Įkraunama...
Įkraunama...

SOS, negaliu prisijungti :(

Jau visa savaite negaliu prisijungti prie forumo. Ivedu slaptazodi, o man sako, kad neteisingas, nors as isitikinus, kad teisingas. Priminimo i pasto dezute neatsiuncia. Mano slapyvardis Braske, dabar naudojuos drauges vardu. Labai labai prasau padeto 4u.gif
Atsakyti
pabandyk dabar, kažkodėl buvo nepatvirtina registraciją, gal keitei el.paštą.
Atsakyti
Deja, vis tiek nepavyksta sad.gif . Vis dar sako, kad neteisingai ivedziau slaptazodi. Kai paprasau, kad atsiustu priminima, pazada po 10 min. atsiust, bet neatsiuncia. El. pasto nekeiciau.

Braske
Atsakyti
Supermama,

Iejau i savo braskes profili ir pamaciau kad kaskas raso mano vardu. Siauuuubingai nuliudau. Labai prasau istaisyti teisybe


Braske
Atsakyti
Kazkokia mergina atspejo mano slaptazodi, pakeite mano profili, istryne vaiku vardelius, tik avataro su mano vaikuciais nesugebejo pakeisti. Jeigu pasektumet zinutes, as rasiau apie vaikus, ji - tik apie vestuves. Ka dabar daryti??? sad.gif sad.gif

Braske
Atsakyti
Sveika

parašyk man žinutę su savo el.pašto adresu.
Aš viską sutvarkysiu, o kitai merginai priskirsiu kitą niką.
Atsakyti
Mano El. pastas Inga@ebit.lt .

Iš anksto dėkui
Braske

Atsakyti
Ir as negaliu prisijungti prie savo vardo, irgi slaptazodis netinka. Buvau prisijungus kaip Rinesa, bandziau pakeist el.pasto adresa (senas numire). sad.gif
Ka daryti?
Dabartinis el. pastas - Rima_Tk@one.lt
Is anksto dekoju uz pagalba. 4u.gif
Atsakyti
nors esu registruota kažkodėl negaliu atsidaryti forumo "Už miegamojo durų"?, rašo, kad neteisingas slaptažodis schmoll.gif
Atsakyti
As irgi negaliu ieiti i foruma ,,uz miegamojo duru". El pasto nekeiciau. Tiesa, buvau gavusi pranesima el. pastu, suvedziau atsiustus slaptazodzius, bet vistiek neleidzia ieit
Atsakyti
Už miegamojo durų reikalauja atskiro slaptažodžio, kurį sužinosite parašę AŽ vienam iš moderatorių. (jūsų prisijungimo slaptažodis netinka)
Atsakyti
As ir kazkuria dienele klaidziojau neprisijungusi, nes rase, kad neteisingas slaptazodis, daugiau tokiu bajeriuku man nebuvo tongue.gif
Atsakyti