Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

Labas rytas, darbštuolytės 4u.gif
QUOTE(Viliuteee @ 2008 08 07, 16:45)
sveikutės 4u.gif
o aš ką tik baigiau suknelę iš trikampėlių,spalva iš vyšninės gavosi raudona,be to suknelė be savo pasuknelės neturi tikro grožio,kai bus pasuknelė,tik tada ir apdailą darysiu,tad labai nekritikuokit.Tiesą sakant labai jau ji mane nuvargino ax.gif tad apdailai ir jėgų nebeliko g.gif
user posted image


Viliuteee - aš apšalus bigsmile.gif SUPER darbelis thumbup.gif
QUOTE(dovyda @ 2008 08 07, 23:26)
biggrin.gif na ir kur as be jusu??? 4u.gif aisku, kad nedingsiu niekur drinks_cheers.gif

Angulyte, tu kantrybes neturi? nešposink lotuliukas.gif

Dovyduk, tu galvoji aš turiu daug kantrybės? lotuliukas.gif Nejuokink blush2.gif Va dabar rugsėjo 6-tai dienai noriu nusinert suknelę, bet siuliukų plonumas, tai ką aš žinau - du pabandymai buvo, abu neįtiko, o va šįryt geniali mintis šovė -nersiu iš dviejų siūliukų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angulyte: 08 rugpjūčio 2008 - 08:51
Viliuteee, nuostabu. bigsmile.gif pasvajočiau apie tokią... bet numegzti kažin ar mokėčiau.....

o čia idėjoms pasisemti. gal ir buvo įdėta, bet gal primiršot blush2.gif atradau savo kaupyklėj
http://piko-spb.ru/production/1/
Atsakyti
Sveikutės,
kadangi ,jūs čia taip šauniai ir nepakartojamai darbuojatės , įmesiu rusaitės iš ''osinkos'' nertas sukneles 4u.gif žinoma, kai kurios jau iki ''skausmo'' matytos, bet gal ką naujo dar rasit ir sau prisitaikysit , o gal minčių kokių kils mirksiukas.gif

http://club.osinka.r...=44920&&start=0
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 08 08, 11:55)
Viliuteee, nuostabu.  bigsmile.gif pasvajočiau apie tokią... bet numegzti kažin ar mokėčiau.....

o čia idėjoms pasisemti. gal ir buvo įdėta, bet gal primiršot  blush2.gif atradau savo kaupyklėj
http://piko-spb.ru/production/1/

grazu ten pas tave kaupyklej. ten palei gala yra tokia juoduke su auksinem gelem 1c49 rodos, tai panasia bazej maciau, kaina 160lt, sake parduotuvej kazkur apie 250 yra. bet ka norejau pasakyt - ji labai graziai priglunda ir ant kudos ir ant stambesnes, drauge matavos kur krutine D dydzio pilvuka irgi turi, bet taip viskas liuks issiformavo. ir paprasta ir puosni.vienu zdoziu kitai vasarai reiks kazka panasaus susikurt.tiesa ten juodas pamuslas buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 08 rugpjūčio 2008 - 12:11
QUOTE(Akire3 @ 2008 08 06, 16:44)
vistiek pradejau dar ta auksine. na ir iskart pora klausimu: uzsimeciau akiu panasiai kaip praejusiai suknei, neriu ratu nes dviem skirtingais siulais darau ir lengviau sukeist ratu neriant.
1. ar man vistiek laikytis nurodytu krypciu, t.y. tu rodykliu ar galiu varyt i viena puse???gal kas jau isbandet.
2. neriu tokia klubu plocio, o kai reikes siaurint - tai kaip man mazdaug tai padaryt. isivaizduoju kad mazdaug turesiu paskaiciuot kur sonai ir ten kazkaip sumegzt stulpelius.o kaip tai graziai padaryt???
man biski ties tuo kiaurarasciu lyg banguojas ne i ploti bet i prieki o gal vaidenas, dar tik kelios eil nunert, gal veliau issitemps
nu ir reikes kazkaip V formos kakla islauzt....

HELP HELP, cituoju pati save, padekit del tu krypciu ir kaip gi ssusiaurint graziai???
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 08 08, 13:06)
HELP HELP, cituoju pati save, padekit del tu krypciu ir kaip gi ssusiaurint graziai???


