Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

QUOTE(Rife @ 2008 07 18, 12:12)
Man irgi visos mocheros kanda, išskyrus Lama mocherą  arba Kids mocherą
Kai pridedi siūlą vistiek kanda.

Kids moheris man irgi neišimtis, o va dėl Lamos, tai nežinau... g.gif reiks patyrinėt parduotuvėj nuėjus biggrin.gif

QUOTE(eya @ 2008 07 18, 12:37)
Mexxica, man mohera irgi kanda, tik kai su silku, tai dar gal gal, bet ir tai, ant nuogo kuno schmoll.gif  mezgu dabar suknele is kazkokios kitokios vilneles, plonyteliai siuliukai, ir jau tokie svelnus, kad net saldu thumbup.gif  wub.gif neturiu dabar etiketes, bet greiciausia ten Lamos vilna, kaip Rife ir rase, jie svelnesni. ir metrazas super - 1,5 matkelio gal sueis, tai sukneles savikaina maziau 16 lt, neskaitant darbo thumbup.gif  drinks_cheers.gif bet as mezgu kiaurarasciu, ant sleikuciu, tai maziau reikia, o ir pasuknele reikalinga..

Oi, jei tik rasi etikete, tai parasyk smulkiau kas per sudėtis, kaip vadinas? Kur pirkai? Ir kaina tikrai normali thumbup.gif nes aš apie kažkokią girdėjau, kur "nekanda", tai sakė 50 gramų apie 80 Lt kainuoja doh.gif

Dovyda, iš tavo parodytų man pilkos labai wub.gif wub.gif ta ypač wub.gif
user posted image

bet as kažkokios lengvesnės norėjau. Nors jei nerasiu moheros, kad nekąstų, tai gal persimesiu ant šitos thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Va, kokie siuliukai nekanda (bent man, nes man kanda - visi biggrin.gif ), pirkau auksaranke.net

http://www.auksarank.....163 copyp.jpg

Ir metrazas situ siuliuku apie 700m biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 07 18, 13:24)
Va, kokie siuliukai nekanda (bent man, nes man kanda - visi biggrin.gif ), pirkau auksaranke.net

http://www.auksarank.....163 copyp.jpg

Ir metrazas situ siuliuku apie 700m biggrin.gif

Aha, apžiūrėjau tam puslapy, tuos kur tu rodai g.gif o kaip ten, nesigilinau, internetu reikia pirkt?
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2008 07 18, 14:16)
Aha, apžiūrėjau tam puslapy, tuos kur tu rodai  g.gif  o kaip ten, nesigilinau, internetu reikia pirkt?


Aš jau tokius nusipirkau tik raudonus Smyrna iš Auksarankės. labai patiko
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2008 07 18, 14:26)
Aš jau tokius nusipirkau tik raudonus Smyrna iš Auksarankės. labai patiko

Nekando? Aš jau baigiu susigundyt jais, kad taip giriat thumbup.gif
Atsakyti
Kaip ir visos internetines paslaugos.
Uzsiregistruoji, prisikrauni krepseli, ir - perki bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 07 18, 14:32)
Kaip ir visos internetines paslaugos.
Uzsiregistruoji, prisikrauni krepseli, ir - perki bigsmile.gif

