Įkraunama...
Įkraunama...

SOS, negaliu prisijungti :(

sveiki,
mano draugė,naujokė forumo narė InguteR, susidūrė su tokia problema - pasak jos, įeinant vis į kitą puslapį forume, jos reikalauja įvesti kažkokį raktažodį blink.gif g.gif ji vis neprisijungia.. Gal būtų galima tai sutvarkyti? unsure.gif
jos el.paštas - ingav@one.lt
Atsakyti
Negaliu prisijungti su savo vartotojo vardu Meilė. Man išmeta, kad blogas slaptažodis. Bet aš jo tikrai nekeičiau, visada buvo toks pat unsure.gif O kai pabandžiau pasinaudoti slaptažodžio priminimu ir įvedžiau vartotojo vardą, man į e-paštą neatėjo joks laiškas su slaptažodžio priminimu ar atstatymu unsure.gif Taip katrojau 5 kartus gal ir nieko. Kodėl manęs neįleidžia į forumą? Beto, ten pas mane žinučių netoli 400... gaila biški... blush2.gif
Atsakyti
Negaliu prisijungti savo vartotojo vardu Medūza, nebetinka slaptažodis. Kaip jis pasikeitė? Bandžiau spausti "Pamiršau slaptažodį" (nors ir nepamiršau), kad atsiųstų priminimą ar nuorodą į el.paštą, bet laiško negaunu. Teko laikinai sukurti kitą vartot.vardą, kad galėčiau užduoti čia klausimą. Kaip man prisijungti, kad pamatyčiau savo temas ir žinutes?
Atsakyti

SuperMama[/COLOR] ,as irgi negaliu prisijungti prie forumo.Ivedu slaptazodi, man sako ,kad neteisingas.Priminimo i pasto dezute neatsiuncia. Dabar uzsiregistravau kiti niku. Bet visada dalyvavau forume kaip Saša. PRASAU PAGALBOS!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saša2: 21 gegužės 2006 - 19:31
Ar jau susitvarkė prisijungimas g.gif Matau Medūza jau ir žinučių šiandien parašė. Vadinas, jau galėjo prisijungt thumbup.gif


O kaip kitiems?
Atsakyti
Nežinau, kodėl dabar prisijungusi prie forumo, pamačiau užrašą - sveiki atvykę svety - bet aš ne svečias, o atkaklus dalyvis, kodėl iš karto neprisijungiau kaip anksčiau?
Atsakyti
QUOTE(ievulis @ 2006 05 23, 10:30)
Nežinau, kodėl dabar prisijungusi prie forumo, pamačiau užrašą - sveiki atvykę svety - bet aš ne svečias, o atkaklus dalyvis, kodėl iš karto neprisijungiau kaip anksčiau?

Gal perinstaliavai Windows'us arba atnaujinai naršyklę g.gif

Pasiskaityk šią temą Kodėl man liepia registruotis iš naujo? ir viskas turėtų susitvarkyti wink.gif
Atsakyti
Taip, jau viskas susitvarkė, ačiū rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip man su savo niku prisijungti su kitu kompu? Slaptažodžio nepamenu blush2.gif
vinkelyte@one.lt
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Provanc @ 2006 05 26, 20:42)
Kaip man su savo niku prisijungti su kitu kompu? Slaptažodžio nepamenu blush2.gif
vinkelyte@one.lt
4u.gif


Spaudi "Prisijungti"
user posted image


Pasirink, kad primintų pamirštą slaptažodį
user posted image


Įrašai savo niką
user posted image


Ir lauki, kol mailu atsiųs tau atsitiktinai parinktą komppiuteriu naują slaptažodį. Kai prisijungi jau savo niku, pasikeisk į norimą wink.gif
Atsakyti