Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių dažymas

QUOTE(femme @ 2011 11 24, 12:29)
prie dienos šviesos įžvelgiamas kažkoks mėlynumas, bet prie lempos - juoda ir tiek doh.gif O dar kai atsimenu, kokia graži ta pirminė spalva buvo, tai nors verk unsure.gif




Ot bjaurybes... Ar seniai tai buvo? Klausykit, o su vartotoju teisiu gina neimanoma tokiais atvejais pinigus atgal issireikalaut? Na, aisku, itariu, sunku bus irodyt, kad jinai atrode KITAIP... g.gif


As tai saviskio rozinio vis nedristu niekur nest perdazyt... Kad ir nedeviu, bet jauciu taip perdazys, kad tada prie to nedevejimo dar ir isleisti pinigai prisides...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 24 lapkričio 2011 - 11:37
QUOTE(mamulioka @ 2011 11 24, 11:36)
Ot bjaurybes... Ar seniai tai buvo? Klausykit, o su vartotoju teisiu gina neimanoma tokiais atvejais pinigus atgal issireikalaut? Na, aisku, itariu, sunku bus irodyt, kad jinai atrode KITAIP...  g.gif
As tai saviskio rozinio vis nedristu niekur nest perdazyt... Kad ir nedeviu, bet jauciu taip perdazys, kad tada prie to nedevejimo dar ir isleisti pinigai prisides...

kadangi nei viena "save gerbianti" valykla ar dažykla neima rūbo be kliento parašo, kuriuo jis patvirtina, kad neturės JOKIŲ PRETENZIJŲ (tai liečia ir visišką rūbo sugadinimą, nes paslaugos tiekėjas neatsako, jei oda pvz buvo nekokybiškai išdirbta), tai kažkoks teisybės ieškojimas beviltiškas unsure.gif
Atsakyti
Kaip gaila... sad.gif Na belieka tada i koki komisiuka priduot, jei tikrai nedevit smile.gif Gal kam prireiks...
Atsakyti
QUOTE(Doviliukas.K @ 2010 11 22, 21:27)
Sveikos smile.gif aš noriu dažyt  vilnonį megztuka ir  man iškilo toks klausimas, jei dažyziu namie  su tais aniliniais dažais tai reiks virinti, o tai megztukui nepakenks, jis nesusitrauks?  g.gif

apie dazus nieko dar nesuprantu, taciau kad susitrauks tai 100 proc. cool.gif
Atsakyti
Siaip as ir manau kad susitrauks g.gif

O merginos gal galetumete parasyti tikliai ka ir kaip darete dazydamos namu salygomis? turiu juodam pokelyje dazus (juodus) ir noriu perdazyti stiuke, ten yra ir instrukcija, bet ten tiek daug visko reikia...ir kad nesiliestu prie indo krastu, kuriame dazysime ir pan. ax.gif
Atsakyti
Dažiau storą džemperį skalbimo mašinoje, kaip čia buvo merginos aprašę. Nu super thumbup.gif , gražu, greita, patogu. Ačiū už gerą patarimą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ar Šiauliuose kur dažo rankines? Tik tris dienas panešiojau naują rankinę ir nusidažė nuo džinsų, su niekuo neišvalau cry.gif .
Atsakyti
Supermamos padekite wink.gif
kur vilniuje galima nusidazyti verstos odos batus?ir gal zinote kiek tai kainuotu?patarkit kur butu kokybiska ir pigu.aciu
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 10 20, 19:37)
Aš turėjau tokius tamsiai mėlynus džinsus, man jų modelis patiko nerealiai, o kas svarbiausia,tik nubluko spalva,bet nenusitrynė, tai sumasčiau atnaujint biggrin.gif taigi pasinaudojau patarimu ir nudažiau juos, su skalbimo mašina. Nu ir ką,atrodo kaip nauji,super! Atsinaujinau drabužėlį.
Viską dariau pagal instrukciją. du pakiukus dažų supyliau [atskiestus lašiuku vandens] ten,kur pilu skalbimo miltelius, užsstačiau ant aukščiausios temperatūros ir paleidau skalbti, kai pradėjo skalauti,įpyliau acto truputį [ten kur minkštiklį pilu] ir išplovė, vėl stačiau antrą kartą ant skalavimo programos. Daugiau nebestačiau.Ir man nusidažė dailiai,lygiai, vientisa spalva visur,atsinaujino siūlės net smile.gif žodžiu puikiai. būtinai bandykit, nemeskit džinsų wink.gif thumbup.gif
būdas patikimas ir super, sakiau dabar drąsiai dažysiu rūbus smile.gif

Noriu paklausti 4u.gif visą laiką ta pačia temperatūra (aukščiausia apie 90)?
Atsakyti
Man reikėtų ant pilkų džinsų uždažyti baltą dėmę, atsiradusią nuo nusitrynimo. Gal žinote, kur galėtų? Nes kitaip nesugalvoju, kaip užmaskuoti.
Atsakyti
O su kokiais milteliais jus dazot ir kur galima nusipirkt? Ir dar klausimukas ar paskui labai nedazo tie drabuziai?
Atsakyti
QUOTE(Medlieva @ 2011 12 08, 10:46)
Dažiau storą džemperį skalbimo mašinoje, kaip čia buvo merginos aprašę. Nu super thumbup.gif , gražu, greita, patogu. Ačiū už gerą patarimą 4u.gif  4u.gif

Čia rašot apie tuos dažus kur maximose didelej pakuotėj būna? ar nedažo paskui?
_____________
Noriu paltą persidažyti, bet paskui baisu, kad lietuj užklupus juoda nuo galvos iki kojų nelikčiau smile.gif
Atsakyti