seimos nario, nieko sirdziai mielesnio ir negalejo but ax.gif , o nieko kito tevai ir nebutu isgaleje tuo metu padovanot.
dar patiko ideja dovanot ar kazkaip prisidet prie teisiu gavimo ar kitu tolimesniu svarbiu ivykiu thumbup.gif
Atsakyti
Visokios sentimenatalios dovanos labiau merginoms .
Vaikinai gali nesuprast.
Aš dovanojau rašiklį krikštasūniui pagraviruotą - daugiau mano fantazija arba finansai nenešė blush2.gif
Atsakyti
man irgi labai patiko ta ideja su teisemis.... 4u.gif ir kelione i tolimesne sali taip pat labai super....tik jau cia reiktu dar su kazkuom iskomandiruot, nes vienam liudna....o jau kazkam dar tokia dovana daryti jau nelabai kazkaip g.gif
Atsakyti
Tiek islaidu bus istojant, istojus ir studijuojant, kad geriau pataupykit rolleyes.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų 4u.gif
Man šis klausimas labai aktualus.
O ką padovanoti krikšto dukrai? Pinigais nesinori,
norėtųsi kažko, kas liktų atminimui g.gif
Labai lauksiu idėjų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2008 07 17, 08:01)
o aš kitais metais baigsiu mokyklą ir mes su tėvais jau sutarėm- nereikia bala žino kokių daiktų, kurių ir pati galiu nusipirkti biggrin.gif  su drauge ir savo tėvais pakalbėjom ir jie sutiko- baigimo proga dovanoja mum kelionę 4u.gif  kaip to laukiu wub.gif


nors labai sena zinute bet nesusilaikau nepakomentavus....
- PATI nusipirkti gali dukra, gyvendama pas tevus ir ju islaiko tikriausiai?
- kelione... na tie vaikai dabar be ribu. Nesakau, kad vis dar reiketu prasyti naujo kaspino i plaukus, bet vis tiek doh.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ziniomis. Ir man ir broliui tevai baigimo proga padovanojo teises. Dar tais laikais tiek daug nekainavo, kaip dabar. Bet puiki dovana. (ta, prasme, ne teises, o pinigus kursu laikymui biggrin.gif ). O ta diena jau nieko nesitikejau gauti, tai nustebino originaliu papuosalu ant kaklo ir rankos. Galejau pasipuosti per pacia svente. Tai, kas cia klause, ka padovanoti kriksto dukrai, tai nieko nera paprasciau mergaitei- originalu papuosala. Nebutinai auksini. Tai gali buti sidabrinis ar netgi dizainerio vienetinis visai paprastas. Bus pasipuosti ir atsiminimui.
O broliui mokslo baigimo proga padovanojom visi susideje aukso ir balto aukso grandinele ant kaklo. Labai patiko ir iki siol nesioja.
Atsakyti
Pati dovanos negavau, o ir giminej nera iprasta kazka dovanot, pasveikini, geliu iteiki ir tiek.

Siemet mokykla pabaige vyro krikstasunis, tad vietoj geliu simboliskai dovanosim formuliu rinkini, pravers studijuojant rolleyes.gif
Atsakyti