Na ačiū, merginos aciuks.gif 4u.gif
Pažiūrėsiu dar parduotuvėse, ar yra tų Lanos moherų, koks jų švelnumas, jei nepatiks, bandysiu pirkt tuos iš Auksarankės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2008 07 18, 11:39)
Sveikos  4u.gif
Seniai nieko nemezgiau, nenėriau - gal jau pusę metų, tai žiūriu į jūsų grožybės, rankos niežti tiesiog  lotuliukas.gif
Galvoju apie suknelę, bet ne vasarinę, o jau rudeniui. Turiu tokią viziją, kad turėtų būt iš juodos siūlinės moheros  wub.gif  bet kad turiu bėdą - kanda man ta mohera, nepanešiosiu  schmoll.gif  verysad.gif  tai galvoju gal su kokiu kitu siūliuku dėt? kaip jūs manot? Ir susimaisytų, nekąstų taip, ir nebūtų tokia plona, peršviečiama. Apačią tai galėčiau vien iš siūlinės megzt, aš toką įsivaizduoju tą suknelę platėjančią, ilgis apie kelius.
Dar dėl rašto. Galvojau gal vąšeliu tokiu kriauklyčių raštu, čia kažkuri yra nėrus. Bet kažin ar nesunku ten išplatint būtų tą sijono dalį  g.gif  šiaip labiau virbalais mėgstu, tai irgi turiu raštų variantų  rolleyes.gif
Žodžiu laukiu jūsų patarimų, o tai aš jau pati nebežinau ką daryt  doh.gif  mastau.gif  4u.gif

va va o pas mus y kaimą princesės papildymas ikėj atvažiavo. kaip tik juoda spalva yra ir man jau seilė iki kelių nutyso. noriu juodo megstuko ar suknios, nes niekam nieko blogo nelinkiu bet pagalvojus tai pas mane spintoj nėra nė vieno juodo rūbo jei reiktų kada y laidotuves
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 07 17, 22:54)
as irgi tau dekinga. padariau krasteli su tavo burbuliukais. varau ryt i kaima, gal vesiuos, mazgiuku uzkaisymui, drauge jau iskirpo pamusala. vienu zodziu kita sav kazkada rodysiuos...

niu kaip faina, kad padejau drinks_cheers.gif lauksim pasirodant wink.gif as tai greit nieko neparodysiu nes dabar planuose airiska tunikute ir trys krikstynu suknutes ir nei vienos dideles sukneles lotuliukas.gif
Atsakyti
cia dar truputeli medziagos apie pusratukus, gal pravers kam ax.gif

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2008 07 18, 10:39)
Sveikos  4u.gif
Seniai nieko nemezgiau, nenėriau - gal jau pusę metų, tai žiūriu į jūsų grožybės, rankos niežti tiesiog  lotuliukas.gif
Galvoju apie suknelę, bet ne vasarinę, o jau rudeniui. Turiu tokią viziją, kad turėtų būt iš juodos siūlinės moheros  wub.gif  bet kad turiu bėdą - kanda man ta mohera, nepanešiosiu  schmoll.gif  verysad.gif  tai galvoju gal su kokiu kitu siūliuku dėt? kaip jūs manot? Ir susimaisytų, nekąstų taip, ir nebūtų tokia plona, peršviečiama. Apačią tai galėčiau vien iš siūlinės megzt, aš toką įsivaizduoju tą suknelę platėjančią, ilgis apie kelius.
Dar dėl rašto. Galvojau gal vąšeliu tokiu kriauklyčių raštu, čia kažkuri yra nėrus. Bet kažin ar nesunku ten išplatint būtų tą sijono dalį  g.gif  šiaip labiau virbalais mėgstu, tai irgi turiu raštų variantų  rolleyes.gif
Žodžiu laukiu jūsų patarimų, o tai aš jau pati nebežinau ką daryt  doh.gif  mastau.gif  4u.gif

Mexxica - aš nėriau ilgoką tuniką kriauklytėm - ir man normaliai išsiplatino keičiant vašelius mirksiukas.gif Taip, kad gali nebijot šito rašto mirksiukas.gif
O va kas dėl siuliukų - man irgi kanda... Va vienintelis kidmocheris kolkas nekanda. mirksiukas.gif Aišku aš Tos vilnelės dar nebandžiau mirksiukas.gif O apie ploną kidmocherio suknikę aš jau dabar pagalvoju mirksiukas.gif Reiks ir man pasiryžti šiam projektui blush2.gif
Atsakyti
Nors cia ir ne tema, bet idesiu prie sukneliu. Neriau pries 5 metus.

user posted image user posted image
Atsakyti