Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

QUOTE(qqte @ 2008 08 17, 15:02)
sveikutes
vat gime man ideja (staiga ir netiketai  lotuliukas.gif ) nusinert rudeniui figura isryskinancia suknele-megztu virbalais turiu-kol kas nenoriu
bet norisi tokios tankesnes...nesugalvoju rastelio vaseliu kad galima butu ir apvaliai nerti ir atskirai bet nebutu stulpeliais...atsibodo man jie
vat kazka tokiam stiliuj tik rankoves iki alkuniu ir butu suknele o ne bliuzele
gal turit sito rasto schemute

user posted image

arba ka nors dar tankesnio  rolleyes.gif


user posted image

Prašom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 08 17, 16:18)
user posted image

Prašom  4u.gif


oj kaip aciu
net nesitikejau taip greit su visa schema
nu meginsim is sitos bliuzes suknele gamint 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, kokių grožių čia pridėjot, net akys raibsta...... noriu noriu noriu smile.gif tik nespėju smile.gif
štai mano paskutinis darbelis, kuris labai jau daug iš manęs kantrybės atėmė, perdarinėjau kokius tris kartus, bet tai kas gavosi man patinka smile.gif
user posted image
gal cia geriau matysis
http://picasaweb.goo...458642835630402
Atsakyti
FasolkosMama, labai labai gražu! O jei dar ant kitos spalvos pasuknelės, kad matytusi visas raštelis, būtų fantastika..
Peržiūrėjau tavo kitus darbelius, labai patiko tas kostiumėlis (jei neklystu) smėlio spalvos iš mažų gėlyčių.. wub.gif

Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 08 17, 16:51)
user posted image
gal cia geriau matysis

ogo tikrai kad labai grazu
nu super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 08 17, 17:51)
mergaitės, kokių grožių čia pridėjot, net akys raibsta...... noriu noriu noriu smile.gif tik nespėju smile.gif
štai mano paskutinis darbelis, kuris labai jau daug iš manęs kantrybės atėmė, perdarinėjau kokius tris kartus, bet tai kas gavosi man patinka smile.gif
user posted image
gal cia geriau matysis
http://picasaweb.goo...458642835630402

labai seksualu. sveikinu thumbup.gif vertėjo vargti, labai puikus galutinis rezultatas
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 08 17, 16:09)
labai seksualu. sveikinu  thumbup.gif vertėjo vargti, labai puikus galutinis rezultatas

aciu, daugiausiai vargo buvo su tuo, kad sis nertas daiktas priglustu prie figuros ties liemeniu, o ne stovetu kaip maisas......, manau man gavosi g.gif
Atsakyti
Fasolkos mama 4u.gif Be galo grazu user posted image Galutinis rezultatas visame kame Super thumbup.gif
Atsakyti
Fasolkos Mama, wau clap_1.gif labai graži suknia, kaip ir kiti darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 08 17, 16:51)

štai mano paskutinis darbelis, kuris labai jau daug iš manęs kantrybės atėmė, perdarinėjau kokius tris kartus, bet tai kas gavosi man patinka smile.gif


Kaip gražuuuuu bigsmile.gif wub.gif
Ačiū mergaitės už pagyras blush2.gif Malonu iš profių pagyras išgirst blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 08 15, 10:06)
sveika 4u.gif manoji jau seniai seniai pabaigta, tik dar nepranesiota, nes vilnone, karsta lotuliukas.gif tai ziema manau jau darban su ja brausiu drinks_cheers.gif o tu irgi pamazel savaja pabaigsi mirksiukas.gif
as sukneliu savo neplaunu, bet per garini lygintuva islyginau ir puikiai thumbup.gif , sijonukus ploviau ir lyginau, krakmolinti manau nereikia g.gif

va cia mano sukneles, jei nori paziuret mirksiukas.gif
http://public.fotki....ano-sukneles-1/

aciu uz patarimus smile.gif sukneles super, labai grazios thumbup.gif
as itariu pasikankinsiu dar su pilkosios rankoviu isemimais blink.gif o tu kokia pasuknele siuvaisi po pilkaja?ar ji nereikalinga?
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 08 17, 16:51)
štai mano paskutinis darbelis, kuris labai jau daug iš manęs kantrybės atėmė, perdarinėjau kokius tris kartus, bet tai kas gavosi man patinka smile.gif

Grozis wub.gif Ir figuryte daili.Papasakok smulkiau-kokie siulai,kaip isprendei siaurinimo problema,mestelek motyvo schema.Prasau blush2.gif
Atsakyti