Įkraunama...
Įkraunama...

Montignaco metodas

QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2014 01 30, 13:20)
Ir as nerandu zodziu ikalbeti dukra ziureti, ka deda i burna, ypac kai kiti vaikai viska valgo ir jiems nera tokiu problemu  verysad.gif


O kiek metu tavo dukrai? Mokykoje valgo valgykloje su kitais vaikais, ar is namu nesasi? Tik nedaryk kaip as, jei labai spausi, tai tik kompleksu vaikui privarysi. Dabar labiau aiskinu, ka valgo ir kur panaudojama tai, ka valgo (pvz, paaiskini, kad pieno reikia stipriems kaulams, zuvis svarbi, kad galva gerai dirbtu, angliavandeniai, kad energijos zaidimams turetu ir panasiai. Nors maniskis greiciausiai tiksiukas bus, ji faktai ziauriai domina, tai klauso net issiziojes). Nespaudziu, kad istisai vien taisykingai maitintusi, kartais visoki sudmaisti pro akis praleidziu, kad isskirtas nesijaustu.

Beje, Elinga, tikrai Prancuzijoj gyvenu, tik kaime gudziam, tai tos prancuziskos romantikos is filmu mazai mirksiukas.gif

Nors maistas jiems tikras ritualas ir to mokomasi nuo mazens. Vaikai valgo 4 kartus per diena, apie 8.00, apie 12.00, apie 16.30 ir 19.00. Pusryciai dazniausiai saldus, rieke duonos su uogiene, vaisius ir pienas (kakava), pietus grieztai is 3 daliu, pagrindinis patiekalas visada sudarytas is baltymu (mesos ar zuvies), darzoviu ir angliavandeniu, paskui surio gabalelis ir galiausiai desertas. Pavakariai taip pat saldus. Vakariene panasi i pietus, gal tik siek tiek kuklesne. Kai yra tvarka ir vaikas prie jos priprates, lengviau ir reguliuoti ka valgo, pvz, pusryciams duona kepu pati, rugine su dziovintais vaisiais, pietums angliavandenius dazniausiai nusuku, arba keiciu pupelemis, zirniais, lesiais ir pan, desertas - vaisius ar jogurtas, pavakariams vaisius ar ta pati rugine duona, arba mano zemo GI sausainiai, vakarienei darau sriubas, pilno grudo makaronus su kumpio gabaiukais, kvietine, grikiu kose ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nounoursyte: 30 sausio 2014 - 14:58
10.5 m sveria 46 kg, auksta, bet vistiek stambi verysad.gif
mokykloje negali atsispirti picoms ir pan, namuose tai retai buna
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2014 01 30, 15:07)
10.5 m sveria 46 kg, auksta, bet vistiek stambi  verysad.gif
mokykloje negali atsispirti picoms ir pan, namuose tai retai buna


Sunku tada. Kai visai kontroles neturi, ka vaikas valgo, tai labai sunku kazka pakeisti unsure.gif

Tavo aprasymas mane pacia tokio amziaus primena, galejo teveliai aiskinti ka tik nori, man norejosi sokoladu, juos ir pirkau vietoj pietu doh.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Na kaip sekasi rolleyes.gif Per savaitgali isbandziau adaptuotus sushius is basmatti ryziu thumbup.gif visiems laaabai patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,
Rezultatais esu patenkinta, zinant, kad monti adaptavau savo gyvenimo budui smile.gif laikausi gal 60% rekomendaciju, saves labai nevarzau, o svoris krenta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 05 vasario 2014 - 12:34
thumbup.gif
o as atvirksciai pradejau nerimauti, kad svoris stovi vietoje doh.gif pradejau lengviau vakarieniauti, daugiau vaiksciuoti su mazyle, bet nepadeda nei kiek g.gif
bandau save raminti, kad ir anksciau taip buvo + dar maitinu (.)(.) .... bet..... taip noresi kad nors po biskuti butu i minusa ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Pas mane drauge atvykus, tai apsirijinejame doh.gif

QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2014 02 05, 08:09)
Na kaip sekasi  rolleyes.gif  Per savaitgali isbandziau adaptuotus sushius is basmatti ryziu  thumbup.gif  visiems laaabai patiko  mirksiukas.gif


bigsmile.gif Recepto!!! essen.gif essen.gif essen.gif

Zaislu Karaliene, nesijaudink del to svorio, bent jau man tai visada ateina momentas, kai svoris nustoja krites kazkuriam laikui, svarbu tik islaukti ir nepasiduoti (as daznai kaip tik tokiais momentais suskystu visiskai unsure.gif). Laikykis, mes su tavimi
Atsakyti
QUOTE(nounoursyte @ 2014 02 05, 23:36)
Sveikos,

Pas mane drauge atvykus, tai apsirijinejame doh.gif
bigsmile.gif Recepto!!!  essen.gif  essen.gif  essen.gif

Zaislu Karaliene, nesijaudink del to svorio, bent jau man tai visada ateina momentas, kai svoris nustoja krites kazkuriam laikui, svarbu tik islaukti ir nepasiduoti (as daznai kaip tik tokiais momentais suskystu visiskai unsure.gif). Laikykis, mes su tavimi


Aciu aciuks.gif


Jei skaitai rusiskai receptai cia

Lasisa

RYZIAI post # 43


bet dar vienas atradymas thumbup.gif vietoj ryziu naudoti mieziu kruopas ax.gif man visai patiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nounoursyte @ 2014 02 06, 00:36)

Zaislu Karaliene, nesijaudink del to svorio, bent jau man tai visada ateina momentas, kai svoris nustoja krites kazkuriam laikui, svarbu tik islaukti ir nepasiduoti (as daznai kaip tik tokiais momentais suskystu visiskai unsure.gif). Laikykis, mes su tavimi

drinks_cheers.gif
Atsakyti