Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

QUOTE(*zuikulis* @ 2008 07 14, 20:12)
na ir pasirodau as su savo baigta suknele,tik pamusala siusiu kita,
user posted image

Kokia fainuolė wub.gif Super thumbup.gif
Atsakyti
zuikuli, superinė suknelė! thumbup.gif Spalva man labai graži, tik biskiuką reiktų saulytėje pasideginti.. blush2.gif , bet iš kitos pusės, tai kur tos saulės gali gauti čia Lietuvoj? doh.gif
Atsakyti
Zuikulis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif fantastika
Atsakyti
Labas rytas, mezgėjėlės naujuose namučiuose user posted image, Dovyda - ačiū, kad jie tokie gražūs user posted image
Zuikuli, suknytė user posted image
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 07 14, 19:12)
na ir pasirodau as su savo baigta suknele,tik pamusala siusiu kita,

Labai gražu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 07 15, 08:03)
zuikuli, superinė suknelė!  thumbup.gif  Spalva man labai graži, tik biskiuką reiktų saulytėje pasideginti..  blush2.gif , bet iš kitos pusės, tai kur tos saulės gali gauti čia Lietuvoj?  doh.gif


pamatytum mano "aristokratiska" idegi user posted imagekaip is pieno plaukusiuser posted image

ingriduskaaaa, aaauuuuuuuu, kaip sekasi "padaryti ta, kur nusprendem padaryti"?user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 15 liepos 2008 - 08:35
QUOTE(dovyda @ 2008 07 15, 09:29)
pamatytum mano "aristokratiska" idegi user posted imagekaip is pieno plaukusiuser posted image


Ir mane vyras baltaskūre vadina lotuliukas.gif Nors buvau jau šįmet Palangoj ir pasdideginau, ir lygtais įdegiau, bet visas įdegis nusiplovė jau doh.gif

Zuikuli - fainuoliška suknytė mirksiukas.gif
Atsakyti
*zuikulis* super thumbup.gif kiek siuliku sueina tokiai suknytei?
Atsakyti
zuikuli labai labai graaaaažu wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif spalvyte tokia vasariska 4u.gif

Atsakyti
user posted image

nu beveik suknelė ax.gif
Atsakyti
*zuikulis* Nustabi,vasariska suknele thumbup.gif Labai grazu ir spalva wub.gif wub.gif wub.gif


Mielosios darbstuoles,noriu paklausti jusu patarimo blush2.gif ,Kaip reikia nunerti rankove? g.gif Jau nuneriau suknele,tik susiduriau su problema,reikia rankoviu,o as net neisivaizduoju,kaip jas reikia nerti g.gif Ar nerti jau prie sukneles,ar nusinerti rankove,o po to ja prisiuti g.gif g.gif g.gif Labai prasau,jusu pagalbos,gal galite man paaiskinti.Rankove noriu nunerti ananasiniu rastuku smile.gif Buciau labai dekinga aciuks.gif
Atsakyti
didelis aciu visoms uz pagyrimus oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif suneriau 4 maxi matkiukus ir dar liko truputi,bandysiu karolius apsinert prie sukneles ,o degintis as negaliu,nes nepernesu saules,man darosi nuo ilgai buvimo sauleja silpna sad.gif
Atsakyti