Dėl krypčiu tai nežinau kaip tau padėti, nes aš nėriau iš vieno siūlo ir nėriau ratu, bet pirmyn-atgal, kad nebūtu skirtumo, kai reikės nerti viršų iš dviejų dalių..
O dėl siaurinimo, tai maždaug numanau kiek reikia akių pasiaurinti ir isdalinu per visą plotį.. pvz. jei yra 240 akių, o reikia 10 akių susiaurinti, tai kas 23-24 akis suimu kartu.. Tikiuosi aiškiai čia aš parašiau.. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(bazuka @ 2008 08 08, 12:00)
Sveikutės,
kadangi ,jūs čia taip šauniai ir nepakartojamai darbuojatės , įmesiu rusaitės iš ''osinkos'' nertas sukneles  4u.gif žinoma, kai kurios jau iki ''skausmo'' matytos, bet gal ką naujo dar rasit  ir sau prisitaikysit , o gal minčių kokių kils  mirksiukas.gif

http://club.osinka.r...=44920&&start=0


Bazuka, negaliu ramiai dirbti tooookių grožių prisižiūrėjus...
Dar vienas pastebėjimas, visos suknelės nertos iš storesnių nei Maxi siūlų.., argi negražu? mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 08 08, 13:26)
Dėl krypčiu tai nežinau kaip tau padėti, nes aš nėriau iš vieno siūlo ir nėriau ratu, bet pirmyn-atgal, kad nebūtu skirtumo, kai reikės nerti viršų iš dviejų dalių..
O dėl siaurinimo, tai maždaug numanau kiek reikia akių pasiaurinti ir isdalinu per visą plotį.. pvz. jei yra 240 akių, o reikia 10 akių susiaurinti, tai kas 23-24 akis suimu kartu.. Tikiuosi aiškiai čia aš parašiau..  blush2.gif
[

aiskiai, aciu. buciau siaurinus tik sonuose ir bijojau kad butu per greit nusisiarine ar kaip cia parasyt. o dabar supratau kad per visa ploti reik siaurint.
o del krypciu tai turbut irgi kaitaliosiu bijau kad neskersuotu, nu ziuresiu.
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 08 08, 14:26)
Dar vienas pastebėjimas, visos suknelės nertos iš storesnių nei Maxi siūlų.., argi negražu?  mirksiukas.gif

Bet kokie tie storesni negu Maxi?Savo mazajai kai neriau krikstynom suknute tai is storesniu,su viskoze.Na labai grazu ir smagu,bet kainyte kanda.Suknutei ir kepurytei suneriau 6 kamuoliukus po 9 lt.Kaip rast kad kaina tilptu i kisene g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 08 rugpjūčio 2008 - 13:59
Šiandien matyt neturiu ką veikti ax.gif
Visoms žinomos suknytės, bet kaip gražu tongue.gif
http://show.7ya.ru/p...x?RubrID=136709
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 08 08, 14:10)
grazu ten pas tave kaupyklej. ten palei gala yra tokia juoduke su auksinem gelem 1c49 rodos, tai panasia bazej maciau, kaina 160lt, sake parduotuvej kazkur apie 250 yra. bet ka norejau pasakyt - ji labai graziai priglunda ir ant kudos ir ant stambesnes, drauge matavos kur krutine D dydzio pilvuka irgi turi, bet taip viskas liuks issiformavo. ir paprasta ir puosni.vienu zdoziu kitai vasarai reiks kazka panasaus susikurt.tiesa ten juodas pamuslas buvo

user posted image šita?
Papildyta:
iš Osinkos naujausių grožių dabar man kažkaip šita limpa ax.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Viliuteee @ 2008 08 07, 17:45)

swoon.gif mega_shok.gif swoon.gif

blush2.gif o schemą į saugyklą galima paprašyti? nu paimsiu ir išdrįsiu nunerti blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Oj, nauji groooziai... Bet man vis dar kriauklele patinka smile.gif


QUOTE(kacumota @ 2008 08 08, 14:58)
Bet kokie tie storesni negu Maxi?Savo mazajai kai neriau krikstynom suknute tai is storesniu,su viskoze.Na labai grazu ir smagu,bet kainyte kanda.Suknutei ir kepurytei suneriau 6 kamuoliukus po 9 lt.Kaip rast kad kaina tilptu i kisene g.gif


Ka tik savo naujajam projektui pirkausi viskoze DITEKSE (www.diteksas.lt).
Atsakyti
Rodausi rubeli, kuri pagaliau pabaigiau blush2.gif ax.gif
Ne suknele, bet ir ne bliuskele.....
user posted image
gal ateity, parodysiu ir ant modeliuko
Atsakyti